.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Каква ще бъде реакцията ви ако...

    Здравейте, аз малко подминах тийн годините, но ми трябва съвет. Влязах в една невероятно хиксова ситуация благодарение на желанието ми да лъжа. Тъй като си бях смотан, реших че една безобидна лъжа, да кажа че съм правил секс и вече да не съм сред девствениците, в момента ми преебава живота. Тъй като с времето не вървеше да съм бил само с една, излъгах и че съм бил с друга...Вярно, ние излизахме и всичко, поиграхме си един с друг, но секс нямаше. И така си продължих, като това лято бях в друг град излизах с момичета, играхме си малко, но отново...И тъй като ми беше тъпо да си призная, аз казах, че сме правили секс. И ето, 24 годишен, почти на 25, девствен...

    Идва следващият момент, запознах се с едно момиче покрай познати, тя е много готина и има химия между нас. Сега обаче не знам какво да направя, тъй като нещата малко се скапват, най-вече заради това, че аз съм несигурен и тя явно го усеща... Не знам кое ще е по добре, да и кажа истината или да се стегна и да продължа нещата както са си и да се нядявам да не се усети... Искам да и кажа, но не знам как ще реагира....Нормално, излизаш с някой, говорили сте за секс и т.н. и изведнъж той ти казва, че всъщност е лъгал и е девствен...Знам че историята е много жалка, но така се случи, глупак съм знам, но...Какво бихте ме посъветвали? Как бихте реагирали вие на това?

  2. #2
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Да видим. Ако не си и казвал до сега, че си секс бог, то определено и кажи точно това което написа тук. Кажи, че си имал вземане-даване с няколко момичета, но поради една или друга причина не се е стигнало до секс. Ако сега я излъжеш, то тя вероятно ще се усети, особено ако от теб лъха несигурност. Ако разбере, че още преди да имате свястна връзка, ти си започнал да лъжеш, то как очакваш тоя човек да ти има доверие? Ако ситуацията е за единия секс е едно, но ако искаш да си с нея сериозно, то избора е само един.

  3. #3
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Не е задължително да казваш нищо, стига да не си си изкарал някакъв Бог, както каза драйд. Ако й кажеш, едва ли ще избяга с писъци, ама може да сте двама гипсираните. Просто си се отпусни и гледайте да си изкарате хубаво. Само по-натам, ако се завърти темата, недей да лъжеш поне нея. Или кажи истината, или си премълчи, ама няма смисъл да затъваш в лъжи.

  4. #4
    Просто не вярвам, че ще ме приеме на сериозно в момента в който и го кажа...Наясно съм колко е жалка лъжата ми и колко голям нещастник трябва да си да го направиш, но...направих точно това... И не, не съм и обяснявал, че съм секс бог или каквото и да било, но по дефолт тя предположи, че съм правил и като се заговорихме веднъж за места и споменах нещо...

    Сериозно се замислям, да замина в чужбина и да започна на чисто без глупости..

  5. #5
    Да заминеш за чужбина? Ти нормален ли си? Какво толкова кажи, че по този начин се вдига мъжкото его, но си чакал перфектната за този момент. Аз лично бих се зарадвала, че няма да съм поредната, а първата и че не излизам с ,,мъжка кучка'' (извинявам се за израза, но повечето мъже са точно такива, спят с всяка и после се оплакват , че не намират перфектната, която не е минавала през други легла) Та, горе главата

  6. #6
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Според мен да се лъже е идиотщина.Особено за подобно нещо.Пука ти за момичето,искаш да ви се получи...не искаш ли тя да те възприема и харесва за това,което си в действителност?Защото твоето "аз" е излъгало на някакъв етап,после пак и така нататък,но това си ти.Няма смисъл да я лъжеш.По-добре бъде искрен,бъди себе си и така ще си много по-спокоен във вашите отношения.Искреността е най-голямата стъпка към доверието.А доверието е от огромно значение за една здрава връзка.
    Няма нищо срамно в това да си девствен. Много други неща има,дето са за срам,а се поощряват...

