.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Exclamation Възможно ли е отдалечаване след Първия път?

    От вчера ме измъчва един проблем, както мен, така и приятелката ми. Аз съм на 17 години, момче, а тя е на 15. Тя бе решила първия й път да бъде на 16 години. Вчера внезапно решихме да опитаме, понеже тя каза, че е готова (но и двамата не бяхме много сигурни). Направихме го. Нямаше болки, но не се получи така, както си го е представяла. Каза, че след това за известно време не е можела да ме погледне. Чувствала ме е по-чужд от всякога. Чувствата й към мен били намалели. Съжаляваме, че сме го направили и не искаме да го правим повече (поне за сега). Не искам да я губя. Искам да я "накарам" да ме иска и обича отново така, както беше преди това. Постоянно ми повтаря: "Не искам да спирам да те обичам. Помогни ми!". Задава ми въпроса: "Аз курва ли съм" и ми повтаря: "Не ме оставяй, моля те!".

    Какъв глупак трябваше да съм, че да позволя това да се случи (да го направим). Имах опасенията преди това, че това може да ни отдалечи и, че е малка за това. Оставих се на желанието да ме изкуши.

    Мечтаем и гледаме занапред в нашето бъдеще. От както сме заедно, много неща в нас променихме и започнахме да изграждаме. Обичам я и не искам да я изгубя!

    Иска ми се всичко да бъде така, както е било.

    Ще Ви бъда благодарен, ако ми дадете някакъв съвет.
    Последно редактирано от escapeMatrix : 02-05-2017 на 07:01

  2. #2
    Мега фен Аватара на Rabalka
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    3 652
    като не се е получило как да те погледне бе.Постараи се повече другия път.
    Мойта вуду кукла...

  3. #3
    Искам да подчертая, че с момичето познаваме телата си от доста време. Единственото ново, което сме правили, е вагинален секс. Правили сме си орална любов и други ...

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Приятелката ти страда от предразсъдъци, вероятно насадени от техните.
    Станалото-станало. След време ще се открехне и няма да се депресира.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Хайде бе, то защото за повечето момичета първият път е нещо коооой знае какво. Много романтични филми е гледала май, май. Ако те зареже, защото не и е харесало, не знам. Аз лично бих се замислила за мен, не за нея. Можеш сам да си правиш сметката колко държи на теб. И не си ти виновен, принципно, за мен не е много нормално на 15, но тя си знае, ти нито си я притискал, нито нищо, сама е изявила желание. Не се обвинявай за нещо, за което не си виновен ама грам.

  6. #6
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Някой я е излъгал,че е готова явно.Има вкус за драми,имала е и твърде големи очаквания...Дай й малко време просто.Не я притискай и не задълбавайте постоянно в драматични разговори.Правете неща заедно,които и преди сте обичали да правите.Може би така ще осъзнае,че държи на теб повече,отколкото на сценариите в главата си.
    Много я слуша главата нея на 15.

  7. #7
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Има друг, който си е харесала, но е искала да пробва секса първо с теб. След като не се е получило се е разколебала дали иска да е с теб и при първа възможност ще направи някоя простотия. Такива номера са типични за съвременните малки селски пръчки.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си