.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Любов, а не просто секс !

    Здравейте! Не знам дали точно тук е мястото за тази тема, но все пак ми е любопитно..

    Преди месец с приятелят ми уж се разделихме, но то май си е само за пред хората и ние се заблуждаваме че не сме заедно, но както и да е от тогава няколко пъти преспахме, но последният път беше някак различно. Дори докато бяхме във връзка не съм чувствала такова нещо, този път наистина се почуствах като едно цяло с този.човек, не беше просто секс. Чувствах се като разказите в книгите колкото и да е смешно, почуствах се обичана, защитена и безумно влюбена!(p.s не че преди не съм се чувствала обичана, просто този път го усетих много силно)
    Всъщност на някои от вас може да им се стори смешно, но от раздялата насам не се бяхме целували по устните, та последният въпросен път се целунахме и просто изпитах толкова емоции и.любов просто в една целувка, дори бях на косъм да се разплача..но да ревнеш по време на секс не е много подходящо..:Д.Осъзнах до каква степен обичам.този човек. Споделих му това накрая и той каза че се е чувствал.по същия начин ...
    Тааа споделете мнения, чувствали ли сте се така, още ли сте с човека с който сте го изпитали и така...

  2. #2
    Голям фен Аватара на LadyTerrible
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    820
    Изпитвала съм го,да.Не само по време на секс.Дори от една случайна целувка докато чакаме автобус или пазаруваме.То всеки ден беше така. Дори когато не се виждахме дълго време,само мисълта за това ми беше достатъчна,за да си изчакам чакането. Заслужаваше си.
    Вече по една или друга причина не съм с човека,с когото се случи това.След като се разделихме сме се виждали няколко пъти и продължаваме да се чувстваме така,макар че връзка няма и всеки от нас живее свой живот.Не съм изпитвала подобно нещо с друг човек,но всеки е различен,както и нещата,които ни свързват.С него винаги сме имали дълбоко чувство за идентичност и взаимност.Разбирахме се с по едно изречение,а понякога и без думи.Безусловна подкрепа и разбирателство.За мен това е да срещнеш "своя човек".
    Лично аз се чувствам късметлийка,че съм се докоснала до подобно преживяване и никога не съм съжалявала за това,че се е случило,каквото и да става.Щастлива съм,че съм срещнала този човек и че е в моя живот.Самият факт ме прави страшно щастлива.

  3. #3
    Абсолютно нормално е, изпитвала съм го И така, все се събираме след глуповати скандали, щом така го чувстваш, значи трябва да си с този човек

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си