.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Педофилията и помощта във форума

    Здравейте

    Следя този симпатичен форум от близо 10 години (на 24 съм ако някой се интересува). В началото бях малък тийн и търсех отговори на много въпроси, но с времето интереса ми намаля защото няма нищо ново под слънцето, сиреч темите се повтарят и съответно почти спрях да го посещавам. Има нещо, което ми направи впечатление през годините и нещо, което забелязах чак сега. Във форума се подвизават личности, които още преди години бяха ударили трийсетака, което днес ги прави на към 30 - 40+. И всъщност мисля, че това е супер - ето има хора с опит, които за тези години и интереса си по темите свързани със сексуалното здраве, би трябвало да са изключително компетентни. Е да де ама не точно, защото изчетох камари теми, в които добронамерено тийнове дават много лоши съвети, просто от незнание. От друга страна, темите които пускат и в които коментират "порасналите вече тинейджъри", изглеждат по-скоро така: "Милички маструрбирате ли? А колко издържате без да мастурбирате?". Въпросът ми към младежта тук е - Това наистина ли ви се струва нормално? Нормално ли е възрастен мъж или жена да се мотаят 10 години в раздел секс, за да търсят помощ по въпросите свързани със секса от дечурлиги? Ако такъв възрастен индивид се мотаеше в двора на някое училище и подхвърляше подобни въпроси към тинейджърите, нямаше ли да се намеси полицията (примерно)?

  2. #2
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Ако си мислиш, че проблема е само в този форум, значи имаш много ограничена представа за интернет пространството. Ако влезеш в сайтовете за запознанства ще видиш за какво става въпрос наистина. Зад повечето профили на 18-25 годишни момичета всъщност седят непълнолетни, а чичковци на 40+ години им предлагат какви ли не извращения. И по-лошото е, че това им харесва и с времето започват да го приемат за нормално и от секс-чатове се преминава към реални срещи. Обществото ни и доста болно, а интернет е само отражение на това.

  3. #3
    Първо, благодаря много, че някой все пак ме удостои с отговор Бях се уплашила, че тук четат главно педофили, а тийновете са се уплашили до смърт от написаното. Тва не е форум за запознанства ..знам, че се знае, ама явно трябва да се напомня. Тук визирам хора, които дори не се крият зад фалшив профил от куртоазия, както и дечурлигата, които им се връзват. Ясно е, че обществото ни е болно, прогнило, разядено от червеи, паразити, вируси, бактерии и протозои, но това е просто един сайт за помощ и развлечение и си има модератори, които също са млади хора. Ясно е, че няма да променя много, ако изобщо променя нещо, но се надявам поне някой да се замисли.

  4. #4
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ???
    възрастна ли ме нарече ало
    или чичак направо

    //шегувам се
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  5. #5
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Дърти пастарми, как можете да пишете по фороня?!
    Чакай, и аз не съм тийн вече... Тряа ли да напусна и аз? :о
    квак

  6. #6
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Край! Разкрит съм

  7. #7
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    а аз си мислех че проблема на сайтовете за запознанства са травеститите

  8. #8
    А бре не бре възрастта е само цифра ..Не се засягайте, всички ще умрем ^_^ Но наистина ми е интересно, като пишете тук и се очаква (как е всъщност е друг въпрос), че публиката ви трябва в по-голямата си част да е от тийнове, кажете ми - помощ ли очаквате от тях? или вие искате да им помагате? илиии са ви чак толкова забавни темите "ПОМОЩ бременна съм, той свърши на пердето в хола". Просто не го разбирам.

  9. #9
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    марихуана подходящо име ли е за тийн форум
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  10. #10
    Ох защо? Какво му е? Сигурно подтиква младежта към употреба на наркотици (ще предположа). drugs are bad mkay?
    А и въпросите, които зададох са по-интересни ..май

  11. #11
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    като гледаш активността, мислиш ли
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  12. #12
    Всъщност не знам какво да мисля Очаквах до сега да са ме разкъсали ..хората тук така ти показват, че те забелязват и се вълнуват от нещата, които казваш =D Ако го бях написала с правописни грешки, щеше ли да е по-забавно?

  13. #13
    Голям фен Аватара на G3GaSa
    Регистриран на
    Mar 2014
    Мнения
    672
    Скъпи дечица, не може всеки потребител тук да бъде на 15/18 години.
    Тук има хора на всякаква възраст, не бива да слагаме всички под общ знаменател, педерасти и педофили има навсякъде в интернет пространството.
    Тук има прекрасни и интелигентни хора "имаше де", заключението е, че вие сами трябва да се защитавате.

