.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Препоръчайте ми крем против сенки/торбички?

    Можете ли да ми дадете някакъв съвет за подобен крем или някакво мазило като цяло... по сайтовете гледам доста голямо разнообразие, но друго си е във форум да чуеш по-компетентно мнение?

  2. #2
    Удома имам подобен крем, но сега не мога да се сетя за името...малко по-късно като проверя ще ти кажа да го видиш и ти, че съм много доволен.

  3. #3
    Какво става колега, да не ме забрави?

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Постоянно ли имаш тъмни кръгове и торбички под очите?
    Аз като съм ревала много за нещо, ми се образуват огромни торбички под очите. Режа два резена картоф, слагаш за десетина минути и поне при мен после не личи изобщо. Същото ми се е получавало и с кисело мляко. Една приятелка понеже има постоянно ми се е хвалила, че и помагат използвани пакетчета от чай. За мазила и кремове не знам, не че не е ползвала, но щом не се е похвалила, значи не действат поне при нея

  5. #5
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Трика със студените лъжици пробвал/а ли си? Щото уж помага. Или резенчета краставица. Въобще, всичко студено и хидратиращо би помогнало.
    А ако много настояваш да е крем, питай за околоочен в аптеките и дрогериите.
    квак

  6. #6
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    торбички чай накиснати във студена вода
    намали солта ( ако употребяваш)
    навмали сладкото
    особено вечер, намали въглехидратите

    и се наспивай разбира се
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  7. #7
    Щях ето това https://www.farma.bg/remescar-krem-p...chite-8ml.html да ти линквам колега.. струва парички обаче върши работа иначе и колегите/колежките са дали много добри съвети

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си