.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 98 от общо 98
  1. #76
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Не само в германия се говори немски. А и като цяло не я харесвам особено много. Нито пък хората там.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  2. #77
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Ок, пратих снимките на преподавателката. Отговори ми с 10х и щастлива емотикона.
    Обичам я, прекрасна е.
    50% от причината да си обичам толкова много специалността, въпреки че напоследък започвам да забелязвам пропуските, са преподавателите. Никога не съм предполагала, че взаимоотношенията учител-ученик могат да бъдат толкова страхотни и важни.
    Честно казано се вълнувам за лекциите утре.
    И при предната искам да отида, но ме е срам малко, понеже не съм учила напоследък за нея, а не искам да я разочаровам. Но пък и знам, че да пропусна още лекции не е мн ок. Ще опитам да погледна нещата днес, та поне контролното да направя. Тя също е прекрасна.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  3. #78
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    Ок, пратих снимките на преподавателката. Отговори ми с 10х и щастлива емотикона.
    хехехеехех

  4. #79
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Ем, онова дето се усмихва и са му зачервени бузките, как се нарича :Д

    edit
    това
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  5. #80
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    не знам как се нарича, ама съм чувал, че емотки се полват от хора под 15 години

  6. #81
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Грешни са ти чуванията.

    Мен повече "10х" ме озадачи, но пък е сладко.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  7. #82
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    аз не казвам, че не е сладко, само намеквам, че не е много добре да те учат хора на твоя акъл

  8. #83
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    Хм, май изглеждам по-объркана, отколкото съм всъщност.
    А може и да съм по-объркана, отколкото си мисля.
    Не знам.

    Иначе според мен в момента ми е каша, понеже се захванах с твърде много неща и на никое от тях не му се вижда края. Има(ше) моменти, в които колкото повече чета, толкова повече не разбирам. За малко да депресна, че всичките ми усилия са напразни и всъщност съм едно глупаво момиче, което не може нищо, но за щастие нямах време за това и просто си казах, че ще продължа и все някога ще изляза от дупката.

    Днес бях предóбрила с домашното по немски, понеже се обърках.Три страници повече, дори гледах някво клипче, за да направя едното упражнение. Не че не беше полезно, но можеше да чета нещо по-належащо.

    Искам мозъкът ми да няма нужда от почивка и от паузи между ученията. Просто от единия предмет да сменя на другия и това да е достатъчно за освежаване. Толкова по-ползотворно би било.
    А в момента имам чувството, че си губя времето през повечето часове.

    Мисля, че имам някакъв много дълбок комплекс, че знам твърде малко/не съм чела достатъчно/нямам достатъчно обща култура, който не знам откъде се е появил, но за сметка на това постоянно се опитвам да го компенсирам. Което е доста добра мотивация за нещата, но от друга страна се получава и такова прегряване както преди няколко седмици. И все още не съм се научила как се подреждат дините и какъв е лимитът ми, постоянно изпускам някоя.
    Това е много интересно. Мога да се опитам да понапиша нещо по темата, но ще почета още малко. (: -> това специално за 15 годишните!

  9. #84
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Я, какво научихме днес - можем да караме еразъм практика в друга държава по специалността.
    Защо ми трябваше, сега и това ще искам да сеслучинамомента. Ама съм си запълнила графика за година напред.
    Така като гледам май ще се наложи да отложа официалното завършване с една година, но коттакоа. Може и да се понапрегна и да опитам като някои други да изкарам 3. и 4. курс наведнъж, но май ще ми дойде в повече. Ще видим, има време.
    А и честно казано е добре, че няма да мога веднага да кандидатствам за тази практика (всъщност мога, има къде да я вместя, но ще е сложно), понеже тъкмо ще имам време да я обмисля. Държавата май знам коя ще е, но ще тр да помисля къде точно и какво искам.

    Харесвам си мехурчето.

