.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Angry Проблем от стимуланта на Икаров?

    Не знам дали е точно проблем, но ето какво ми се случи днес. За пръв път го ползвах днес. Преди миене на косата няколко пъти съм си слагала една маска, с която даже съм спала и през нощта. Днес пак я сложих преди да си измия косата, по краищата. В корените си сложих от стимуланта. Когато го отворих първата ми реакция беше ,,това мирише ужасно", не че е много гадна миризма, но просто е много силна, а в момента съм болна със запушен нос и пак я усещах и ме дразнеше. След около 10 миннути започнах да се усещам как миризмата много ме дразни. След около 30 минути започна нещо като алергична реакция с леки хрипове (аз съм си доста чувствителна към миризми на продукти за тяло, парфюми и други, но скоро не съм имала такива проблеми). Накрая просто я измих. Нямам алергия от нищо освен към млечни продукти, но съм си правила домашни маски за коса, в които е имало млечни продукти и всичко е било наред. Някой друг да е имал подобни проблеми?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Странна работа. Той стимулантът наистина мирише доста силно и на немного хубаво. Иначе е много хубав, косата расте доста бързо и хубава. Както и да е, според мен има два варианта. Или нещо от стимуланта да не ти понася, напълно е възможно, не да се е предизвикала алергична реакция, ами просто да ти е крайно неприятен продуктът относно миризмата му. Или да е, защото си болна. В момента има някакъв гаден вирус. Първо запушен нос, после хрипове, кашлици, давения. Може и да се разболяваш. Иначе аз като съм го ползвала стимуланта, миризмата му се отмирисва след няма и 10 минути.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си