.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394

    Марка протеин и фатбърнър

    Здравейте колеги, смятам че темата е ясна. Причината да потърся помощ от вас е, че ми се иска малко да разнообразя протеина най-вече като до сега съм пил предимно на Pure Nutrition Whey-ът и бърнърът Black Fire на същата марка. Иска ми се да пробвам и други производители, та ме интересува вие какъв опит и мнение имате? Благодаря предварително!

  2. #2
    аз пия whey champion един син шоколадов
    ама да те питам защо fat burner а не L carnitin ?

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    пробвай да комбинираш йохимбин и синефрин може да добавиш кофеин и таурин
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Насочих се към фатбърнър защото ми казаха че е по-ефективен от Л-карнитина а и аз искам един по-обстоен резултат.

    Харитов, може комбинацията да е добра, но се боя че нямам чак толкова много пари. Като погледнеш 100-лв за протеин без който няма как да се размина и още поне 60 за продукт за изчистване. Така и така спомена Йохимбин-той си спадаше към термогенните бърнъри ако не греша а добри резултати ли дава?

  5. #5
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    Насочих се към фатбърнър защото ми казаха че е по-ефективен от Л-карнитина а и аз искам един по-обстоен резултат.

    Харитов, може комбинацията да е добра, но се боя че нямам чак толкова много пари. Като погледнеш 100-лв за протеин без който няма как да се размина и още поне 60 за продукт за изчистване. Така и така спомена Йохимбин-той си спадаше към термогенните бърнъри ако не греша а добри резултати ли дава?
    по-принцип е най-силния иначе това което ти казах излиза малко повече от блек файъра

    като можеш да си вземеш йохимбин и синефрин само така ще ти излезе същото и просто да пиеш едно кафе

    и резултатите са отлични но само на него не чакай преди ги взимах и наистина имаш много енергия
    Последно редактирано от haritov : 02-27-2017 на 05:06
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #6
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    http://shop.bb-team.org/pure-nutriti...ct-description

    http://shop.bb-team.org/pure-nutriti...mbine?sku=1996

    http://shop.bb-team.org/pure-nutriti...-1000?sku=2175

    Хмм... съвсем на бързо разгледах горните продукти и по описанията съдя, че май ще е най-добре Йохимбин или Синефрин комбиниран с Л-карнитина. Някак си не ми се иска да смесвам два термогенни фат бърнъра защото все пак са синтетични и разчитат главно на стимуланти. Не съм сигурен дали заедно няма да навредят на сърцето най-вече и дали няма да се стигне до странични ефекти. Също така в коментарите пише, че Л-карнитина давал доста добри резултати и горната комбинация изглежда обещаваща.

    А за протеин споделете нещо моля :Д :Д

  7. #7
    http://mma.bg/shop/image/data/Produc...ion-2270gr.png

    аз го пия този изключително добър на вкус шоколадов
    препоръчвам ти го просто няма да сгрешиш ако си го купиш 86 лева струва заслужава си всяка стотинка

  8. #8
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    от къде си го поръчал? и ъщо така колко е една доза?

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    от къде си го поръчал? и ъщо така колко е една доза?
    sila.bg от там най добре купувай защото там почти всичко е намалено и постоянно има някакви промоции ами една доза попринцип ти е 30 грама има си мерителна лъжичка и с нея си взимаш протеина пише си всичко отзад ако има нещо неясно питай

  10. #10
    ако пък по някаква случайност няма мерителна лъжичка - 30 грама са ти 2 супени лъжици

  11. #11
    Не си хвърляй парите на вятъра. Това което пише по сайтовете за добавки и на гърба на кутиите си е чисто и просто маркетингова лъжа. И с карнитина и с бърнара няма да изгориш и грам мазнина, единственото което ще загубиш е вода задържана под кожата. Килограми ще свалиш, но това ще е само вода.Ако не бързаш за състезание за което трябва да влезеш в определена категория е напълно безсмислено. Ако има сол в храната която приемаш водата ще се задържи отново, респективно и килограмите ще се върнат.Ако искаш да свалиш процента подкожни мазнини, единственият начин е калориен дефицит и знай, че става много бавно. Няма магическо хапче или добавка.
    За протеина ако дневният ти прием е около 2 гр. на килограм телесна маса ти е предостатъчно. Примерно тежиш 70кг., трябва да приемаш 140 грама протеин. Разбира се може и повече, но полза от горницата няма да имаш. Така, че ако успяваш да се храниш като хората и за протеин не си струва да си хвърляш парите. Няма как една доза 25гр да ти помогне да натрупаш повече мускулна маса. Ако все пак не успяваш да си набавиш необходимите белтъци за деня, те съветвам да не робуваш на дадена марка, а да гледаш съотношението количество протеин в доза/цена.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от MNFIT Виж мнението
    Не си хвърляй парите на вятъра. Това което пише по сайтовете за добавки и на гърба на кутиите си е чисто и просто маркетингова лъжа. И с карнитина и с бърнара няма да изгориш и грам мазнина, единственото което ще загубиш е вода задържана под кожата. Килограми ще свалиш, но това ще е само вода.Ако не бързаш за състезание за което трябва да влезеш в определена категория е напълно безсмислено. Ако има сол в храната която приемаш водата ще се задържи отново, респективно и килограмите ще се върнат.Ако искаш да свалиш процента подкожни мазнини, единственият начин е калориен дефицит и знай, че става много бавно. Няма магическо хапче или добавка.
    За протеина ако дневният ти прием е около 2 гр. на килограм телесна маса ти е предостатъчно. Примерно тежиш 70кг., трябва да приемаш 140 грама протеин. Разбира се може и повече, но полза от горницата няма да имаш. Така, че ако успяваш да се храниш като хората и за протеин не си струва да си хвърляш парите. Няма как една доза 25гр да ти помогне да натрупаш повече мускулна маса. Ако все пак не успяваш да си набавиш необходимите белтъци за деня, те съветвам да не робуваш на дадена марка, а да гледаш съотношението количество протеин в доза/цена.
    За бърнара горе долу си прав ама за l carnitine ако тренира сериозно и си направи режим защо пък да не изчисти всичко + това което каза за водата под кожата

  13. #13
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Искате да кажете, че фат бърнъра е вид диуретик?

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от tochko Виж мнението
    Искате да кажете, че фат бърнъра е вид диуретик?
    да

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си