.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    jvann
    Guest

    Проблем с ерекцията

    Здравейте с приятелката ми правихме секс 10 дена под ред по 3-4 пъти на ден като 1-2 от тези тъпи аз свършвах по два пъти, след това починахме 1-2 дена нямаше как да правим и след това пак 7 по ред като тези 10 но вчера и онзи ден не знам защо като го правим и свърша първия път не мога да го дигна или ако го дигна го вкарвам и до две-три мин пада... Дали проблема е заради много секс и ми трябва почивка или може да е нещо друго?? На 19 съм..

  2. #2
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от jvann Виж мнението
    Здравейте с приятелката ми правихме секс 10 дена под ред по 3-4 пъти на ден като 1-2 от тези тъпи аз свършвах по два пъти, след това починахме 1-2 дена нямаше как да правим и след това пак 7 по ред като тези 10 но вчера и онзи ден не знам защо като го правим и свърша първия път не мога да го дигна или ако го дигна го вкарвам и до две-три мин пада... Дали проблема е заради много секс и ми трябва почивка или може да е нещо друго?? На 19 съм..
    Много бре вие сте направо като зайците!
    Много ясно, че е от прекаляване, някои хора и без да са правили много секс след първото свършване им трябва някаква почивка, че да го вдигнат, а ти какво очакваш, да не вземаш стимуланти?

  3. #3

    Cool

    Това хвалене ли е, сега какво? Чак започнах малко да завиждам. Трябва ти малко почивка. Ако искаш ще дойда да те отменя

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от mikity_sladky Виж мнението
    Това хвалене ли е, сега какво? Чак започнах малко да завиждам. Трябва ти малко почивка. Ако искаш ще дойда да те отменя
    И аз това щях да питам :Д

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си