  7. #7
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Ако не си и казвал до сега, че си секс бог, то определено и кажи точно това което написа тук. Кажи, че си имал вземане-даване с няколко момичета, но поради една или друга причина не се е стигнало до секс.
    Никога не казвай или признавай такова нещо! Ще те зареже на момента!
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Или кажи истината, или си премълчи, ама няма смисъл да затъваш в лъжи.
    Ако не може да лъже, по-добре да премълчи, вместо да казва такава истина!
    Цитирай Първоначално написано от Snow_92 Виж мнението
    не, не съм и обяснявал, че съм секс бог или каквото и да било, но по дефолт тя предположи, че съм правил и като се заговорихме веднъж за места и споменах нещо...
    Много добре си направил - това е било най-правилно!
    Цитирай Първоначално написано от Djodja Виж мнението
    ...кажи, че ... си чакал перфектната за този момент.
    Т.е. да каже друга лъжа, при това по-тъпа?!
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    Според мен да се лъже е идиотщина.Особено за подобно нещо.... Няма смисъл да я лъжеш.По-добре бъде искрен,бъди себе си и така ще си много по-спокоен във вашите отношения.
    Няма нищо срамно в това да си девствен. Много други неща има,дето са за срам,а се поощряват...
    Порой от клишета, при това глупави!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #8
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Порой от клишета, при това глупави!
    Значи е клише да си искрен с човека до теб...яко.
    Да се лъже,виждаш ли, било много на сметка.Какъв е смисълът питам аз?
    Да лъжем и да не сме себе си само за да имаме "гадже",което в крайна сметка си мисли,че ходи със съвсем различен човек от нас е адски смислено,нали
    Ми да,ако момичето държи на него,няма да го зареже заради това,ако пък е смешна пикла,да хваща пътя.По-добре да е спокоен със себе си в тези отношения,отколкото постоянно да е нащрек за нещо.
    Отношения,построени върху лъжи са безсмислени,лицемерни и нездравословни.Никой не може да ме убеди в обратното.Освен ако цялостното му съществуване само по себе си не е една гигантска лъжа.

  9. #9
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Бях решил да си обясня логиката, ама няма да го направя, освен ако не стане абсолютно наложително ;д.
    Та директно минавам на съвета си. Смятам, че нещо такова може да се скрие, все пак той НЕ Е девствеността си. На твое място бих казал на мацката, че в последните години по една или друга причина с момичетата, с които си бил, не се е стигало до секс, а само натискане. И това нещо е повлияло на самочувствието ти в сексуално отношение, като така ще оправдаеш притеснението си.

  10. #10
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Никога не казвай или признавай такова нещо! Ще те зареже на момента!
    Хахахах, забавен си. Когато някой не е правил секс, то си личи и няма значение кой, какъв лъжец е. Ако мацката има опит и види как е глътнал бастуна и не знае какво да прави, то тя ще се усети на секундата. Вероятно ще разбере много преди да прави секс реално. А когато разбере, че я е лъгал, то със сигурност ще го зареже. Ако твоя опит показва такова нещо, то направо е за съжаление с какви "жени" си излизал. Ей такива изказвания приравняват жените по общ знаменател, а това е крайно жалко.

  11. #11
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    Значи е клише да си искрен с човека до теб...яко.
    Да се лъже,виждаш ли, било много на сметка.Какъв е смисълът питам аз?
    Да клише е, особено в този случай!
    Всички мъже ебат с много лъгане. Никой не е вкарал жена в леглото като е бил честен! И преди да кажете кой съм аз и че нищо не разбирам - това са ми го казвали приятели и познати с много бройки!
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    Ми да,ако момичето държи на него,няма да го зареже заради това,ако пък е смешна пикла,да хваща пътя.
    Ооо да - толкова държи на смотания девственик, който ѝ е по-интересен от пича-бройкаджия с бързия баварец ?! Точно ще хване пътя с някой, който я лъже по-добре!
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    На твое място бих казал на мацката, че в последните години по една или друга причина с момичетата, с които си бил, не се е стигало до секс, а само натискане. И това нещо е повлияло на самочувствието ти в сексуално отношение, като така ще оправдаеш притеснението си.
    По-добре да не влиза в обяснителен режим - това ще го издаде!
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Хахахах, забавен си. Когато някой не е правил секс, то си личи и няма значение кой, какъв лъжец е. Ако мацката има опит и види как е глътнал бастуна и не знае какво да прави, то тя ще се усети на секундата.
    По-добре тя да се досети когато оня е на път да ѝ го вкара, отколкото да ѝ го каже, при това рано! Колкото по-дълго отлага признанието че е девствен, толкова по-скоро ще престане да бъде девствен.
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Ако твоя опит показва такова нещо, то направо е за съжаление с какви "жени" си излизал.
    Работата е там, че това не е само мой опит!
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Ей такива изказвания приравняват жените по общ знаменател, а това е крайно жалко.
    Посочи ми жена, която се кефи, възбужда и търси да прави секс с девствени момчета/мъже!
    Познаваш ли такава?!
    Чувал ли си за такава?!
    Ако не си (а ти не си!), по-добре не пиши глупости ! Смешник !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #12
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Snow_92 Виж мнението
    Здравейте, аз малко подминах тийн годините, но ми трябва съвет. Влязах в една невероятно хиксова ситуация благодарение на желанието ми да лъжа. Тъй като си бях смотан, реших че една безобидна лъжа, да кажа че съм правил секс и вече да не съм сред девствениците, в момента ми преебава живота. Тъй като с времето не вървеше да съм бил само с една, излъгах и че съм бил с друга...Вярно, ние излизахме и всичко, поиграхме си един с друг, но секс нямаше. И така си продължих, като това лято бях в друг град излизах с момичета, играхме си малко, но отново...И тъй като ми беше тъпо да си призная, аз казах, че сме правили секс. И ето, 24 годишен, почти на 25, девствен...

