.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    shotokankaratee
    Guest

    Жално ми е някво

    Здравейте, не знам дали темата е точно за отдела "Любов" но ще опитам.Та момче на 18 год съм и си имам приятелка на 15 ,ходиме от 3 месеца вече ,вчера ги направихме,та аз и подарих за 3тия ни месец един букет,бонбони и гривни с нашите букви а тя ми подари часовник реплика,тоест тези реплики на G-Shock,стана ми странно макар ,че тя е с възможности и има каквото поиска ,но защо точно такъв часовник,кофти ми е някво и не знам какво да и кажа,освен че ми е харесал,защото ако и кажа че е реплика и не ми хареса,тя ще се разсърди което е очевидно.Та моля ви за съвет какво да правя,не обичам да нося часовници и не знам какво да и кажа. От Бургас съм. BSKS
    И нека подчертая че не съм с нея само заради парите ,просто точно това ддз кофти ми е.
    Последно редактирано от shotokankaratee : 02-15-2017 на 00:11

  2. #2
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от shotokankaratee Виж мнението
    От Бургас съм. BSKS
    неуспешен трол

  3. #3
    може би си имал твърде големи очаквания защото знаеш че тя има възможности

  4. #4
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Еми каквото повикало, такова се обадило. Следващият път вместо скъпи бонбони ѝ купи от онзи евтиния млечен шоколад в светлосинята опаковка.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  5. #5
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    Точно като някой материалист звучиш
    Смисъл казваш не ти е за парите и т.н ама ако прочетеш какво си написал ... Ако я харесваш заради нея самата трябва да се кефиш, че въобще ти е подарила нещо а не дали е реплика или оригинал
    Don't judge my story by the chapter you walked in on.

  6. #6
    За цял живот, едно единствено момиче ми направи кекс,пардон "БРАУНИ" (пак ще ми се скара,че му викам кеск) и аз се радвах като малко дете,а той мрънка,че бил реплика..Като е оригинален да не би да показва различен час?
    Опитах да те върна и пак да те прегърна , но времето отлита , а назад не ще се върна .. Истински остана жива в тая тъжна рима, а тебе те няма , няма те вече година ...

  7. #7
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Трябвало е да ти подари Rolex.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    А така, бургаските батки заслужават повече от една шибана реплика!
    БСКС.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от shotokankaratee Виж мнението
    Здравейте, не знам дали темата е точно за отдела "Любов" но ще опитам.Та момче на 18 год съм и си имам приятелка на 15 ,ходиме от 3 месеца вече ,вчера ги направихме,та аз и подарих за 3тия ни месец един букет,бонбони и гривни с нашите букви а тя ми подари часовник реплика,тоест тези реплики на G-Shock,стана ми странно макар ,че тя е с възможности и има каквото поиска ,но защо точно такъв часовник,кофти ми е някво и не знам какво да и кажа,освен че ми е харесал,защото ако и кажа че е реплика и не ми хареса,тя ще се разсърди което е очевидно.Та моля ви за съвет какво да правя,не обичам да нося часовници и не знам какво да и кажа. От Бургас съм. BSKS
    И нека подчертая че не съм с нея само заради парите ,просто точно това ддз кофти ми е.
    Добре, виж ..
    1 - Ти си болен !
    2 - Кво значи реплика ? Ти кво искаш ? Ламбо да ти подари ? Хехех.. марсоли.
    Повече ми харесваха времената, когато момичетата бяха меркантилни , сега и '' момчетата '' станаха такива.
    Като си от Бургас ? Кво ? Тама само скъпи часовници ли носите ? Хаха . Ейй , ама то без казарма ... така става.
    Play for fun

  10. #10
    Не ти е за парите, обаче друг път. На 18 си, очаква се да мислиш по-зряло. После жените сме били материалисти. В такива моменти, като тримесечие е важен жестът, а не качеството на подаръка.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си