.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 84
  1. #51
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Звучиш сякаш знаeш доста по темата, нпп

    Представям си описанието ти - християнин търси млада мирянка за bible & chill.
    .

  2. #52
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Звучиш сякаш знаeш доста по темата, нпп

    Представям си описанието ти - християнин търси млада мирянка за bible & chill.
    .
    кога си ме видял да следвам тъпа шаблонност (ако това имаш предвид)?!

    именно сатанизмът съсипа много добри неща - отивате и ставате сатанисти, после се чудите защо животът не ви е наред, и дори не сте разбрали, че сатанински ангели (така да се каже) ви дишат във вратовете; то и лошото е, че за съжаление предателството се яви отвсякъде, защото дори и християни предадоха света, но ако си по-добър от грешниците, тогава не бъди като тях - какъв е тарикатлъкът да бъдеш един от милиардите лоши "дебили"?!, те дори не си даваха сметка как могат да "изгорят" в следващия момент, ужким мъдрост, но не, пълна тъпанарщина, дай да се (из)с*р*м на всичко и на всички, после, защо ни е скапан животът, то и сексът си има райска форма, понеже истинският Бог го е създал, но ето как беше оскверняван/демонизирван, от мъж и жена в райска градина бе обърнат в боклук за тъпчене от масите сектанти (излъгани, че ще прокопсат много повече със сектантщини), после, защо сме в ада, а не в рая...
    Последно редактирано от npp : 07-19-2017 на 09:54

  3. #53
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Не нямах това предвид, просто ми се струва глупаво човек като теб да си търси жена в сайтове за запознанства. Както вече ти казаха там повечето са тролове, фейкове или разни загорели, дебели лелки. Не виждам защо изобщо си си помислил че там може да си намериш жена, която да се доближава до твоите разбирания за света - даже би следвало да е обратното.

    Но ми е интересно, каква е райската форма на секс? Винаги в мисионерска поза и само за размножаване ли?

  4. #54
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Не нямах това предвид, просто ми се струва глупаво човек като теб да си търси жена в сайтове за запознанства. Както вече ти казаха там повечето са тролове, фейкове или разни загорели, дебели лелки. Не виждам защо изобщо си си помислил че там може да си намериш жена, която да се доближава до твоите разбирания за света - даже би следвало да е обратното.

    Но ми е интересно, каква е райската форма на секс? Винаги в мисионерска поза и само за размножаване ли?
    трол си ти, има и сериозни хора на света, но ти май не си един от тях

    защо си мислиш, че няма хубави жени, които си търсят съпрузи чрез агенции и сайтове за запознанства?!, както казах и преди, сайтове като adult friend finder, gepime, и тям подобните, не са така за сериозни запознанства с цел брак както други, но както с много други неща и в това отношение е също така, че трябва да търсиш за да намериш, наистина в днешно време интернет се превърна в място за тролене и масирана интервенция от страна на тролове като теб, но какво да ги правиш...

    райската форма на живот е онази, в която няма нищо лошо, зло, неприятно, болезнено, мъчително, проблематично, и т.н. - разбра ли сега?!

  5. #55
    Супер фен Аватара на DoctorSatan666
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    1 327
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    защо си мислиш, че няма хубави жени, които си търсят съпрузи чрез агенции и сайтове за запознанства?!
    Само така си мисля, не съм претендирал че знам със сигурност. Явно ти си експерт по тия въпроси

    Основното, което не ми се връзва тука, не е че няма хубави жени, а по-скоро че не са за теб. В смисъл че са по-светски настроени, по развратени ако щеш. Но може би съм прибързал да отсъдя. Редно беше да те питам първо, като си си писал с тия жени с цел запознанство и брак, смяташ ли че е нужно те също да са християнки, или поне да са едно ниво по-морални от средното, за да ги одобриш? Би ли се оженил за нерелигиозна жена? И мислиш ли че можеш да съжителстваш с такава жена, както и тя да съжителства с теб, предвид нестандартните ти възгледи за света?
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    райската форма на живот е онази, в която няма нищо лошо, зло, неприятно, болезнено, мъчително, проблематично, и т.н. - разбра ли сега?!
    Добре, хипотетична ситуация - една жена, да речем мазохистка. Ако я връзваш и биеш докато правиш секс с нея, това пак ли е райска форма, ако допуснем че и харесва?
    Последно редактирано от DoctorSatan666 : 07-20-2017 на 13:19

  6. #56
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Само така си мисля, не съм претендирал че знам със сигурност. Явно ти си експерт по тия въпроси

    Основното, което не ми се връзва тука, не е че няма хубави жени, а по-скоро че не са за теб. В смисъл че са по-светски настроени, по развратени ако щеш. Но може би съм прибързал да отсъдя. Редно беше да те питам първо, като си си писал с тия жени с цел запознанство и брак, смяташ ли че е нужно те също да са християнки, или поне да са едно ниво по-морални от средното, за да ги одобриш? Би ли се оженил за нерелигиозна жена? И мислиш ли че можеш да съжителстваш с такава жена, както и тя да съжителства с теб, предвид нестандартните ти възгледи за света?
    тролюльок, какво общо има красотата с разврата, че си бързал да отсъдиш толкова категорично?!, истинската красота идва отвътре, т.е. от истинския Бог, развратното също можеше да бъде красиво, но заради "смъртта" не може да пребъдва вечно и дори беше мимолетно в много от случаите; тази тема не е моя, затова не тролвай повече в нея; за мен има невярващи жени, които са по-желани отколкото много духовни/религиозни, понеже не са толкова скверни, тъй като не вършат духовно беззаконие, поради простата причина, че са невярващи/неокултисти, защото човек трябва да е някакъв род духовен/окултист за да (може да) върши духовно беззаконие - между впрочем, най-лошите жени, които съм срещал някога бяха духовни/религиозни/окултистки (вещицата е злокобна като баба яга, ако ще и да е млада и някак красива)...

