.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Проблем с момиче

    Здравейте,
    харесвам едно момиче от доста време, но то не е в моя клас, не е в моята компания и не знам какво да правя. Не сме се запознавали официално, но веднъж бях с приятели на заведение и изведнъж видях, че до нашата маса сядат момичета и сред тях бяха момичето, което харесва, едно непознато момиче и едно момиче от нашия клас. Поздравих момичето от нашия клас, а тя ме викна за малко на тяхната маса и ме попита разни неща за училищета, и мисля, че от тогава, момичето, което харесвам ми научи името. Даже на другия ден като си вървях към стаята, тя изведнъж беше зад мен и ТЯ ме заговори, и започна да си говорим, но за жалост разговорът не продължи повече от минутка и от там на сетне, съм нямал никакъв контакт с нея. Всички я мислят за дебела и грозна, но на мене ми допада и мнението на другите не ме интересува. Моля, някой да ми помогне и да ми даде съвет, как да действам и какво да правя! Благодаря предварително.

  2. #2
    Отговора на темата ти е на профилната снимка ! Пиши й там и когато прецениш почвай на живо в даскало кат се разминавате да разменяте некоя друга дума, свалка и вече след време си действаш!

  3. #3
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Добави я във фейса и ѝ пиши там, че по-лесно се завързват разговори. И като се поопознаете, там на училище си говорете, моворете и като прецениш я викай навън, ала-бала и тъй.

  4. #4
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от KREED Виж мнението
    Добави я във фейса и ѝ пиши там, че по-лесно се завързват разговори.
    И после ще има "Ама тя само ме сийн-ва, не ми отговаря, праи се на важна, баси тъпата путка."

    Уверения в себе си мъж отива и се запознава с момичето очи в очи. Такива мъже харесват жените, а не на живо пълен игнор, в чата "Zdr, kp? izvinete moje li da se zapoznaem".

  5. #5
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    И после ще има "Ама тя само ме сийн-ва, не ми отговаря, праи се на важна, баси тъпата путка."

    Уверения в себе си мъж отива и се запознава с момичето очи в очи. Такива мъже харесват жените, а не на живо пълен игнор, в чата "Zdr, kp? izvinete moje li da se zapoznaem".
    Така е, чата е само, ако никъде не се засичате на живо! Иначе отиваш и я каниш на кафе после каквото излезне!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    И после ще има "Ама тя само ме сийн-ва, не ми отговаря, праи се на важна, баси тъпата путка."

    Уверения в себе си мъж отива и се запознава с момичето очи в очи. Такива мъже харесват жените, а не на живо пълен игнор, в чата "Zdr, kp? izvinete moje li da se zapoznaem".
    В днешно време никоя няма да ти оцени смелостта да я поканиш на кафе при първи завързан разговор! Най-много да й се вдигне егото, а и да не забравяме, че почти всички момичета прекарват 80% от времето си стоейки във фейсбук (тийнейджърки нали така). Така че по-добре да я зариби във фейса като за начало, пък това че са в едно даскало ще си каже думата, вече наистина ако има смелост за нещо на живо! Плюс това никое уважаващо себе си момиче няма да приеме покана за кафе при първото засичане в даскало! Аре мислете малко кво пишете !

  7. #7
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от ДОСКИВ Виж мнението
    В днешно време никоя няма да ти оцени смелостта да я поканиш на кафе при първи завързан разговор!
    Убеден ли си в това?
    По-скоро ако и пишеш и се опитваш да я сваляш в чата ще и вдигнеш егото. Понеже напоследък се напълни с онлайн свалячи, които се предлагат отчаяно на всяка и се надяват някоя да клъвне, а на живо и дума не могат да обелят. Ако си влизал в профил на момиче в интернет, значи имаш представа за какъв интензитет на идиотски предложения става въпрос и колко нахални потребители има. Особено ако е профил с добре изглеждаща снимка. Така просто си един от многото, а на живо е нещо съвсем различно.

    Не виждам нещо неприлично в това да си момиче и да се съгласиш да излезеш на кафе с някой, с когото си завързала разговор. Говорим просто за кафе, не за креват. Ако не си обвързана разбира се..

  8. #8
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от ДОСКИВ Виж мнението
    В днешно време никоя няма да ти оцени смелостта да я поканиш на кафе при първи завързан разговор! Най-много да й се вдигне егото, а и да не забравяме, че почти всички момичета прекарват 80% от времето си стоейки във фейсбук (тийнейджърки нали така). Така че по-добре да я зариби във фейса като за начало, пък това че са в едно даскало ще си каже думата, вече наистина ако има смелост за нещо на живо! Плюс това никое уважаващо себе си момиче няма да приеме покана за кафе при първото засичане в даскало! Аре мислете малко кво пишете !
    Е защо да не приеме, ако има интерес към момчето ще приеме, ако ли не ще го отреже! То не стига, че тя няма смелостта да го покани, ако го е харесала, ами и ще го отреже, ако той я покани нещо не ми се връзват нещата!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Е защо да не приеме, ако има интерес към момчето ще приеме, ако ли не ще го отреже! То не стига, че тя няма смелостта да го покани, ако го е харесала, ами и ще го отреже, ако той я покани нещо не ми се връзват нещата!
    Не, не аз в никакъв случай не казвам, че има нещо лошо в това да предложи на живо, даже така ще е супер и за неговото самочувствие и за впечетлението което ще направи на нея! Това естествено е по-добрия вариант. Но тя ако го харесва би трябвало навсякъде да му обърне внимание било то фейса или на живо. Казвам, че просто реалността е такава в днешни дни и точно тука е "странното". Много момчета не могат да разберат, че именно на фона на всички тези "идиоти-обожатели" едно ХИТРО момче може много лесно се издигне в очите на момиче. Всички си мислите, че момичетата са заслепени от тези идиоти във фейса, но това всъщност не е така! И ако момчето я грабне с това да бъде себе си и да няма никакви задни мисли, аз му гарантирам, че момичето е негово !

  10. #10
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от ДОСКИВ Виж мнението
    Не, не аз в никакъв случай не казвам, че има нещо лошо в това да предложи на живо, даже така ще е супер и за неговото самочувствие и за впечетлението което ще направи на нея! Това естествено е по-добрия вариант. Но тя ако го харесва би трябвало навсякъде да му обърне внимание било то фейса или на живо. Казвам, че просто реалността е такава в днешни дни и точно тука е "странното". Много момчета не могат да разберат, че именно на фона на всички тези "идиоти-обожатели" едно ХИТРО момче може много лесно се издигне в очите на момиче. Всички си мислите, че момичетата са заслепени от тези идиоти във фейса, но това всъщност не е така! И ако момчето я грабне с това да бъде себе си и да няма никакви задни мисли, аз му гарантирам, че момичето е негово !
    + интересно аз като съм себе си, защо ми се надуват и ми се правят на много важни всички, или просто ме слагат във френд зоната! Даже си спомням преди доста години като си пишех с едно момиче от моето село по скайп и си чатехме с часове! Минаха няколко години от този момент и тогава на същото момиче и пишех по ФБ, а тя само сеен, сеен и нищо и накрая ми писа, че съм и бил досаждал, а пък като се виждахме на живо не изглеждаше като да съм и безинтересен! Така, че сложно нещо са момичетата! Както е и името на темата! Има момиче има проблем, няма момиче няма проблем!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си