.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1
    dunda36
    Guest

    Angry Ужас. НГПИ трявна

    Аз съм 9 клас. За съжаление живея в с. Трявна... и тук има само две училища. Едното е с английска паралелка, а другото е художествено. След 7. клас исках да се запиша в общообразователно училище или в ПМГ, защото обичам биология, физика и химия, но такива училища има в Габрово и Търново. Обаче тогава постоянно бях болна и не можех да пътувам, нито пък да стоя сама в общежитие... Гадните ми родители не искаха дори да дойдат с мен да живеем в града, отдавна искам да живея в град... В крайна сметка бях записана в НГПИ тревненска школа. Тук в това училище е ужасно. Исках да се запиша в другото, щях да изтърпя английската паралелка, но казаха, че не може сега, а след като завърша 9.клас. Тук, в това НГПИ, не се учат любимите ми предмети(биология, физика и химия), защото учителъ отвратителния лицемерен подлец е стар и приказва глупости, не ни учи на нищо, съвсем на нищо, аз миналата година писах есе за стипендия, а той дори не разбра какво съм написала...държи ни в една миризлива стая в която ми ставаше много лошо няколко пъти, другите стоят, защото той им пише безплатни шестици, но аз не искам така, искам да ни учи. Аз вече не влизам в стаята, но той ми пише три отсъствия, въпреки, че часовете му са общо 30 минути и повечето време минава да приказва как ще идва нов учител, но всъщност той и миналата година приказваше така, но не идва нов учител, аз се надявах да дойде, ама няма. Има и тъп Сип скулптура, стаята също е много задушна и не се отварят прозорците и като цяло е безполезна, аз ще кандидатствам с биология и покрай нея и физика и химия, за какво ми е скулптура?

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Ако родителите ти не мислят за твоето образование, това говори лошо за тях. Училището може да ти помогне да постигнеш целите си, но не може да ти попречи. Дерзай. Ако учиш достатъчно, ще знаеш достатъчно. Специалисти в областите, които казваш, няма много. Все пак скоро ще можеш да влезеш в ХТМУ или медицинския, ако си добра. Успех.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си