    Цитирай Първоначално написано от DoctorSatan666 Виж мнението
    Добре, хипотетична ситуация - една жена, да речем мазохистка. Ако я връзваш и биеш докато правиш секс с нея, това пак ли е райска форма, ако допуснем че и харесва?
    ако в нея действува(т) сатанински дух(ове), тогава той(те) трябва да бъде(-ат) изгонен(и) (перманентно), в такъв случай ако след изгонването му(им) мазохистичните наклонности преминат/отшумят, тогава тя вече няма да е мазохистка, но ако в нея остане някаква игривост, която може да бъде сравнена с мазохизъм, тогава тя ще може да остане (в нея) до края на вечността...

    надявам се да разбереш правилно тези думи...
    Последно редактирано от npp : 07-20-2017 на 23:11

  7. #57
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от npp Виж мнението
    тролюльок, какво общо има красотата с разврата, че си бързал да отсъдиш толкова категорично?!, истинската красота идва отвътре, т.е. от истинския Бог, развратното също можеше да бъде красиво, но заради "смъртта" не може да пребъдва вечно и дори беше мимолетно в много от случаите; тази тема не е моя, затова не тролвай повече в нея; за мен има невярващи жени, които са по-желани отколкото много духовни/религиозни, понеже не са толкова скверни, тъй като не вършат духовно беззаконие, поради простата причина, че са невярващи/неокултисти, защото човек трябва да е някакъв род духовен/окултист за да (може да) върши духовно беззаконие - между впрочем, най-лошите жени, които съм срещал някога бяха духовни/религиозни/окултистки (вещицата е злокобна като баба яга, ако ще и да е млада и някак красива)...



    ако в нея действува(т) сатанински дух(ове), тогава той(те) трябва да бъде(-ат) изгонен(и) (перманентно), в такъв случай ако след изгонването му(им) мазохистичните наклонности преминат/отшумят, тогава тя вече няма да е мазохистка, но ако в нея остане някаква игривост, която може да бъде сравнена с мазохизъм, тогава тя ще може да остане (в нея) до края на вечността...

    надявам се да разбереш правилно тези думи...
    Ето заради постовете на този човек влизам тук. npp - модератор!

  8. #58
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    nnp е толкова неадекватен, че ми напомня за Друмлюк .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #59
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    nnp е толкова неадекватен, че ми напомня за Друмлюк .
    не ми се вижда дрийма да е по-неадекватна от теб

  10. #60
    Имаш сериозни проблеми........ по-добре се посъветвай със 'специалист' и то на живо

  11. #61
    Определено ти трябва някоя откачена да ти се изкефи. Търси такива момичета.

  12. #62
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Един студен душ му трябва на този човечец.

    И може би и ексорсист.

    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  13. #63
    Цитирай Първоначално написано от joroggg Виж мнението
    Определено ти трябва някоя откачена да ти се изкефи. Търси такива момичета.
    Аз му се изкефих. Ето едно момиче.
    They say the end is coming sooner
    But the end's already here

  14. #64
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от Ellinor Виж мнението
    Аз му се изкефих. Ето едно момиче.

    Ми пиши му бе. Бързо, че ще пукне човека.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  15. #65
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    още ли има кой да се връзва на тоя трол
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  16. #66
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    още ли има кой да се връзва на тоя трол
    Не знам, но това ми е най-интересната тема в целия форум..
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  17. #67
    Тъкмо да си намеря лудата сродна душа, нищо, че е по-стар, той взе,че си заряза профила.Такъв му бил късмета, аз съм блондито сигурно
    They say the end is coming sooner
    But the end's already here

  18. #68
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от Ellinor Виж мнението
    Тъкмо да си намеря лудата сродна душа, нищо, че е по-стар, той взе,че си заряза профила.Такъв му бил късмета, аз съм блондито сигурно
    Някъде из темата, някой му беше издирил Феисбука и беше постнал линк. Давай смело!
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  19. #69
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    представяш ли си да вземе се гътне щот не барал момиче и накрая една да се намери да го хареса ...
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  20. #70
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    представяш ли си да вземе се гътне щот не барал момиче и накрая една да се намери да го хареса ...
    Мечта ми е този човек да се върне във форума, яд ме е, че прекалено късно открих темата.
    Хем ще разберем как я кара, хем момиче ще си намери..
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  21. #71
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    гледай ти две жени си мечтаят за него

    до ревност ме докара това момче а се оплаква
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  22. #72
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    гледай ти две жени си мечтаят за него

    до ревност ме докара това момче а се оплаква
    A нене, аз мечтая за съобщенията му, не за него. Да се уточня!
    Иначе, ме изгуби отдавна с тоя сатанизъм..
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  23. #73
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    Цитирай Първоначално написано от bijou Виж мнението
    A нене, аз мечтая за съобщенията му, не за него. Да се уточня!
    Иначе, ме изгуби отдавна с тоя сатанизъм..
    аз и сатанизъм о.0
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  24. #74
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    аз и сатанизъм о.0
    Тооой, не ти
    Съсредоточи се!
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  25. #75
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 326
    трябва да си наместя чакрите май

    бтв тва на аватара ти вампир ли е?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си