.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 98
  1. #26
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    sq kaji che si 20 godishna i che si v morskite universiteti <3

  2. #27
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от DoubleDMG Виж мнението
    sq kaji che si 20 godishna i che si v morskite universiteti <3
    1. вече не
    2. не

    Мерси, папи
    Беше прекрасно. Ставам все по-добра в организацията на неща.
    И получих страхотни подаръци, не очаквах толкова много и толкова хубави.
    И всички казаха, че са си прекарали добре.
    Дори едни момчета отидоха на друг рожден ден и после се върнаха пак при мен, било по-яко, ихих
    Нямаше драма, нямаше проблеми, дори никой не разля нищо на пода.
    10/10

    Пламен също може да каже.

    И вече сме си партия със съседите с купоните, пълни селяндури са, но са много мили. Няма да имаме проблеми с полиция, дори да ни викнат, макар че се надявам да не се стига дотам.
    И представянето беше успешно, одобриха ни за пълно финансиране. И с това се справих.
    Въобще беше доста успешен ден.

    Пък Верина ми е писала преди 10 дни, чак онзи ден видях. Много мило, не очаквах. Цял дълъг мейл като истинско писмо : )
    Прекрасна е, ще ѝ отговоря като си напиша курсовата.
    Последно редактирано от Ewok : 02-24-2017 на 17:00
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  3. #28
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    tva jenite v be ge sa pylni bolni

  4. #29
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от DoubleDMG Виж мнението
    tva jenite v be ge sa pylni bolni
    хм?

    Изморена съм, а тепърва трябва да пиша. Заниманията ни по латински продължиха неочаквано дълго, около 3-4 часа, макар че покрихме два урока. И то още сме на лесните. Много е приятно да учиш така, въобще не се усеща. Дано успеем да го правим всяка седмица. Даже успяхме и една песничка да изпеем набързо накрая, беше прекрасно.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  5. #30
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    ддз имам чувството,че ни трябват повече психиатрични клиники..

  6. #31
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    big plans for this summer
    миналото изпълних почти всичките
    за това се появиха и няколко допълнителни непланирани нещица, но да се надявам, че ще се стегна достатъчно втория семестър, та да си преведа най-накрая нещата за септември
    отделно имам за цел да науча немски до поне В1, за да имам адекватно основание да искам на еразъм точно в този университет, след като специално за мен ще се опитват да сключат договор
    доволна съм, че намерих начин да прекарам повече време в тази така прекрасна страна
    освен магистратурата, която също планирам там и реално този еразъм би ми помогнал доста
    а сега с предстоящите пътувания до Италия сигурно и в нея ще се влюбя, но така или иначе си мисля от известно време да поживея и там година в някакъв момент
    като цяло светът (или поне Европа) е едно прекрасно място, което си заслужава да се изпита/изживее

    и трябва да преборя тази бариера, която имам с писането
    тепърва осъзнавам големите дупки на средното образование

    както и до какво води липсата на класическо образование по принцип
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  7. #32
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    както и до какво води липсата на класическо образование по принцип
    какво е класическо образование

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    какво е класическо образование
    Образованието ни куца, защото вместо до има специалности и дисциплини, които да подготвят децата за истнинския живот както е в развитите страни, то тук учат по 101 нощи литература, биология, химия, физика, история, философия, хореография и каквото още се сетиш. Но не като за основи, ами като за учителска подготовка. Единственото полезно на елитните гимназии са чуждите езици и малко по-културната среда, контролът като цяло. После завършват без реално да могат да правят нещо. И тепърва кандидатстват за висше, тъй като това ги разделя от положението да бършат пода. В България великия социализъм ни остави повече университети, от колкото успяват да завършат абитуриенти през демокрацията. За справка , защото 2 милиона българи се стопиха. И разбира се всички тези ВУЗове не изпълняват никакво качество. Сравнение с европейските си партньори. За втори път студентите излизат без практически умения с приложими съвременни знания за бизнеса.