  14. #14
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от Marixyana Виж мнението
    Всъщност не знам какво да мисля Очаквах до сега да са ме разкъсали ..хората тук така ти показват, че те забелязват и се вълнуват от нещата, които казваш =D Ако го бях написала с правописни грешки, щеше ли да е по-забавно?
    асл? пусни една снимка да те видя дали ставаш

    иначе сериозно

    това че населението затъпява е едно на ръка вече е нормално на твоята възраст хората да не знаят че имат егн например

    ти искаш сексуална култура да имат

    що се отнася до педофилите ще са си такива и без интернет и форумите
    Последно редактирано от haritov : 03-07-2017 на 18:57
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Marixyana Виж мнението
    Здравейте

    Следя този симпатичен форум от близо 10 години (на 24 съм ако някой се интересува). В началото бях малък тийн и търсех отговори на много въпроси, но с времето интереса ми намаля защото няма нищо ново под слънцето, сиреч темите се повтарят и съответно почти спрях да го посещавам. Има нещо, което ми направи впечатление през годините и нещо, което забелязах чак сега. Във форума се подвизават личности, които още преди години бяха ударили трийсетака, което днес ги прави на към 30 - 40+. И всъщност мисля, че това е супер - ето има хора с опит, които за тези години и интереса си по темите свързани със сексуалното здраве, би трябвало да са изключително компетентни. Е да де ама не точно, защото изчетох камари теми, в които добронамерено тийнове дават много лоши съвети, просто от незнание. От друга страна, темите които пускат и в които коментират "порасналите вече тинейджъри", изглеждат по-скоро така: "Милички маструрбирате ли? А колко издържате без да мастурбирате?". Въпросът ми към младежта тук е - Това наистина ли ви се струва нормално? Нормално ли е възрастен мъж или жена да се мотаят 10 години в раздел секс, за да търсят помощ по въпросите свързани със секса от дечурлиги? Ако такъв възрастен индивид се мотаеше в двора на някое училище и подхвърляше подобни въпроси към тинейджърите, нямаше ли да се намеси полицията (примерно)?
    Те нещата изглеждат така през твоя поглед. Доста от по-големите дават съвети на по-малките, къде с ирония, къде сериозни. Във всеки форум е така. Общо взето незнанието на малките, а то става все по-голямо, кара по-големите да се забавляват на техен гръб. Къде намеси педофилията, не знам. Сигурно има и такива. Имало е винаги и ще има.

  16. #16
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Аз пък не се чувствам по-образована от 00, 01, 02... Никога не съм усещала някаква такава мания за величие. Има по-голеви, по-малки и на моята възраст, които са идиоти и от същите възрастови групи хора, които не са идиоти. Не знам, може и в моя телевизор да е проблева.
    Но пък и извън ебавката, не съм чак толкова голяма чак...
    квак

  17. #17
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    аз бтв съм доста необразована и се срамувам от всички, без значение от набора
    а мои връстници като кажат, че на 13-14 са си играли с куклите и са си гледали уроците, аз си имах гадже и не можеш ме хванеш
    сиг затова така
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    аз бтв съм доста необразована и се срамувам от всички, без значение от набора
    а мои връстници като кажат, че на 13-14 са си играли с куклите и са си гледали уроците, аз си имах гадже и не можеш ме хванеш
    сиг затова така
    Изглежда, че повечето хора си мислят, че знаят всичко или по-лошо - достатъчно, а то колкото повече се образоваш, толкова ти се отваря мегдан за още. Мисълта ми е, че чувството, което изпитваш е неприятно, но полезно защото може да те подтиква да търсиш отговорите, които те вълнуват (aka да се образоваш повече).

    Споменахте величие ...не мисля че е човек трябва да се чувства велик, ако знае нещо, а да вземе да го сподели, белким помогне на някой, за кво ни е да учим иначе?

    Съгласих се вас ..има много тъпи хора (като цяло по света), тук има и много симпатяги ^^ Сигурно има и педофили, но да не забравяме, че има планина разлика от педофил до човек, който малтретира деца.

  19. #19
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    благодаря, вече се чувствам много по-добре
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  20. #20
    не се опитвам да те накарам да се чувстваш по-добре, а ти предлагам какво можеш ти да направиш, за да се чувстваш добре

  21. #21
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    извиянвай, не разбрах
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  22. #22
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    извиянвай, не разбрах
    дриймуок
    е в цикъл и в такива моменти я избива да пуска тъпи теми

  23. #23
    Добре де кажете си ся мастурбирате ли и колко често ?

    Мисля, че ако е някои извратеняк по-скоро ше си направи профил на 12 годишен за целта.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си