.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    rabarrett
    Guest

    Exclamation Не знам какво да правя

    Ситуацията е следната: Мисля че и двамата се харесваме но аз тръгнах с негов приятел защото не исках да го нараня. С момчето което харесвам си пишехме постоянно в Снапчат дори си пращахме полу-голи снимки и мислехме да правим секс и такива неща, личеше че се харесваме но той изведнъж спря да ми пише и да говори с мен точно когато се запознах с приятеля му. Излизахме няколко пъти но и другото момче беше с нас. Когато му пишех ме игнорираше дори хе говореше с мен на живо вече. Помислих си че вече не се интересува от мен но когато започнах да излизам с приятеля му той ме отпоследва в Инстаграм и ме махна от приятели в Снапчат. Няколко дни след това започнахме да се засичаме навсякъде и той започна да ми се усмихва и помислих че явно отново иска да сме приятели. Не говореше с мен но ми се което ми беше дало някаква надежда. Но единия ден в училище той просто ме дръпна и започва да ме разпитва защо ходя с приятеля му и че той знае че не го харесвам. Не издържах още много и скъсах с приятеля му защото беше очевидно че не го харесвам но сега не знам какво да правя. Да пиша ли на момчето което харесвам или просто да игнорирам и двамата.
    Последно редактирано от rabarrett : 02-13-2017 на 16:26

  2. #2

  3. #3
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Майко, майко, майкооо...

    Цитирай Първоначално написано от slavdb Виж мнението
    umri we kurvo
    +1

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от KREED Виж мнението
    Майко, майко, майкооо...



    +1
    +1

  5. #5
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Цитирай Първоначално написано от BartSimpson Виж мнението
    +1
    +1

  6. #6
    Пичове, аз се ебавам, ама обяснете закво са тея реакции DD?

  7. #7
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Да има там.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си