  9. #34
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    ох, момчета, не ми се отговаря сега
    на кораба само ще кажа, че избълва ненужна не-по-темата информация, която дори не е напълно вярна ;д

    май съм сексист
    като цяло съм супертолерантна към хората, с които общувам и дори не ми пука как изглеждат/кво вярват и с какво се хранят, стига да не ми навлизат в личното пространство
    обаче стане ли дума за отношения с другия пол
    ех
    балканско девойче
    усещам се понякога, че джъджвам някви дреболии и се опитвам да се контролирам поне за тях
    като цяло ако напиша всичко, което ми прави впечатление и не го възприемам като мъжко, май ще изляза доста ограничена :д
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  10. #35
    Що не е вярна ?

    Оттовори толерантно.

  11. #36
    Честит трети март.!

  12. #37
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Честит празник със закъснение и на теб!
    Някой ден ще ти отговоря, сега не ми се отделя време.


    Харесвам сух кориандър. Особено на риба, но и на други неща ми върви.
    Правих си гуакамоле, което беше доста вкусно. По рецепта пишеше да му се сложи пресен кориандър. Сложих му. Щях да повърна. Няма по-отвратително нещо, дори пресния копър не ми е толкова противен. Изхвърлих цялото гуакамоле :с

    Започнах отново немски. Имам ясна цел колко и докога трябва да знам. Преподавателката ми каза, че е постижимо. Да видим.

    В уни все още е началото и не съм се напрегнала. Но и не си върша навреме и всички неща, вече сме трета седмица. И курсова не пиша. А това ме спира. Май ще трябва да започна да си правя текущите неща, а ако случайно ми дойде вдъхновение да драсна нещо по курсовата. И без това май ще ни остави тези оценки. Жесток гилт трип върви с тях обаче, тотално не я заслужавам. Но не мога да си отлагам всички останали неща заради потенциалната възможност да напиша нещичко. А и нова курсова тр да почна да мисля...

    По другата тема... почти навързах пъзела. Имам стабилна теория за това каква е драмата, която на няколко пъти се позатвърди оттук-оттам. Ако ми се отдаде възможност бих попитала, макар че не ми се иска да навлизам чак толкова. Май в крайна сметка просто ще трябва да почакам. Дано да е само това.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  13. #38
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    стягаш ли се за утре

  14. #39
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    Започнах отново немски. Имам ясна цел колко и докога трябва да знам. Преподавателката ми каза, че е постижимо. Да видим.
    https://www.youtube.com/watch?v=Pp0yxAkclGY

  15. #40
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Папугайчоооо, сори мн мн ;с
    не гледам дати, след моята всичко ми се разми

    и тук ще ти пожелая щастие
    за курви и бело е късно вече
    а и омръзва
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  16. #41
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    може да съм прекрасен лебед, но помня като магаре, да знаеш другата година като те забравя защо е хехехе
    мерси
    за курви никога не е късно, ако познаваш подобни девойки, можеш да ги пращаш към мен

  17. #42
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    На бала беше мн сладко. Точно като тийн пром, само че нямаше мисимистър. Свириха някакви тийн групи, девойките се вълнуваха, че еди-кой-си ги поканил на танц, бяха се барнали и подскачаха наляво-нядясно. След час и нещо ми омръзна, де, а нямаше и нищо за пиене, не само алкохол, а като цяло, то и половината висяха пред клуба поради тази причина.

    След това не ми се прибираше веднага и уж за малко се пуснах към микстейп, имаше някакво парти по повод празника с разни групи, една приятелка беше там с гаджето си и негови приятели, които съм засичала чат-пат по рождени дни.
    Избухнах си много, те двамата си тръгнаха към 1, аз останах докрай докъм 3. Бях в тийн мечтата си, когато си пусках лайф концерти на Дропкик Мърфис в нас и се размазвах :Д
    Сърби + ирландски пънк = <3<3<3
    След предния път, в който бях с тази компания, ми писа един от тях да ме кани на "кафенце". Сега друг ъпгрейдва с бири, което е по-ок. Пак ще биде отрязан, де.
    А в първата група беше онзи психопата, бях забравила, че свири. Интеракцията ни беше абсурдна, каза ми, че съм по-ниска от обичайно и след това имаше неловко чао. Ама пък ми писа преди малко, лол, мислех, че ме е блокирал ;д
    А може и да е бил. Поведението му в инстаграм също е доста неадекватно, не само спрямо мен.


