.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    purple_rain
    Guest

    Несподелени чувства

    Здравейте!
    Сетих се за този сайт, защото преди време имах регистрация тук, но в последствие я забравих. Побързах да се регистрирам отново, защото много искам да споделя нещо и да поискам съвет.
    В живота ми имаше едно момче. Бяхме само приятели. Той ми помагаше. Понякога му исках съвет и той ми даваше мнението си, което винаги беше много адекватно на съответната ситуация. Исках да се сближим повече. За да му получа телефонния номер, му казах, че предпочитам да си пишем по вайбър. Той веднага след като прочете съобщението ми звънна, но аз не вдигнах...и така, продължихме нашата комуникация само чрез съобщения.С всеки изминал ден аз се възхищавах все повече на това колко е разумен, колко е добродушен и започнах да се привързвам. Една вечер му признах какво мисля за него, макар да не сме близки. Казах му, че в моите очи е много разумен човек с много правилна преценка за нещата и че му имам доверие едва ли не като на по-голям брат.. Той нищо не отговори.
    Изминаха дни, дойде Нова година. На първи януари следобяд му писах, за да му честитя. Пожелах му всичко най-прекрасно.След известно време той го прочете, но не получих отговор нито през този ден, нито на следващия... Обидих се. Изтрих го отвсякъде, но не и от главата си. Имам чувството, че ей сега ще му звънна (все още паза номера му, записан на един лист!) и ще му кажа всичко, макар да очаквам след това да ме отблъсне..после се спирам и нищо не предприемам, защото ще е напълно безсмислено! Не знам какво да правя... Моля, помогнете!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2017
    Мнения
    305
    На колко години сте?

  3. #3
    Голям фен Аватара на Ospi
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    509
    Тва с брата е прецакало нещата. Сигурно си е помислил, че виждаш на него само като на приятел, по-голям брат да сме по-точни. Кажи му че си нямала това в предвид и че го харесваш, пък ако не станат нещата... Значи не зависи от теб.

  4. #4
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от purple_rain Виж мнението
    Здравейте!
    Сетих се за този сайт, защото преди време имах регистрация тук, но в последствие я забравих. Побързах да се регистрирам отново, защото много искам да споделя нещо и да поискам съвет.
    В живота ми имаше едно момче. Бяхме само приятели. Той ми помагаше. Понякога му исках съвет и той ми даваше мнението си, което винаги беше много адекватно на съответната ситуация. Исках да се сближим повече. За да му получа телефонния номер, му казах, че предпочитам да си пишем по вайбър. Той веднага след като прочете съобщението ми звънна, но аз не вдигнах...и така, продължихме нашата комуникация само чрез съобщения.С всеки изминал ден аз се възхищавах все повече на това колко е разумен, колко е добродушен и започнах да се привързвам. Една вечер му признах какво мисля за него, макар да не сме близки. Казах му, че в моите очи е много разумен човек с много правилна преценка за нещата и че му имам доверие едва ли не като на по-голям брат.. Той нищо не отговори.
    Изминаха дни, дойде Нова година. На първи януари следобяд му писах, за да му честитя. Пожелах му всичко най-прекрасно.След известно време той го прочете, но не получих отговор нито през този ден, нито на следващия... Обидих се. Изтрих го отвсякъде, но не и от главата си. Имам чувството, че ей сега ще му звънна (все още паза номера му, записан на един лист!) и ще му кажа всичко, макар да очаквам след това да ме отблъсне..после се спирам и нищо не предприемам, защото ще е напълно безсмислено! Не знам какво да правя... Моля, помогнете!
    Много често и момичетата правят така, пиша им нещо! Виждам, че са го прочели и никакъв отговор, ама съм свикнал вече и не ми пука особено! Но виж момче да се държи така вече ми се струва доста странно!

  5. #5
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Ospi Виж мнението
    Тва с брата е прецакало нещата. Сигурно си е помислил, че виждаш на него само като на приятел, по-голям брат да сме по-точни. Кажи му че си нямала това в предвид и че го харесваш, пък ако не станат нещата... Значи не зависи от теб.
    +1 Момчетата, ако си харесат някое маце не обичат да ги вкарват само във френд зоната искат и нещо повече и е дразнещо когато ги смятат само за приятели!

  6. #6
    Подкрепям. Не е трябвало да му казваш това за брата, а просто, че го смяташ за много близък човек.. Питай го с какво си го обидила и ако не получиш отговор - оставяй го.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Ебати cringe-а. Естествено, че ще спре да ти пише. "Имам му доверие като на по-голям брат." Е, какво да си помисли човека? Friendzoned & GTFO.

  8. #8
    Голям фен Аватара на Electrа
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    999
    аве говорете кат нормални хора face to face
    бахти кво се случва с новото поколение, затъпявате поголовно с тея съобщения

  9. #9
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    фейс ту фейс

  10. #10
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Electrа Виж мнението
    аве говорете кат нормални хора face to face
    бахти кво се случва с новото поколение, затъпявате поголовно с тея съобщения
    +1

  11. #11
    Ами последния човек когото нарекох брат и уж му бях като сестра накрая се оказа че иска секс... таа нз колко приятно му е станало като си казала така, но според мен просто го остави, ако е имал чувства изобщо е щял поне да ти честити, не си заслужава

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си