.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1
    miss_mikro
    Guest

    първи опити

    Здравейте,
    от извествно време чета форума, но до сега не съм публикувала.
    На 14 съм и съм девствена. От скоро имам приятел по-голям от мен. Най-близката ми с която чувствам, че мога да разговарям за всичко е братовчедка ми, тя е на 19. Когато разговарях с нея за това, че искам да опитам секс за 1-ви път тя ми каза, че според нея започне ли момичето трябва да е готово на всичко.
    Чувствам се готова, но не знам дали е на всичко. Освен това не знам дали ако се стигне до нещо на което не съм готова ще мога да поставя границата. А и честно казано не съм много сигурна дали ако я поставя той няма да се опита да я прекрачи.
    Не знам защо пиша тук при положение, че едва ли ще можете да решите дилемите. Но все пак..... И аз не знам вече.....

  2. #2
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    С приятеля ти ставало ли е дума за секс?

  3. #3
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Бягай да си играеш с куклите, на 14 си.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #4
    Говори с приятеля си.

  5. #5
    Няма значение, че е на 14. Когато се чувства готова - тогава ще го направи!
    Говорете с приятеля ти и решете, но щом се чувстваш готова - страхотно! В днешно време всеки се развива по-бързо, и това не трябва да те притеснява по абсолютно никакъв начин! Успех!

  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от gabriella22 Виж мнението
    Няма значение, че е на 14. Когато се чувства готова - тогава ще го направи!
    Говорете с приятеля ти и решете, но щом се чувстваш готова - страхотно! В днешно време всеки се развива по-бързо, и това не трябва да те притеснява по абсолютно никакъв начин! Успех!
    нали знаеш че чрез секс се правят бебета? а относно до развитието на 14г едно дете си остава недоразвит индивид без значение в кой век живее

    авторке ако смяташ че на 14 ще можеш да гледаш бебе давай все ми е тая

    и не ми казвай че знаеш как да се пазиш
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #7
    Никъде не съм казала, че ще прави "деца"... Колкото и да не ти се вярва, в 5-ти клас вече имат обучение, колкото и странно да е, обучават ги още от 5 клас, тяхна работа си е кога ще го направят, когато се чувства готова - тогава. Пак ти казвам в днешно време е безсмислено да гледаш годините на някого. Сам/а си прави изводите защо.
    Успех!

  8. #8
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от gabriella22 Виж мнението
    Никъде не съм казала, че ще прави "деца"... Колкото и да не ти се вярва, в 5-ти клас вече имат обучение, колкото и странно да е, обучават ги още от 5 клас, тяхна работа си е кога ще го направят, когато се чувства готова - тогава. Пак ти казвам в днешно време е безсмислено да гледаш годините на някого. Сам/а си прави изводите защо.
    Успех!
    ти ще пуснеш ли щерка си да се такова с някой на 14г? ще си го правят в хола ти ще си пиеш кафе с майката на гаджето и в кухнята докато свършват нали?

    тя е на 14 и не може да решава подобни неща

    ти може да не си казала че ще правят деца но са малки и неопитни и може и да си направят

    а това за пети клас какво да ти кажа аз от малък гледам морето ама не мога да плувам
    Последно редактирано от haritov : 02-06-2017 на 18:49
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #9
    А ти дали ще знаеш някой ден щерка ти какво ще прави, къде и с кого.. Всичко опира до възпитанието, да, но за такива случаи връщане няма.. И ти имаш право, но нейната работа вече е заминала..

  10. #10
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Ще ми е много кеф, ако момчето е на 19-20 и родителите на момичето заведът дело за блудтво срещу него ( Условна присъда, ама все пак)...

    Въпреки че при навършени 14 години е легално, има много АКО

    По темата: Самия факт, че мислиш, че ще има нещо на което не си готова по време на секса показва, че ти е рано... ( Говорим за стандартен секс, без някви изрващения...)
    Последно редактирано от Dwyd96 : 02-07-2017 на 09:37

  11. #11
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от gabriella22 Виж мнението
    А ти дали ще знаеш някой ден щерка ти какво ще прави, къде и с кого.. Всичко опира до възпитанието, да, но за такива случаи връщане няма.. И ти имаш право, но нейната работа вече е заминала..
    това че не знам какво ще прави не значи че трябва да го прави

    тук става дума за правилно и неправилно
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #12
    Archer!
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от gabriella22 Виж мнението
    Няма значение, че е на 14. Когато се чувства готова - тогава ще го направи!
    Говорете с приятеля ти и решете, но щом се чувстваш готова - страхотно! В днешно време всеки се развива по-бързо, и това не трябва да те притеснява по абсолютно никакъв начин! Успех!
    Навремето момичетата са ги омъжвали на по 15-16 и най-късно на 18 вече са започвали да раждат деца. Излъга, че днес се били развивали по-бързо. В някои части на света още е така (то и в България има една група хора при които още е така).

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си