.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    относно Члена

    имам някакъв проблем със приятелчето значи при спаднало положение и във ерекция мога да го забеля но след това не мога да върна кожата да го покрие чак като спадне и със малко музика я връщам на 21 години съм

  2. #2
    Обясни малко по-подробно какво значи, че е можеш да я върнеш? Забелваш го без усилие, почти сам, дето се вика, се обелва, а после докато не ти спадне, колкото и да напъваш, не иска?
    Да не би да се обелва със значително усилие и после главата да се понадува от стягането?

  3. #3
    със леко усилие при ерекция,Боли ме малко.обелих го за първи път преди 2 дена да знам че ненормално но просто никой не ми беше казал.и не нямам инфекции и тем подобни.
    Последно редактирано от maraton4o : 03-01-2017 на 19:10

  4. #4
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    абе кви хора сте на 20 години за първи път да чуете, че пишката трябва да се мие

  5. #5
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Можеш ли да го забелиш когато е ще годе в ерекция?
    Прочети ТОВА също и ТОВА и се информирай.

  6. #6
    Папугай, що се чудиш братче, знаеш ли за колко хора пенис е мръсна дума? Баща ми нито запетайка по въпроса не ми е казвал.Майка ми като бях съвсем малък ми е показвала как да си го забелвам и мия и това е.Оттам нататък-оправяй се сам.
    С леко усилие при ерекция не ми звучи като да имаш фимоза.Не разбрах втората част, как така не можеш да го върнеш.Успокой се и обясни с повече думи.
    Не е необичайно, дори напротив-просто за тебе е някаква новост и си притеснен.И понеже си притеснен, затова и толкова лаконично се изказваш. Разкажи точно какво става.

  7. #7
    еми много трудно трябва да хвана със четири пръста и да плъзгам нагоре.Не знам дали ще мога да я върна в пълна ерекция,защото се притеснявам и той унива.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Ако ти е удобно, прикачи снимки и дай линк.

  9. #9
    Члена трябва да се мие, но не със сапун...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си