.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    ВСУ "Черноризец Храбър"

    Здравейте, искам да попитам мнения за университета.
    Мисля да кандидатствам след 1 година във "Варненския свободен университет" със специалността „Противодействие на престъпността и опазване на обществения ред“
    Искам да попитам има ли бъдеще в този университет/специалност. Естествено с учене, без учене няма бъдеще.
    Ако може някакви съвети, мнения. Най-добре ще е добре да чуя тези неща от завършили или все още учещи там студенти.
    Благодаря за отделеното време.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от Naslednika Виж мнението
    Здравейте, искам да попитам мнения за университета.
    Мисля да кандидатствам след 1 година във "Варненския свободен университет" със специалността „Противодействие на престъпността и опазване на обществения ред“
    Искам да попитам има ли бъдеще в този университет/специалност. Естествено с учене, без учене няма бъдеще.
    Ако може някакви съвети, мнения. Най-добре ще е добре да чуя тези неща от завършили или все още учещи там студенти.
    Благодаря за отделеното време.
    С тая специалност(от ВСУ) можеш да станеш сотаджия....

    Ако искаш да ставаш полицай (по някаква причина) ходи в академията на МВР! В другите университети това е много безсмислена специалност без почти никаква реализация!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    С тая специалност(от ВСУ) можеш да станеш сотаджия....

    Ако искаш да ставаш полицай (по някаква причина) ходи в академията на МВР! В другите университети това е много безсмислена специалност без почти никаква реализация!
    Благодаря за отговора
    Ти полицай?завършил в АМВР ли си ? Ако не си демек си поредния който чул онова,
    но да направи мнение по въпроса

  4. #4
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от Naslednika Виж мнението
    Благодаря за отговора
    Ти полицай?завършил в АМВР ли си ? Ако не си демек си поредния който чул онова,
    но да направи мнение по въпроса
    Братовчедка ми завърши АМВР ( в момента кара магистратура НС)..
    Имам и няколко познати, които в момента учат там..

    Искаш ли да ти кажа как ще се развие кандидатстването ти за работа като полицай?
    Празните позиции за младши офицерите ще се запълнят с КУРСАНТИТЕ от академията.. (Държавата им плаща образованието и те трябва да работят като полицаи иначе ще се наложи да върнат парите, които държавата е отделила за образованието им).
    За теб ще останат най-ниските позции... И то след преминат изпит (физически, психо....) и след това преминато обучение....


    Да не говорим че ВСУ има такава приятна слава на магазин за дипломи, че като ти видят дипломата от там, може и за сотаджия да не те вземат....

    И за да сме най-точни ето ти статистика от МОН!
    http://rsvu.mon.bg/rsvu3/
    Цъкаш тука и сравняваш двете учебни заведения.. Обърни внимание на БЕЗРАБОТИЦА СРЕД ЗАВЪРШИЛИТЕ!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    Братовчедка ми завърши АМВР ( в момента кара магистратура НС)..
    Имам и няколко познати, които в момента учат там..

    Искаш ли да ти кажа как ще се развие кандидатстването ти за работа като полицай?
    Празните позиции за младши офицерите ще се запълнят с КУРСАНТИТЕ от академията.. (Държавата им плаща образованието и те трябва да работят като полицаи иначе ще се наложи да върнат парите, които държавата е отделила за образованието им).
    За теб ще останат най-ниските позции... И то след преминат изпит (физически, психо....) и след това преминато обучение....


    Да не говорим че ВСУ има такава приятна слава на магазин за дипломи, че като ти видят дипломата от там, може и за сотаджия да не те вземат....

    И за да сме най-точни ето ти статистика от МОН!
    http://rsvu.mon.bg/rsvu3/
    Цъкаш тука и сравняваш двете учебни заведения.. Обърни внимание на БЕЗРАБОТИЦА СРЕД ЗАВЪРШИЛИТЕ!
    Навътре си с нещата. Благодаря ти за слуховете, които си чул

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си