.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Мисля че имам рак

    Знам,че може би ще ви прозвучи смешно всичко това но от много време не ми дава мира...
    Постоянно усещам курчене в червата след ядене когато съм легнала и т.н.т. често имам газове
    поинтересувах се в интернет и тези симптоми съвпадат със тези на рак на дебелото черво ..
    Може би си въобразявам,но ако някой знае нещо по въпроса да пише Благодаря

  2. #2
    Голям фен Аватара на supersonic0
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    718
    Намали храната от семейство бобови.
    Los Merengues...

  3. #3
    Пробвай се да ядеш повече сурови храни (плодове и зеленчуци), ноо ако не минава отиди на лекар по-добре :S

  4. #4
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от Ivelina777 Виж мнението
    Знам,че може би ще ви прозвучи смешно всичко това но от много време не ми дава мира...
    Постоянно усещам курчене в червата след ядене когато съм легнала и т.н.т. често имам газове
    поинтересувах се в интернет и тези симптоми съвпадат със тези на рак на дебелото черво ..
    Може би си въобразявам,но ако някой знае нещо по въпроса да пише Благодаря
    По-скоро е от храната!
    "Абсурд - това е грях без Бог"
    Сартр.

  5. #5
    Просто отиди на лекар и си направи изследване, там ще разбереш какво е.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  6. #6
    А може и да е от боб или чипсове или 3623 други здравословни проблеми освен рака.

  7. #7
    В интернет, ако търсиш симптоми доста често има такива неща. Веднъж даже се оказа, че имам сиптоми на диабет и отидох на лекар и разбрах, че нямам. Но ако не си сигурна по-добре отиди на лекар!
    4ing4ongkitaec

    http://line.romanticcollection.ru/ex/index.gif

  8. #8
    Мега фен Аватара на marin4itu
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна/Русе
    Мнения
    3 672
    Ако пиеш много газирани напитки е нормално..
    Усмихвай се.. Това кара хората да се чудят какво мислиш..


    Частицата "НЕ" се пише отделно от глаголите! Пример: не знам, не мога..
    Изключения: недочувам, недовиждам..

  9. #9
    Не е нормално, на ден пия над 2,5 литра енергийни+кола и нямам такива симптоми.

  10. #10
    LightBearer
    Guest
    Лудия заек, спирай ги тия глупости веднага! Ако искаш игнорирай, ако искаш си спасявай органите - твой избор. Ивелина, не си поставяй такива диагнози сама, докарваш си излишни притеснения от нищото.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Ivelina777 Виж мнението
    Знам,че може би ще ви прозвучи смешно всичко това но от много време не ми дава мира...
    Постоянно усещам курчене в червата след ядене когато съм легнала и т.н.т. често имам газове
    поинтересувах се в интернет и тези симптоми съвпадат със тези на рак на дебелото черво ..
    Може би си въобразявам,но ако някой знае нещо по въпроса да пише Благодаря
    Просто газове. Намали си газираното и фасула. Не стой на течение. Ако имаш силни болки, тогава вече заминавай на лекар. Но не е нужно да е рак чак.

    Лудия заек, ще имаш много по-сериозни симптоми.

  12. #12
    Да се себедиагностицираш в Интернет е най-голямата грешка. Симптомите са дотолкова размити, че имаш рак, диабет, алцхаймер, аутизъм, левкимия и множествена склероза само ако имаш учестен пулс.
    Мгву стаа, жаwкари? Пуситети НАЙ-ВИЛИКУТУ ШОУ в ютуп на адрес: https://www.youtube.com/channel/UCB8Cb_5uDQbdP_poOwd_bcg

  13. #13
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    мисля че нямаш рак

    но е препоръчително да отидеш на лекар, да

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си