.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 57
  1. #1

    Unhappy Силна тъга

    Здравейте,
    Реших да пиша тук тъй като сякаш душата ме боли от мъка. Преди около 2 месеца скъсахме с приятелката ми, бяхме заедно 4 години и 8 месеца и раздялата ме съсипа. След 2 месеца не мога да спра да мисля за нея не мога да спя нормално не се храня почнах да закусвам тъмна ариана и в общи линии животът ми върви на долу защото съм в адската депресия. И двамата сме на по 21, аз се занимавах с програмиране доста време. След раздялата ме мързи да правя каквото и да е, не съм написал един ред програмен код, отхвърлих 3 интервюта за работа и по цял ден гледам сериали и пуша коз. Имам огромна нужда от помощ или поне да споделя, тъй като съм се пуснал по наклонената плоскост и няма никой, на който да мога да споделя. искаше ми се просто да си излея душата...

  2. #2
    Голям фен Аватара на Electrа
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    999
    sorry man
    life happens
    защо скъсахте така изведнъж

  3. #3
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Защо се разделихте?
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  4. #4
    Напоследък нещата не вървяха особено, но аз се надявах, че е просто лош период. Оказа се че тя от година не била щастлива във връзката ни, освен това аз съм някаква депресия последната година и съм по-малко общителен и като цяло по-странен. Но все се надявах да бъде до мен когато ми е най-трудно, та както аз бях до нея когато ѝ беше най-трудно. И сега не зная какво да правя с живота си като цяло. Имам нужда от...не зная и аз от какво имам нужда.

  5. #5
    Никога в живота ми не ме е боляло толкова, колкото когато ми каза, че вече не ме обича както преди. Някой може ли да ми каже как се преминава през болката защото се чувствам като 10 годишен заклещен в тялото на 21 годишен студент дето трябва да работи и да взима изпити и като цяло да се оправя с живота а нищо от това не правя.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    плс не ходи по моя път;
    намери си странично занимание, спорт, рисуване, някаква мотивация да чакаш да те перне отстрани няма, просто си занимавай съществуването :с

  7. #7
    Нищо не ме интересува човек, това е проблема. Имах милиони интереси и от тогава насам ме интересува само да има ганджа и бира....................... не зная как да премина през това неготов съм да съм голям човека

  8. #8
    Голям фен Аватара на Electrа
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    999
    погледни от хубавата страна
    сиг е било за добро

  9. #9
    просто живот, а...

  10. #10
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    то хубаво ганджа и бира, ама давай само дотам... : D
    па чрез туй може и да излезе нещо хубаво мотивиращо?
    що не започнеш ейтка на един скицник да драскаш докато си хай?

  11. #11
    щото съм най-неталантливия драскач на света, независимо дали хай или не ;д

  12. #12
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    що да си неталантлив? пробвай, даже stick figures да са, ко толкова, най-малкото ще е забавно

  13. #13
    иначе по въпроса за другото...взимал съм разни работи когато съм имал много насъбрани вечери, в които трябва да не спя а да работя. И от там ми е пределно ясно че такива боклуци като амфети мамфети и т.н. не искам и да чуя повече.

  14. #14
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    ти ся за-би тея ралти.. не е чак толкова кеф точно туй.. ама не.
    наистина с нещо трябва да се занимаваш, пробвай да не откажеш интервю за работа, яви се на едно! симулирай кеф!

  15. #15
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    и после ако драскаш нещо покажи, искам да видя

  16. #16
    Голям фен Аватара на Electrа
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    999
    само наркотици недей взима
    нема смисъл да си съсипваш здравето

  17. #17
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от Electrа Виж мнението
    само наркотици недей взима
    нема смисъл да си съсипваш здравето
    силно, силно +1

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2017
    Мнения
    305
    Не се учудвам, че те е оставила. Ти си тотално зависим от нея. До такава степен, че нея като я няма живота ти спира. Сещаш се, че това не е много секси, нали?

  19. #19
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от Archer! Виж мнението
    Не се учудвам, че те е оставила. Ти си тотално зависим от нея. До такава степен, че нея като я няма живота ти спира. Сещаш се, че това не е много секси, нали?
    тихо бе, остави ни да сме си такива

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2017
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от kojinshugi Виж мнението
    тихо бе, остави ни да сме си такива
    Момиче да е зависимо от приятеля си донякъде е разбираемо.
    Но мъж да е зависим от приятелката си? Коя жена ще го изтърпи?

  21. #21
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    КАКЪВ СЕКСИЗЪМ?!?!?!
    ако беше в мойта дивизия бих го изтърпяла, даже и за един вид хубаво бих го намерила

  22. #22
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    След като така с лека ръка те е напуснала значи не е била за теб, не се тревожи по-добре, че е станало така, я си представи да бяхте живели 20 години да имате деца, общо имущество и какво ли още не и тогава да и дойде на акъла да те зареже, млад си още живота е пред теб ще срещнеш правилния човек! Ако имаш желание за връзка де, защото аз например в момента нямам такова!

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2017
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от kojinshugi Виж мнението
    КАКЪВ СЕКСИЗЪМ?!?!?!
    ако беше в мойта дивизия бих го изтърпяла, даже и за един вид хубаво бих го намерила
    Мда, ОК, супер, кажи го на автора на темата. Преди да е предозирал. Заради приятелката си. Бившата. Сексистката?

  24. #24
    Повече от фен Аватара на kojinshugi
    Регистриран на
    Aug 2016
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от Archer! Виж мнението
    Мда, ок, супер, кажи го на автора на темата. Преди да е предозирал. Заради приятелката си. Бившата. Сексистката?
    ирония, пич
    и тея последните думи доста удариха слабото :ДД
    да се надяваме, че той няма да стига до такива глупости, затва казвам да прави разни интересии

  25. #25
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2017
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от kojinshugi Виж мнението
    ирония, пич
    и тея последните думи доста удариха слабото :ДД
    да се надяваме, че той няма да стига до такива глупости, затва казвам да прави разни интересии
    Личен опит:
    Ако на някой депресиран му кажеш, че "животът е хубав, нещата ще се оправят, да си намери интереси" и т.н., този човек се ядосва защото го товариш с клишета, самият той не вярва в това и го буташ още повече към ножа.
    Ако му кажеш "ей боклук, я се виж какъв си мизерник, живееш като циганин" - много е вероятно да се погледне отстрани, да се замисли, да му стане тъпо, да го хване срам и да си стъпи на краката.
    Ако е безнадежден случай каквото и да правиш можеш само да забавиш края.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си