.
Отговор в тема
Страница 4 от 8 ПървиПърви 12345678 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 187
  1. #76
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    красив, ти си покъртителен във всяко отношение
    аз не знам да има по-гнусен охлюв от тебе

  2. #77
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Явно майка му, освен че не го е доносила, ами и го е малтретирала... :д

  3. #78
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Ясно е, че помощта е от мама и тате, пък дали е 50% или 20%, се тая; тва с проституцията беше гадно.

  4. #79
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Защо просто не спрете
    Не й почерняйте щастието
    Има с какво да се гордее, а кой какво й помагал - хората имат родители, и повечето родители са работили здраво за да дадат на децата си нещо ( кой каквото може )
    Да тръгнеш от нулата е да тръгнеш от глад в Африка или сиропиталище, + че по пътя винаги някой ти помага, това, че човек сам постига всичко е илюзия. ( нали някой те е взел на работа, или нали някой е купил от теб , 50% заслугата е твоя и 50% на другия човек )



    + има много хора, дето техните си ги спонсорират до късни години, обаче те не се взимат в ръце и не спестяват от даденото ( в този ред на мисли, да пестиш от джобните дето са ти давали е също много,да не говорим пък да изкарваш )

    + не познавям чак толкова много хора, които учат бакалавър + взимат стипендия + бачкат
    на мен това не би ми се отдало, освен ако не е тинтири-минтири дистанционен
    Последно редактирано от NomNomNom : 07-07-2017 на 20:17
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  5. #80
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Ако се зачетеш във въпросната тема, има материал за две предупреждения и бан... Ако се зачетеш в 90% от мненията на оръфляка, ще откриеш материал и за перманентен бан...
    Туркса е спрял да ме чете, но явно е почнал да сънува !
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    красив, ти си покъртителен във всяко отношение
    аз не знам да има по-гнусен охлюв от тебе
    Аз ли?!
    Ами ти Трънчо? Да не се притесни че споделих твоето мнение и сега да се отречеш от думите си?
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Ясно е, че помощта е от мама и тате, пък дали е 50% или 20%, се тая;
    Никъде не стана ясно от къде е тая помощ. А щом не си признава че е от мама и тате, може би има нещо съмнително !
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Защо просто не спрете
    С такова заглавие на темата как да спрем ? И защо ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #81
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Защо просто не спрете
    Не й почерняйте щастието
    Има с какво да се гордее, а кой какво й помагал - хората имат родители, и повечето родители са работили здраво за да дадат на децата си нещо ( кой каквото може )
    Да тръгнеш от нулата е да тръгнеш от глад в Африка или сиропиталище, + че по пътя винаги някой ти помага, това, че човек сам постига всичко е илюзия. ( нали някой те е взел на работа, или нали някой е купил от теб , 50% заслугата е твоя и 50% на другия човек )



    + има много хора, дето техните си ги спонсорират до късни години, обаче те не се взимат в ръце и не спестяват от даденото ( в този ред на мисли, да пестиш от джобните дето са ти давали е също много,да не говорим пък да изкарваш )

    + не познавям чак толкова много хора, които учат бакалавър + взимат стипендия + бачкат
    на мен това не би ми се отдало, освен ако не е тинтири-минтири дистанционен
    няма да съм аз, ако не издребнея и не те поправя, че магистър излизам директно :*
    никой не ми разваля щастието. може би така изглежда, защото се нервирам прекалено на човешката глупост. не се научих за толкова години да игнорирам на макс, колкото и да ми се иска. просто съм си такава. ставам прекалено емоционална, когато чета или слушам несправедливи обвинения, не само по мой адрес, а и по хора, които знам, че не го заслужават. барнах блок списъка и всичко е наред. мир и любов да има. и поздрав с любимите ми https://www.youtube.com/watch?v=DAQ4sJZ5IsU : )))

  7. #82
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    възхищавам се на това колко сте самостоятелни и преуспели в живота най-вече на грозника

    не всеки може да извади толкова едър лаф като грозния и по-мека пишка от неговата

    нарочно съм кратък че да му е по-лесно цитирането
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #83
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    няма да съм аз, ако не издребнея и не те поправя, че магистър излизам директно :*
    никой не ми разваля щастието. може би така изглежда, защото се нервирам прекалено на човешка глупост. не се научих за толкова години да игнорирам на макс, колкото и да ми се иска. просто съм си такава. ставам прекалено емоционална, когато чета или слушам несправедливи обвинения, не само по мой адрес, а и по хора, които знам, че не го заслужават. барнах блок списъка и всичко е наред. мир и любов да има. и поздрав с любимите ми https://www.youtube.com/watch?v=DAQ4sJZ5IsU : )))
    пука ти кво мисли тоя хуй сплескан
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #84
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    да подчертая че аз не съм почвал никви войни а просто мразя когато някой преувеличава да не кажа парадира с нещо, особено ако не е особено самостоятелно постигнато, съответно съм достатъчно обяснителен да се разбере какво точно и защо го казвам
    грозния и някой там са неспасяеми случаи и както се вижда си пеят една и съща песен независимо от фактите, темата или контекста, жалки са понеже използват всеки удобен случай да злобеят
    Последно редактирано от LoadRunner : 07-07-2017 на 20:37

  10. #85
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Чудя се защо не оставите трола да умре от глад като толкова ви пречи.

