.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    PecataG
    Guest

    Спешно есе

    Приятели спешно ми трябва есе на тема "самотата като спасение в романа робинзо крузо".
    Последно редактирано от PecataG : 01-24-2017 на 17:54

  2. #2
    Здравейте,
    Предлагам ви своята помощ, тъй като все пак затова сме хора
    Мога да пиша статии на каквито и да е теми, наистина, всякакви, на български или чужд език (подготвям се за CAE, взела съм FCE с отлична оценка, учила съм испански език 3 години, а в момента се подготвям за DELE ниво B2, от две години уча немски език).
    Мога да Ви помогна с каквито и да е домашни, есета по чужди езици и прочие.
    Имам голяма страст към здравословния начин на живот и козметиката, така че ако мога да помогна там, ще се радвам
    В случай, че на някого му е нужна помощ или има запитвания, пишете ми на reni_ilieva13@abv.bg
    ПС:Публикувам това в няколко теми, за да може повече хора да видят съобщението ми

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от reni_ilieva13 Виж мнението
    Здравейте,
    Предлагам ви своята помощ, тъй като все пак затова сме хора
    Мога да пиша статии на каквито и да е теми, наистина, всякакви, на български или чужд език (подготвям се за CAE, взела съм FCE с отлична оценка, учила съм испански език 3 години, а в момента се подготвям за DELE ниво B2, от две години уча немски език).
    Мога да Ви помогна с каквито и да е домашни, есета по чужди езици и прочие.
    Имам голяма страст към здравословния начин на живот и козметиката, така че ако мога да помогна там, ще се радвам
    В случай, че на някого му е нужна помощ или има запитвания, пишете ми на reni_ilieva13@abv.bg
    ПС:Публикувам това в няколко теми, за да може повече хора да видят съобщението ми
    на мен спешно ми трябва есе на тема: Водачът- следван и неразбран( Стар завет) общо взето за Мойсей

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си