.
Отговор в тема
Страница 4 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 114
  1. #76
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Много безсмислен спор. Пичът не се е изразил прецизно и не си признава грешката, естествено пак жената е виновна и неразбрала ;д.

  2. #77
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Archer! Виж мнението
    Може да прочетеш всичките ми мнения във форума, ако намериш някое където обвинявам жените за някоя моя издънка или провал ще ти купя Бентли. Напротив, спорил съм с хора които поставят всички жени под общ знаменател. Знам какво имаш предвид, но сбърка човека когото да обвиниш, не мина номера.
    Така и не разбрах къде съм написал "всички жени", изрязани цитати не се броят. Аз мога да ти подскажа много неща, но така и не видях къде съм го написал черно на бяло.
    И пак се връщаме на проблема, че не можеш да се изразяваш.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  3. #78
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2017
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Много безсмислен спор. Пичът не се е изразил прецизно и не си признава грешката, естествено пак жената е виновна и неразбрала ;д.
    Не е моя грешка, че някои хора не могат, или по-точно не искат, да прочетат едно изречение докрай, защото не им изнася.
    Мога да се изразявам. Това е последният ми коментар по въпроса, със стената и радиото не искам да споря.

  4. #79
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Аз те разбрах. Идеята ти е, че въпреки, че жените се водят от емоциите, не всички постъпват по един и същ начин, което става ясно след прочитането на целия пост. Обаче като тръгнеш с "жените", се очаква да обобщаваш. Не е голям проблем, но не е точно.

  5. #80
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от Archer! Виж мнението
    Това е жена. Тя не мисли като теб. Ти мислиш логично - "ще събера пари, ще я взема при мен и всичко ще е наред". Да, ама при нея не е така. Тя просто иска някой да й обърне хастара. Ти правиш това което мислиш, че е добре за теб и за нея - заминал си в чужбина, за да започнеш по-добре платена работа. Тя прави това което я зарежда с емоции и което й е тръпка. Ако тръпката й е да се чука с цигани и наркомани - това ще прави. Може би си бил малко шокиран като си разбрал. Жените са подвластни на емоциите си, а не на разума си. Разбери го това и няма да се чудиш повече на глупостите които правят някои от тях.
    corbV2, аз също го разбрах, но това, че казва, че някои жени действат така, не променя факта, че според него всички жени са подвластни на емоциите си. Генерализира и това ми е проблема на мен.
    А колкото до Archer!, спори, не спори, мен ми е все тая. Нещата са такива, каквито са, колкото и да се пинявиш
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  6. #81
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Това е така, често срещана генерализация. Но не се наемам да го оспоря, не разполагам с емпирични данни ;д.

  7. #82
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Не се наемаш да обориш генерализацията?
    Нима има някой, който е минал през всяко женско същество на света, за да може да си позволи да каже, че жените са такива или онакива и за да можем ние да се позовем на неговата генерализация?

    Нека постът ми се чете както за жените, така и за мъжете. Аз съм против генерализацията без значение на половата й ориентираност
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  8. #83
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Не знам. Жените имате тенденцията да сте по-емоционални, но това не би могло да означава, че задължително се водите от емоциите. Пък и има доста емоционални мъже, на които можете да "завидите" ;д. Разни гадни хипита биха тръгнали да обясняват за женското начало и мъжката начало, които съществували във всеки човек, бла-бла. Което само по себе си е невероятно сексистско ;д, защото пак генерализира някакви качества и поведения като стриктно женски и мъжки.

  9. #84
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Интересно ми е за какви жени говорите? Тези на по 16-17 или тези на по 20 -22? И в двата случая, не ги определям като изградени жени с ясни желания и направление в живота. Същото важи в пълна сила и за мъжете. Вероятността човек под 25, да е осъзнат и да знае какво иска е доста малка, а от там и вероятността да прави глупост след глупост, значително по-голяма. Като цяло изместихте значително фокуса на темата, а това е жалко. Изневярата е вид предателство към човека до теб, а уважението и доблестта се възпитават в човек. Да се оправдаваш с алкохол, желание и други подобни е просто жалко. Често изневеряващите са хора, които не намират всичко в една връзка, но въпреки това не я прекратяват, за да играят на сигурно.