    И също така брокер/к/ите са едно гнусно, лъжливо и амбициозно племе. Толкова се радвам, че наскоро не ми се е налагало да се занимавам с такива.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  10. #85
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    И също така брокер/к/ите са едно гнусно, лъжливо и амбициозно племе. Толкова се радвам, че наскоро не ми се е налагало да се занимавам с такива.
    ти си ги ползвала само за търсене под наем, грам представа си нямаш, колко по-зле са, ако купуваш или продаваш

  11. #86
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Тези кокошки от онзи ден се занимават и с продажби.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  12. #87
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    Тези кокошки
    хехехеххе
    присмяла се хърбел на кокошка

    П.П.
    заменяш хърбел с женска патица

  13. #88
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Моля?
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  14. #89
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    хехехе
    можеше да напишеш 'тези патки' ама

  15. #90
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Сега, ако живеех на морето или до някое езеро, с удоволствие бих се пльоснала да плувам преди да се прибера. Ех...
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  16. #91
    Написани са доста неща в темата и не изчетох всичко, но до там докъдето следях ми стана любопитно. Явно повечето сте студенти. Разкажете повече какво учите и къде? Доволни ли сте? Харесвате ли си специалността и мислите ли, че ще можете да се реализира с нея? Малко стана като студентска анкета, а това си е чисто и просто любопитство.

  17. #92
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Явно снощи съм била доста комуникативна.
    Към 1 часа съм отговорила на един човек, който е писал лс до фб страницата на работата ми, за да пита за работното ни време. Отговорът ми съдържа думата "бормашно", което трябва да значи "нормално". Разбира се от контекста за щастие.
    Към 3 съм писала на учителката по немски, че сме в любимия ѝ бар, ако иска да дойде. Тя е спала ест.
    Писала съм си с психопата докъм 1 и нещо, после пак в 6 и нещо след като е станал от сън. Пълни глупости, разбира се, + няколко снимки на чаши.
    Иначе и ирл бях комуникативна, доволна съм от себе си.


    И ще изчакам няколко дни и ще се възмутя от едно нещо.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  18. #93
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Така.
    Разбрах/оформих/приех(?) най-големия си страх и комплекс в момента (а май и в живота). Това е нещо голямо. Сега трябва да измисля с кого да споделя, който би могъл да ми помогне, понеже сама едва ли ще се справя. Сещам се за двама души, може би Верина е по-подходящата. Но пък и не искам да я тревожа и да я разочаровам. От друга страна, ако не го реша този проблем, доникъде няма да стигна. Поне не и натам, накъдето искам да върви животът ми.
    мн тъпо
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  19. #94
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Писването е в голяма степен.
    Писна ми това, което имах предвид в "Изповедалнята".
    Писна ми да си говоря с хората.
    Писна ми от повечето хора като цяло. Всичко, което ми говорят, ми се струват глупости. Само с един колега ми е ок.
    Явно при мен скокът от топ надолу е доста рязък. Но това е животът всъщност. Изкачвания и спадове.
    Писна ми и от други неща.
    Писна ми да нямам време.
    Май нещата са взаимосвързани.

    И също така съм доста тъжна поради нещоси, днес пуснах няколко сълзи скришом на работа, добре че нямаше мн хора тогава.

    Тр да ходя на рд, нямам никакво настроение, въпреки че хората ще са готини. Нз как ще го изкарам, като не мога и да пия. Ама пък и имам нужда да изляза. О, противоречието.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  20. #95
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Малко highlights от изминалата седмица:
    - часът ни по Култура започна и завърши с Крис Корнел; при първи курс дори наду колонките в библиотеката, how cool is that
    - случайно разбрах къде работи един човек и дори е недалеч от нас; не искам да имам такава информация, не искам да виждам този човек никога в живота си
    - предложиха ми да преподавам английски на деца (няма да преподавам, нямам сертификат :д)
    - взех окончателно решение за есента, нужна е тази промяна
    - няма Tool в spotify oO
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  21. #96
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    - случайно разбрах къде работи един човек и дори е недалеч от нас; не искам да имам такава информация, не искам да виждам този човек никога в живота си
    всъщност точно информацията къде работи ти помага в голяма степен да го избегнеш

  22. #97
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Да си стои на село. Какво ми идва в Софията да работи -.-
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  23. #98
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    много зла си станала, ще трябва да поработиш над това, ако ще се занимаваш с деца, те попиват всичко

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си