.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Anonimen2431
    Guest

    Трудността при сексуалната ориентация

    Здравейте всички...аз съм момче на 14 няма да кажа от къде съм..и така да си дойдем на темата..Преди около 2 години осъзнах, че съм бисексуален..сигурен съм в това, защото се възбуждам и от момчета и от момичета, но повече момчета..може би 60% момчета. Много трудно ми стана, защото вече съм в друга д-ва от едни момче и момиче, които харесвам много.Лятото беше прекрасно, защото кандидатствах и ме приеха в същата гимназия като тях, всъщност те ме нахъсаха да си стегна задника и да вляза в тази гимназия, защото там се влиьа трудно, защото е най-елитното.както и да е с тях така или иначе не бяхме много близки..ние се познавахме от вокалните ни уроци, те пеят уникално..добре както и да е с тях вече почти не ги мисля, защото си имам свои проблеми, като например, че не мога да излизам с приятели често, имам предвид, че аз не искам, защото, когато видя някой "готин" ставам една топка от нерви, започвам да си въртя очита на посоки, започвам да пея, да скачам, сърцето ми бие силно, защото знае, че това не е правилно, абе направо съм като някав надрусан и още по-неловко е, когато съм с майка ми. На 2 пъти ми се е случвало като мина през някой такъв "готин" да се изкикотя кат курвичка, след което се чувствам ужасно..Аз не искам такива гей връзки първо, защото е много гнусно, просто дори, ако си го представя се погнусявам, а й съм силно религиозен и това е грях в христианската религия.вече започнах да завиждам на момичетата, че са красиви и привличат вниманието на момчетата и на момчетата, че са готини и привличат вниманието на момичетата, просто съм едно торнадо.Мечтая си да се бвх родил красиво момиче и си представям перфектинят живот като красиво момиче. Не знам ккво да правя на два пъти пробвах с "магия" уж да се превърна в хубаво момиче, което ми напомня, ако знаете някой метод или нещо, което изпълнява желания ми кажете.не знам какво да правя вече омръзна ми да живея така, ако можете помогнете ми с някакав съвет, а и забравих да спомена, че си имам приятелка, но тя не е първа прелест, дори ми предложи тя

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    даже разбих мутрата на 1 такъв веднъж, щото ме сваляше, недей просто.
    автора е трол, ама теб се чудя да тръгна ли да ровя в нета да търся начин да подам сигнал и някоя правозащитна организация да ти съсипе животчето. Тъкмо си и на 17 - осъждан или с висящо дело няма да можеш да влезеш в университет.
    Смятай к'ъв си гений, и смятай къв късмет си извадил, че родителите на момчето, което си нападнал, не са те изкъртили от съдене.

  3. #3
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    автора е трол, ама теб се чудя да тръгна ли да ровя в нета да търся начин да подам сигнал и някоя правозащитна организация да ти съсипе животчето. Тъкмо си и на 17 - осъждан или с висящо дело няма да можеш да влезеш в университет.
    Смятай к'ъв си гений, и смятай къв късмет си извадил, че родителите на момчето, което си нападнал, не са те изкъртили от съдене.
    хохохохохо
    някой ще вземе да реши, че е набил теб
    пък може наистина теб да е бил
    и ти сега да чакаш поне извинение

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    автора е трол, ама теб се чудя да тръгна ли да ровя в нета да търся начин да подам сигнал и някоя правозащитна организация да ти съсипе животчето. Тъкмо си и на 17 - осъждан или с висящо дело няма да можеш да влезеш в университет.
    Смятай к'ъв си гений, и смятай къв късмет си извадил, че родителите на момчето, което си нападнал, не са те изкъртили от съдене.
    Спокойно, аз съм си изял последствията

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си