    Добра петък вечер, доволна съм.
    А и сутринта имаше доста интересно обучение, трябваше повече да го слушам, и без това не ми се получи с четенето на книжка.


    И се замислих, че съм една малка хрътка. Което е страхотно за голяма част от нещата от живота, но не и за междуличностните взаимоотношения. И май открай време съм си такава. Т.е. ок е, работи, но не е оптималния вариант. Трябва да се науча да приемам "не", да съм по-търпелива и да не съм толкова pushy. Като цяло магията на човешката комуникация.

    А тази седмица вече ще я отдам на академизъм, твърде дълго отлагах, а знам, че ще съжалявам.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  18. #43
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    каза ми, че съм по-ниска от обичайно и след това имаше неловко чао
    смалила ли си се

  19. #44
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    мн разпиляна папу не е за тебе гей

  20. #45
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    wat^

    Като гледам как се трупат нещата май приключих с момчетата до лятото. ain't nobody got time for that И без това не си струваше усилието. И срещите са тъпи. Не съм ходила отдавна, де, но ме канят. Аз (мисля, че) достатъчно любезно обяснявам, че не посещавам такива неща.

    От друга страна установих, че имам по-различен подход на възприятие на материала от уни. Ще видим как ще се отрази генерално. Живнах малко, май е от времето. Спирам да мисля социалния си живот като просто спирам да практикувам особено много такъв и ставам една машинка.
    Може би ще отделя някаква седмица или по-малко лятото за нещо като почивка, но ще видим.
    Може с моето другарче/другарчетз да посетим съседна Србиjа да се порадваме малко на комшийския говор и нрав. Да, това би било ок.


    А как ми се пътува... Най-скорошното евентуално е след малко по-малко от месец, а пък сигурното е след месец и малко. Но всъщност с най-голямо нетърпение очаквам юли, който е толкова далеч :/
    От няколко месеца ми се иска да се пусна до Пловдив за ден-два, а не мога да намеря време. Може би сега с този +1 човек, който ще живее там, мотивацията ми ще е по-голяма и ще си отделя поне ден. Постижимо е.
    Последно редактирано от Ewok : 03-20-2017 на 13:14
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  21. #46
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    wet

  22. #47
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    И срещите са тъпи. Не съм ходила отдавна, де, но ме канят. Аз (мисля, че) достатъчно любезно обяснявам, че не посещавам такива неща.
    ако не говориш за групови срещи на алкохолиците/мяу/ значи се изразяваш аТски погрешно

  23. #48
    The Ruler of Tides Мега фен Аватара на NaOH
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    /dev/null
    Мнения
    4 682
    О, Боряна <3

  24. #49
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    oйордане

    рандъм пост

    сложих си малко кокосови стърготини в закуската
    твърде силно миришеше на кокос, докато миех чиниите
    зачудих се защо толкова много се усеща
    после се сетих, че препаратът за миене е с кокос

    седнах да уча преди час, какво свърших:
    - браузвах фейсбук
    - отговорих на няколко важни съобщения
    - не отговорих на други
    - отделих 10 секунди размисъл над едно твърде рандъм от странен човек
    - проверих си мейлите
    - чух няколко нови песни
    това за 15-20 минс
    в останалото време висях в гугъл стрийт вю, пренасяйки се 3 месеца напред и разсъждавайки над битието и бъдещето (си)
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  25. #50
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Пращам на баба ми Breathe me на Sia и ѝ пиша превод на текста.
    "Песента е много хубава, да, но това ли е душевното ти състояние?"
    Започвам да разбирам защо майка ми редовно си вади изводи за живота ми от петте ми поста във фейсбук.
    Големи психолоШки го раздават.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си