.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Кола маска БЕЗ ленти ... къде?

    Здравейте, споделете някой добър козметик в гр.София, който използва топла кола маска от онази която се премахва без ленти. От кои места, които сте посещавали сте останали доволни? Предварително се извинявам, ако вече има такава скорошна тема

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Абе не съм много наясно, но такова нещо като топла кола маска без лентички май няма Мисля, че тази без лентички се нарича студена. Не съм от София, не мога да помогна

  3. #3
    Виждала съм много клипове в интернет, просто се нанася със шпатула, оставя се малко да изстине и се премахва както обикновената, но явно не е толкова популярна и не мога да си намеря козметик който работи с нея ...

  4. #4
    Аз съм я пробвала във Варна.. да ти кажа на мен повече ми допада тази с лентичките. Уж тази топла кола маска захваща само космите и не дразни кожата, но спрямо болката не намерих кой знае каква разлика. Другото за да ти я дръпнат трябва в началото лекичко да я отлепят, което не е много приятно. Също така остават малки топченца от колата по кожата. Аз ходих на интим и колата ми отиде по гащите и така и не се изпра Също така се прави и малко повече време, но ако искаш опитай.

  5. #5
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Цитирай Първоначално написано от snatural Виж мнението
    Аз съм я пробвала във Варна.. да ти кажа на мен повече ми допада тази с лентичките. Уж тази топла кола маска захваща само космите и не дразни кожата, но спрямо болката не намерих кой знае каква разлика. Другото за да ти я дръпнат трябва в началото лекичко да я отлепят, което не е много приятно. Също така остават малки топченца от колата по кожата. Аз ходих на интим и колата ми отиде по гащите и така и не се изпра Също така се прави и малко повече време, но ако искаш опитай.
    Другият път ще знаеш за гащите. Топлата наистина не дразни и като че ли е по-трайна.

  6. #6
    Да ти кажа аз не я намерих за по-трайна. Даже и козметичката ми каза това. Единственото предимство е, че уж боли по-малко.

  7. #7
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Аз за болката не съм съгласна. Струва ми се все една.

  8. #8
    Спрях се на Wave studio и Studio Kokona, намират се близо до НДК . Някой да ги е посещавал ?

  9. #9
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Впечатления ще споделиш ли?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си