.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    eagleflyfree
    Guest

    Гъста коса

    Здравейте на всички! Нов съм във форума и пиша за пръв път, надявам се да помогнете. Ще карам по същество. По принцип имам хубава и гъста коса, която от около година, може и повече, вече не е чак толкова гъста, някой косми са тънки и като цяло ми се омазнява бързо косата. Пробвах разни шампоани, ефект почти нямаше. Но това което ме притеснява повече е че косата ми не е гъста както преди. Четох добри отзиви за Тривитаминол, предимно от жени. Въпросът ми е дали би имало същият ефект при момчета, мъже ,и ако сте го ползвали, как да процедирам с него?

  2. #2
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Дадовците ти и баща ти, въобще всички мъже, които са ти кръвни роднини, имат ли голо теме?
    квак

  3. #3
    eagleflyfree
    Guest
    Очаквах този въпрос. Само дядо ми по майчина линия е плешив. Чел съм из нета че точно по майчина линия се предава този ген..колко е вярно не знам.

  4. #4
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Значи, от това е най-вероятно. Оплешивяването и (май, не съм особено сигурна за това) бялата коса са доминантни генове, сиреч един да имаш в рода, малко вероятно е да те пропусне. Опитай да идеш на дерматолог - може да ти помогне да задържиш наличното в момента.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си