.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    helpmenow
    Guest

    Unhappy Помогнете сериозно е

    Здравейте!!! Пиша за първи път в този форум, но вече не знам какво да правя и къде да се затрия!!! Проблема ми е, че даже и след като съм се изкъпал и напръскал с дезодорант/парфюм слеф 10 мин пак смърдя на конски лайна. Момче на 20 съм и ми е много неприятно, нали все пак един човек трябва да е поддържан и да мирише що годе добре. Пробвал съм всичко от различни дезодоранти, душ-гелове, шампоани всичко но.. Притеснява ме ужасно много това. Не мога да се седна някъде ей така с приятели, да стоя близо до приятелката ми без да се притяснявам. Моля ви, много ще съм ви признателен за мнение и съвет какво да правя? !

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Ами преди доста време и аз много се потях, какви ли не дезодоранти и чудеса използвах. Грешката ми беше, че все си вземах дезодоранти, ролони с парфюми. По мое мнение не вършат работа за хора, които се потят много като мен. Аз съм много доволна от ролоните на нивеа, има с мляко, разни минерали. Опитай, ако искаш. Пак се потиш, но не миришеш неприятно. Другото, което ще ти кажа е, че веднага след кати се изкъпеш и подсушиш е хубаво да си го поставиш. Защото не знам защо, но много хора си слагат едва преди да излязат. Ролонът не попива в кожата, а в материята нс блузата ти, и файда-никаква. Пък., че.може и после да се чудиш как да премахнеш петното Друг съвет, който мога да ти дам е, да не се къпеш с парфюм. Миризмата става по-неприятна.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Закачи си за врата един AirWick дето пръска автоматично на всеки 10 минути!

    Сега сериозно...
    Ако се потиш много може да имаш здравословен проблем! (само намеквам да обърнеш внимание)

    И по темата: Пробвай с Одорекс, може и да има ефект!
    "Абсурд - това е грях без Бог"
    Сартр.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си