.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Олимпиада по БЕЛ

    Здравейте , тъй като се класирах на областен кръг на олимпиадата по БЕЛ бих искала да Ви попитам какъв е шансът да се класирам на национален кръг с есе? Според мненията на учителите ми не е за предпочитане да пишем есета , защото дават по-малко точки и е по-субективно... Какво Ви е мнението? Някой от Вас ще ходи ли също и евентуално каква тема предполага, че ще се падна на 11/12 клас. Благодаря Ви! Поздрави

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Хич да не ти пука. Никога, ама разбери, никога, не съм намирал смисъл да пиша съчинения - разсъждения от типа - авторът от преди 3000 години е искал да каже еди какво си според пияният професор еди кой си. Това е глупост. С цялото ми уважение към литераторите, този тип съчинения са феноменална простотия. Ако си напишеш есето като хората, имаш добра теза и я аргументираш правилно, би трябвало да ти свърши работа. Само с есета на времето ходих у Пловдив на национален кръг и пак с есе на матурата изкарах 5,86.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Сега ще хвърля един боб да видя какво ще ти се падне утре.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #4
    prosto_chovek благодаря ти много! Вече се успокоих и утре ще си напиша едно есе пък каквото стане. Dreamwalker в очакване съм да видя резултата Благодаря Ви и Ви желая успех и просперитет в училище, университет etc.

  5. #5
    Малко стара тема, но създадена от сърце! Някой знае ли какви бяха теми за национално тази година?
    Яж, моли се и обичай!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си