    Идва следващият момент, запознах се с едно момиче покрай познати, тя е много готина и има химия между нас. Сега обаче не знам какво да направя, тъй като нещата малко се скапват, най-вече заради това, че аз съм несигурен и тя явно го усеща... Не знам кое ще е по добре, да и кажа истината или да се стегна и да продължа нещата както са си и да се нядявам да не се усети... Искам да и кажа, но не знам как ще реагира....Нормално, излизаш с някой, говорили сте за секс и т.н. и изведнъж той ти казва, че всъщност е лъгал и е девствен...Знам че историята е много жалка, но така се случи, глупак съм знам, но...Какво бихте ме посъветвали? Как бихте реагирали вие на това?
    Ами по-скоро бих те посъветвал да се стегнеш, голяма грешка е да и кажеш, че си девствен знам го от личен опит! Така, че се стягай и каквото сабя покаже!

  13. #13
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    От личен опит мога да ви кажа, че като съм честен и се отнасям добре с жените до никъде не съм стигнал нито ги привличам нито искат да правят секс с мен и така нататък, в най-добрия случай влизам във френд зоната и това е, явно наистина се вкарват в леглото с лъжи, защото явно друг начин няма, но аз не мисля да се правя на какъвто не съм и да си падам под нивото, нито да ги лъжа все пак си имам достойнство, ако не ме харесват такъв какъвто съм, те губят на мен пък много ми дреме!!!

  14. #14
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    От личен опит мога да ви кажа, че като съм честен и се отнасям добре с жените до никъде не съм стигнал нито ги привличам нито искат да правят секс с мен и така нататък, в най-добрия случай влизам във френд зоната и това е, явно наистина се вкарват в леглото с лъжи, защото явно друг начин няма, но аз не мисля да се правя на какъвто не съм и да си падам под нивото, нито да ги лъжа все пак си имам достойнство, ако не ме харесват такъв какъвто съм, те губят на мен пък много ми дреме!!!

  15. #15
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Да клише е, особено в този случай!
    Всички мъже ебат с много лъгане. Никой не е вкарал жена в леглото като е бил честен! И преди да кажете кой съм аз и че нищо не разбирам - това са ми го казвали приятели и познати с много бройки!
    Ооо да - толкова държи на смотания девственик, който ѝ е по-интересен от пича-бройкаджия с бързия баварец ?! Точно ще хване пътя с някой, който я лъже по-добре!
    Tова не е описание на жени,а на плиткоумни к*рви.Ако такива търсите,навсякъде ги има.Бях останала с впечатлението,че всичко живо се оплаква от такива жени,вместо да ги търси...То като гледам по твоята логика е*нето е единствения смисъл от една връзка или изобщо от женския пол.На твоите авери май също.Да си лъжат там и да се оплакват,че жените са неблагодарни пачи.Посредствена история.
    Колкото до автора и тази тема: съвети като твоите не се дават на мъже,а на п*тки.Да си второто вече е по-модерно,тъй че наслука.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението

    Посочи ми жена, която се кефи, възбужда и търси да прави секс с девствени момчета/мъже!
    Познаваш ли такава?!
    Чувал ли си за такава?!
    Ако не си (а ти не си!), по-добре не пиши глупости ! Смешник !
    Мога да ти посоча.Повече от 1.
    Искрено съжалявам за това с какви индивиди си се сблъскал.Само мога да се чувствам още по-голяма късметлийка за хората,с които съм обградена като чета такива коментари.
    Успех ти желая,защото разбираш твърде много нещата.Дано ти помогне някой ден.

