.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Суха и корава кожа при обрязан пенис

    Здравейте обрязван съм като малък и днес забелязах че там където е направен разреза по нагоре в кожата в единия край стой суха и корава и много се притеснявам какво да правя кажете моля ви ?

  2. #2
    Спри да се притесняваш и ползвай бебешко олио за смазка при мастурбиране. Що се отнася до твърдоста около белега, не става много ясно къде е това по нагоре, щото не е ясно виси ли или стърчи. Сериозно, за кое става дума, за белега, за кожата между белега и главичката, за самата главичка... или пък се касае за кожата от белега до основата на пениса?
    Също е важно на колко си години точно. Ако сега влизаш в пубертета, нормално е пениса да промени вида си и да изглежда по груб, това се случва със всички.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Здравей Denis111 препоръчвам ти това ДУРЕКС ОВЛАЖНЯВАЩ ГЕЛ
    Сигурно знаеш, че при обрязаните чувствителността на главичката намалява, както и кожата е по-груба, в твоя случай е нормално няма нужда от притеснения.
    Ето как изглеждат двата варианта http://imgur.com/C55n8kk няма значение дали сте обрязани или не, когато си миете пишките използвайте Душ Гел "НЕ сапун"

    Повече информация ТУК - http://www.circumstitions.com/Restric/comparison.html
    Последно редактирано от ПyРкО ♠ : 02-28-2017 на 08:29 Причина: Съвсем вярно е.

  4. #4
    Снимките не са верни.

  5. #5
    Много е относително за това как ще изглежда след като е обрязан, при мен няма почти никакви нацепвания по главичката.

  6. #6
    Ами и при мен няма, в ерекция е като левия на онези двете снимки по горе.А и в отпуснато състояние не е толкова набръчкан и не е загрубял.Затова казвам, че снимките не са верниА да и си го мия и с душ гел и със сапун, според зависи.
    И не е ясно автора за коя част от пениса си говори, всъщност.

  7. #7
    Абсолютно същото, а аз още преди да се обрежа държах кожата постоянно забелена години наред.
    И главичката стана 2 тона по-светла.
    Последно редактирано от boro123 : 02-28-2017 на 20:47

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си