.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    tanyab.02
    Guest

    Unhappy На 15 съм, а досега не съм имала гадже

    Здравейте! Аз съм на 15 години, а до сега не съм си имала гадже. Харесвах едно момче многооо, ама много време, но до миналата година лятото чувствата ми се промениха към него. После харесвах друго момче с което наистина мислех, че ще се получи, но за съжалени само излизахме 2 пъти, първата ми целувка беше с него (поне ще имам представа за нататък, какво е целуването) след което ме заряза много неприятно, както и да е осъзнах, че не си струва да се занимавам с него. Проблемът ми обаче е, че всичките ми приятелки си имaт гаджета и знаят всичко за това, а аз нищо, а и не ми е приятно така. Сега харесвам едно момче, което е различно не e известен или нещо подобно, много е мил и съобразителен, но не знам как да се държа пред него, преди сe поздравявахме абсолютно на всяко междучасие, а сега не знам какво става, ако може някой да ми каже как да преодолея срама си и как да привлека вниманието му, но да не е някакъв просташки или курвенски начин... ще съм му много благодарна!!!

  2. #2
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    1. На 15 си. Това че всички искате да си играете на гажита, не означава, че трябва и ти да имаш. Погледни го от друг ъгъл - не си като всички, т.е. да си на 15 и да имаш "гадже" и да си играете на тийн романтичен филм. Гледай по-отвисоко.

    2. Дефинирай "известен".

  3. #3
    Фен Аватара на EffinSick
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Кофата.
    Мнения
    223
    Не ти трябва гадже на тази възраст. Живей си живота :Д За какво ти е да си като другите?

  4. #4
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Ми на 15 и аз нямах, пък не ми се е отразило като белег в живота. Като се замисля, на 15 масово играехме футбол, висяхме по кафетата и се учехме да пием бири, последното не е много морализиращо, ама ми схвана идеята.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Prosto_chovek ще ти стане гадже, той тъкмо си търси. Ама трябва ти да му предложиш.

  6. #6
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Кой ти каза, че си търся гадже?
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  7. #7
    Имаш време. Не си престаряла.

  8. #8
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Проблем ли? Аз съм на повече от 30 и досега не съм имал гадже Ти ще си намериш, няма страшно

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от JDeel Виж мнението
    Проблем ли? Аз съм на повече от 30 и досега не съм имал гадже Ти ще си намериш, няма страшно
    То годините нямат значение. Който, когато се почувства готов хд

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от JDeel Виж мнението
    Проблем ли? Аз съм на повече от 30 и досега не съм имал гадже Ти ще си намериш, няма страшно
    Цък.

  11. #11
    Споко... когато му дойде времето ще имаш и ти ... не бързай

  12. #12
    Аз съм момче на 15 и на мен ми е гадно,че нямам гадже, тъй че не си единствена

  13. #13
    Не зная защо искате да си причинявате подобни неща отрано, връзките изтощават, може би затуй не ви и сполитат.

  14. #14
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Защо се занимавате с глупости?

  15. #15
    Още си малка за гадже.И аз съм натолкова и въобще не ми трябва.Сериозна връзка на такава възраст може да трае най много година

  16. #16
    Мега фен Аватара на ValLoveYa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Far, far away*
    Мнения
    4 265
    Аз на 18 чак имах гадже...не съм бързала. Всичко с времето си. Ако толкова много искаш да си имаш гадже, за да си като другите по-добре недей.
    Humans need fantasy to be human.

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Излизай с момчета и все някое ще ти допадне.Бъди открита и не се притеснявай! Излизай и се забавлявай с приятели...

  18. #18
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    За какво ти е само да си имаш излишни проблеми, няма смисъл!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си