    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    но аз не мисля да се правя на какъвто не съм и да си падам под нивото, нито да ги лъжа все пак си имам достойнство, ако не ме харесват такъв какъвто съм, те губят на мен пък много ми дреме!!!
    Просто,точно и адекватно.
    Последно редактирано от LadyTerrible : 02-08-2017 на 13:19

  16. #16
    Archer!
    Guest
    Останал съм с впечатлението, че някой ако започне да слага всички мъже или жени под общ знаменател значи е пълен загубеняк, никой не го иска и затова сипе злоба и омраза срещу хората които желае, но не може да има.

  17. #17
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Винаги ми е много интересно, когато някоя жена започне да обяснява ожесточено как не всички жени са...
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    плиткоумни к*рви
    ...като никой друг в темата не е казал подобно нещо !
    "Гузен негонен бяга!"
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    Tова не е описание на жени,а на плиткоумни к*рви. Ако такива търсите,навсякъде ги има.
    Ти го каза, не аз !
    Работата е, че те търсят яки пичове с много пари!
    Не е проблема в намирането на...
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    плиткоумни к*рви
    ...а в намирането на достатъчно количество пари, че да ги хванеш на въдицата!
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    То като гледам по твоята логика е*нето е единствения смисъл от една връзка или изобщо от женския пол.
    Никога не съм казвал подобно нещо ! Това го казваш ти! Ти само това ли можеш да предложиш в една връзка ?
    "Гузен негонен бяга!"
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    съвети като твоите не се дават на мъже,а на п*тки
    Ти си спала точно с такива, без значение как ти изглежда на теб! Вкарват те в леглото точно по този начин, без дори да го осъзнаваш и ти харесва !
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    Мога да ти посоча.Повече от 1.
    Ооо, така ли ?
    И кои са те? Въображаемите ти приятелки, с които спря да разговаряш в първи клас?!
    Моля ти се, не говори глупости! По-лесно ще ме накараш да повярвам в Дядо Коледа !
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    Само мога да се чувствам още по-голяма късметлийка за хората,с които съм обградена (
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...пича-бройкаджия с бързия баварец ?!
    ) като чета такива коментари.
    Браво на теб, но това го знаехме и без да ни го казваш !
    Цитирай Първоначално написано от LadyTerrible Виж мнението
    Просто,точно и адекватно.
    Мислиш че това работи ли?!
    Питай sladura89, с тоя принцип с какви жени е успял да прави секс досега (че да не го казвам аз)!
    Цитирай Първоначално написано от Archer! Виж мнението
    Останал съм с впечатлението, че някой ако започне да слага всички мъже или жени под общ знаменател значи е пълен загубеняк, никой не го иска и затова сипе злоба и омраза срещу хората които желае, но не може да има.
    Здрасти фейкчо !
    Хайде да се запознаем! Аз съм Грозния !
    А ти кой си ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #18
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Като те гледам, май нямаш много опит с противоположния пол.

  19. #19
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Като те гледам, май нямаш много опит с противоположния пол.
    Не се мори, то да е хуй, да го набиеш, а то мозък - не мож го преля.
    квак

  20. #20
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Мислиш че това работи ли?!
    Питай sladura89, с тоя принцип с какви жени е успял да прави секс досега (че да не го казвам аз)!
    Ами аз си знам, че тоя принцип не работи, ама не ми пука искам да съм себе си, а не да се правя на някой, който не съм! Това, че не привличам момичетата по "онзи" начин по който би трябвало, нямам вина за това! Каквото такова, никой не е умрял от липса на секс!

  21. #21
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз съм Грозния !
    Ходещия комплекс на форума.

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Не се мори, то да е хуй, да го набиеш, а то мозък - не мож го преля.

    Толкоз.Повече време не заслужава.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си