  10. #85
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Интересно ми е за какви жени говорите? Тези на по 16-17 или тези на по 20 -22? И в двата случая, не ги определям като изградени жени с ясни желания и направление в живота. Същото важи в пълна сила и за мъжете. Вероятността човек под 25, да е осъзнат и да знае какво иска е доста малка, а от там и вероятността да прави глупост след глупост, значително по-голяма. Като цяло изместихте значително фокуса на темата, а това е жалко. Изневярата е вид предателство към човека до теб, а уважението и доблестта се възпитават в човек. Да се оправдаваш с алкохол, желание и други подобни е просто жалко. Често изневеряващите са хора, които не намират всичко в една връзка, но въпреки това не я прекратяват, за да играят на сигурно.
    След като това да трупаш опит с различни сексуални партньори и освен само боб от време на време да опитваш и леща се води за предателство, нека така да бъде нека бъдем предатели! Като ядеш днеска яхния, а утре ядеш примерно шопска салата, дали не си предател за яхнията, че ядеш друго ядене, а не пак същото!???

  11. #86
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    След като това да трупаш опит с различни сексуални партньори и освен само боб от време на време да опитваш и леща се води за предателство, нека така да бъде нека бъдем предатели! Като ядеш днеска яхния, а утре ядеш примерно шопска салата, дали не си предател за яхнията, че ядеш друго ядене, а не пак същото!???
    Сравнението ти е толкова примитивно и лишено от всякаква мисъл, че чак ми става смешно. Както и да е, ще ти отговоря в твоя стил, тъй като явно на друго ниво би имал проблеми с осмислянето. Яхнията не ти е гласувала доверие и няма чувства, които да може да нараниш. Когато си с човек и той ти е гласувал доверие, което ти предаваш, вече нещата са малко по-различни. Трупането на опит няма абсолютно никакво място тук. Ако искаш да трупаш опит, то не се хващаш в сериозна връзка и си го трупаш. Лошото в случая е, че на теб ти бяга цялата концепция за неща като доверие, отговорност, уважение и т.н.

  12. #87
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Лошото в случая е, че на теб ти бяга цялата концепция за неща като доверие, отговорност, уважение и т.н.
    Бяга му концепцията за връзка. Докато гледа на жените като на ястия, ще си яде все яйца, бъркани на ръка.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  13. #88
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    Бяга му концепцията за връзка. Докато гледа на жените като на ястия, ще си яде все яйца, бъркани на ръка.
    Ами тя до голяма степен се гради именно на тези неща. А мирогледа му няма да се промени, защото това е въпрос на възпитание. В днешно време да уважаваш една жена се асоциира с "мъж под чехъл". Много по-важно е да си "голям" и да си над нещата (:

  14. #89
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    нямам представа, за какво говорите всички
    'за' изневярата ми звучи толкова глупаво
    че нямам желание да се включвам

  15. #90
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Сравнението ти е толкова примитивно и лишено от всякаква мисъл, че чак ми става смешно. Както и да е, ще ти отговоря в твоя стил, тъй като явно на друго ниво би имал проблеми с осмислянето. Яхнията не ти е гласувала доверие и няма чувства, които да може да нараниш. Когато си с човек и той ти е гласувал доверие, което ти предаваш, вече нещата са малко по-различни. Трупането на опит няма абсолютно никакво място тук. Ако искаш да трупаш опит, то не се хващаш в сериозна връзка и си го трупаш. Лошото в случая е, че на теб ти бяга цялата концепция за неща като доверие, отговорност, уважение и т.н.
    Точно така аз от доста време не търся сериозна връзка тук си прав! Колкото до доверие и уважение, понякога го давам в прекалено големи дози и то на хора, които не го заслужават след, което сам си патя!

  16. #91
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от LadyDi Виж мнението
    Бяга му концепцията за връзка. Докато гледа на жените като на ястия, ще си яде все яйца, бъркани на ръка.
    Не гледам на жените като ястия, а просто давам пример, който да е по-лесен за разбиране! Явно даже ги уважавам доста повече от другите хора, което в някой момент си се превръща в проблем, особено ако стигнем до интимност!!

  17. #92
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    И на теб не ти е много ясна тезата в живота, ама карай.
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  18. #93
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Не гледам на жените като ястия, а просто давам пример, който да е по-лесен за разбиране! Явно даже ги уважавам доста повече от другите хора, което в някой момент си се превръща в проблем, особено ако стигнем до интимност!!
    Хората дават пример с неща, които имат връзка. В твоя случай, примера е толкова грешен, че не мога да се сетя за по-лош от него. Когато човек спи с различни хора, без да има връзка, то не знам за каква изневяра говориш и какво точно защитаваш. Тук става въпрос за хора, които са във връзка и изневеряват. В този случай изневярата е толкова противно нещо за мен, че чак не ми се говори.

