.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Какво се случва?

    Здравейте. Моля, ако някой знае какво се случва да пише. От малка съм забелязала, че не харесвам храната, не като храна, а като последици-напълняване, гузна съвест, пъпки и т.н. Но от лятото насам нещо се случи и сякаш направо имам фобия от ядене.Почти не ям, а ако го правя се ненавиждам, пия по 4-5 литра вода, меря се поне по 2 пъти на ден и следя всяка калория. Напълно съм запозната с хранителните разстройства, но не смятам, че имам такова. Моля, ако някой знае какво става да отговори. Благодаря и се извинявам, ако вече е имало такава тема.

  2. #2
    Натоварвай се повече, това би трябвало да възбуди апетита.
    Липсата на апетит може да предвещава много болестни състояния, освен да отидеш да те види лекар не знам какъв друг съвет могат да ти дадат.
    Има и хора, които просто не обичат храната, нито пък изпитват голяма потребност, но ти сама каза, че не харесваш последствията, не самата храна, според мен това граничи вече именно с хранително разстройство, особено ако обсебваш подобна идея(Мериш се постоянно, не се храниш осезателно, дори използва "фобия", което според мен е много показателно).
    Консултирай се със специалист.
    Vici mea fata vivendo

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си