    И ако все пак решите да го оставяте да умира, да знаете, че без него няма да е интересно.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  11. #86
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Единственото по-яко от това да биеш главата на оръфляка в бордюра е да плюеш модераторите, а те да си мислят, че вали дъжд.

  12. #87
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Бързо омръзва. Аз се отказах вече.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  13. #88
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Вярно ще излязат толкова неадекватни, за колкото ги храниха преди време... А аз се чудих защо им сипват.

  14. #89
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    LoadRunner дори не съм искала да прозвучи като парадиране. и теб в нищо не обвинявам, освен че започна да говориш на база ти какво знаеш и си видял попринцип, а не на база какво знаеш и си видял от мен. Пък и ти тръгна в посока, която аз не бях засягала дори (някои хора решиха да се възползват от това и да продължат да изливат помия). а пък аз единствено исках да поясня, че дори парите от стипендията ми отиват за нещо, което си заслужава (в случая за мен това са неща, от които се нуждае кученцето ми), а не като повечето ми връстници по алкохол и к0п0нчета, например.

    то какво и парадиране може да бъде, че работиш, учиш и съумяваш да спестяваш? след като това са нещата от живота. съвсем малки и обикновени. не ми се струва толкова уникално човек да гони мечтите и целите си, полагайки огромни труд и усилия по този път. и да се радва, че не всичко му е баш наготово, а напротив. тук дойде и тънкият момент, че може би не трябваше така да избухвам на онези двамата. но да омаловажават така, че даже да обиждат и съчиняват техни си истини, ами гнусно е. и железни нерви да имах сигурно пак нямаше да го подмина. и това е то.

    харесахте ли поздравчето. ненадминато е, почти колкото мен, хехехехе : )
    ШЕ-ГИЧ-КА.

  15. #90
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Разбира се. Аз откога скандирам "Грозния модератор", ама никой не иска да ме чуе.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  16. #91
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    LoadRunner дори не съм искала да прозвучи като парадиране. и теб в нищо не обвинявам, освен че започна да говориш на база ти какво знаеш и си видял попринцип, а не на база какво знаеш и си видял от мен. Пък и ти тръгна в посока, която аз не бях засягала дори (някои хора решиха да се възползват от това и да продължат да изливат помия). а пък аз единствено исках да поясня, че дори парите от стипендията ми отиват за нещо, което си заслужава (в случая за мен това са неща, от които се нуждае кученцето ми), а не като повечето ми връстници по алкохол и к0п0нчета, например.

    то какво и парадиране може да бъде, че работиш, учиш и съумяваш да спестяваш? след като това са нещата от живота. съвсем малки и обикновени. не ми се струва толкова уникално човек да гони мечтите и целите си, полагайки огромни труд и усилия по този път. и да се радва, че не всичко му е баш наготово, а напротив. тук дойде и тънкият момент, че може би не трябваше така да избухвам на онези двамата. но да омаловажават така, че даже да обиждат и съчиняват техни си истини, ами гнусно е. и железни нерви да имах сигурно пак нямаше да го подмина. и това е то.

    харесахте ли поздравчето. ненадминато е, почти колкото мен, хехехехе : )
    ШЕ-ГИЧ-КА.
    Не бе ние не те "нападнахме" да "изливаме помия" за друго а просто така се изрази, че даваш по 1к на месец само за кучето ти от просто стипендия, ходиш си по почивчици, ветеринар си и прочие... Преувеличи малко и после вместо, да поясниш ти се уплете в обясненията си.. А като кажеш помещение повярвай ми, хората разбират нещо доста по-голямо от гараж... и няма как да кажеш че грешката е в нас, щото няма как всички да сме разбрали грешно.. и за т'ва какво работиш и за това с колко пари си издържаш кучо... и с това какво е помещението.. явно нещо в израза ти куца сериозно, щом всички си мислим едно, а ти си искала да кажеш друго..

    А миришещият и тролчо ги заеби, просто си те тролят..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  17. #92
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    а те да си мислят, че вали дъжд.
    https://www.youtube.com/watch?v=twVkUlJO_ZI

  18. #93
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Странно, защото аз още, като го прочетох и интиутивно разбрах, че става въпрос за година, а не месец, без да се замислям и да анализирам текста. Вашето объркване си е ваш проблем в крайна сметка. Хич не ми е да защитавам пандата, ама да си кажа в интерес на истината ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  19. #94
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Странно, защото аз още, като го прочетох и интиутивно разбрах, че става въпрос за година, а не месец, без да се замислям и да анализирам текста. Вашето объркване си е ваш проблем в крайна сметка. Хич не ми е да защитавам пандата, ама да си кажа в интерес на истината ;д.
    Бате ти по мазен можеш ли да станеш..?

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  20. #95
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Тихо де Корбенщайн. Няма да се съгласи и без това да и го подадеш както ти сам се изрази по нагоре.

    https://youtu.be/rGv6O-CmviY
    Ближи си сладоледа
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-07-2017 на 21:23
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  21. #96
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Каквото искаш си мисли, анар4и. Казвам ти го, както си беше.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  22. #97
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825


    За пандата да й оправим настроението..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  23. #98
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    А, кой е направил темата Важна?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #99
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    А, кой е направил темата Важна?
    Кървавият Дзо.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  25. #100
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Бате ти по мазен можеш ли да станеш..?

    точно това щях да казвам
    то това не е мъж, не е мас, не е подметка, то е направо неопределимо това същество

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си