  19. #94
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Хората дават пример с неща, които имат връзка. В твоя случай, примера е толкова грешен, че не мога да се сетя за по-лош от него. Когато човек спи с различни хора, без да има връзка, то не знам за каква изневяра говориш и какво точно защитаваш. Тук става въпрос за хора, които са във връзка и изневеряват. В този случай изневярата е толкова противно нещо за мен, че чак не ми се говори.
    Не знам не ми се е случвало, ама то и съм имал малко връзки, а пък и едва ли съм се сближил с другия човек чак толкова много за да ми пука дали изневерява! Та за това ми е непознато това чувство, сигурно не е хубаво щом казваш!
    Единствено се сещам за един случай където се бях влюбил в едно момиче и като я видях с друг ми стана супер гадно, ама ние нито сме имали връзка нито нищо!

  20. #95
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    само си представям как си имаш семейство и като жена ти се обади за вечеря и казваш че си в спалнята изпразваш се на тая русата и идваш

    после поздравяваш малкия Кирчо
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  21. #96
    За жалост много хора си мислят, че изневярата е най-лошото нещо, което може да се случи в една връзка. Има къде по-големи "предателства", които хората прощават много по-лесно от един животински порив, ако мога така да се изразя. Причините за изневярата може да са много, но главно е, че искаш нещо различно, тръпка. Ако си склонен на изневяра, то трябва да можеш да изтърпиш последствията. Трябва да можеш да го запазиш това в абсолютна тайна за да не нараниш партньора си. За мен признак на слабохарактерност е да изневериш и да си признаеш за да се почувстваш ти по-добре и да не ти тежи..това е чиста форма на егоизъм.. или да почнеш да се натискаш с някой друг в дискотеката, където близки и приятели ти гледат сериа и в крайна сметка всичко се разбира по много грозен начин.
    Както е в живота. Ако тръгнеш да правиш нещо трябва да може да понесеш последствията.

  22. #97
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от snatural Виж мнението
    За жалост много хора си мислят, че изневярата е най-лошото нещо, което може да се случи в една връзка. Има къде по-големи "предателства", които хората прощават много по-лесно от един животински порив, ако мога така да се изразя. Причините за изневярата може да са много, но главно е, че искаш нещо различно, тръпка. Ако си склонен на изневяра, то трябва да можеш да изтърпиш последствията. Трябва да можеш да го запазиш това в абсолютна тайна за да не нараниш партньора си. За мен признак на слабохарактерност е да изневериш и да си признаеш за да се почувстваш ти по-добре и да не ти тежи..това е чиста форма на егоизъм.. или да почнеш да се натискаш с някой друг в дискотеката, където близки и приятели ти гледат сериа и в крайна сметка всичко се разбира по много грозен начин.
    Както е в живота. Ако тръгнеш да правиш нещо трябва да може да понесеш последствията.
    +1

  23. #98
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от snatural Виж мнението
    За жалост много хора си мислят, че изневярата е най-лошото нещо, което може да се случи в една връзка. Има къде по-големи "предателства", които хората прощават много по-лесно от един животински порив, ако мога така да се изразя. Причините за изневярата може да са много, но главно е, че искаш нещо различно, тръпка. Ако си склонен на изневяра, то трябва да можеш да изтърпиш последствията. Трябва да можеш да го запазиш това в абсолютна тайна за да не нараниш партньора си. За мен признак на слабохарактерност е да изневериш и да си признаеш за да се почувстваш ти по-добре и да не ти тежи..това е чиста форма на егоизъм.. или да почнеш да се натискаш с някой друг в дискотеката, където близки и приятели ти гледат сериа и в крайна сметка всичко се разбира по много грозен начин.
    Както е в живота. Ако тръгнеш да правиш нещо трябва да може да понесеш последствията.
    Хах значи по твоята логика, аз мога да трепя наред, стига да съм със силен характер и да не си призная/да ме хванат. Интересно.

  24. #99
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Хах значи по твоята логика, аз мога да трепя наред, стига да съм със силен характер и да не си призная/да ме хванат. Интересно.
    Всеки сам може да си извади поука от думите ми.

  25. #100
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Ми кво правим, ако примерно имаш семейство, деца, а у и си супер неудовлетворен от семейния живот, жената не ще, имате си проблеми, заради децата не е готино да се разведеш. В това време идва готино пиче, супер дискретно и почваш да работиш нощни смени. Ако си достатъчно изобретателен, всеки ще е щастлив. Не е важна чак толкова физическата изневяра, по - лошо е да си с някой, да имаш чувства към някой друг, но да продължаваш да си с тоя някой, щото не си сигурен дали ще ти се получат работите или от страх. Важи и за двете страни. Човек по природа е полигамен. Сега 'сички форумни девойки няма да ми вържат. Честито.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си