.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Unhappy имам крив пенис ПОМОЩ!!!!

    Здрасти пенисът ми е крив смисъл като дъга наклонен надолу проблем ли ще е когато си го вкарвам знаете къде?

    а и за тези които могат да ми кажат дали е много или малко крив или дали ще е проблем да ми дадът имейла си и ще им пратя снимка БЛАГОДАРЯ ако отговорите

  2. #2
    Не е нещо изключително, но зависи колко точно е крив.Ако е леко крив, нищо фатално, моят например е крив наляво.Не пречи да го вкарвам нито "знаеш къде", нито "знаеш къде", нито пък да ми правят "знаеш какво"... абе с две думи, въобще не пречи.
    Ако е усукан на суджук, вече не знам, може и да е проблем, ама предполагам че ако беше така, щеше да си отишъл вече на доктор.Във всеки случай изправянето е оперативно.На колко си години?

  3. #3

  4. #4
    StillHustlin
    Guest
    Отрежи го за всеки случай!

  5. #5
    Пробвай да смениш положението при мастурбиране.Така че да е изправено докато лъскаш, това помага.

  6. #6
    леле много си забавен/а направо се спуках да се смея

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    495
    на много мъже пенисът е кривнат в някаква посока не се притеснявай ще можеш да го пъхаш където си поискаш

  8. #8
    Не се притеснявай по-хубаво става на жената и по-хубаво влиза в G-точката когато е крив

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си