.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    как бихте реагирали

    Как бихте реагирали ако непознато момче дойде и ви подари цвете ?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Ще се зарадвам много

  3. #3
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Ще ми стане много приятно, ще го приема като мил жест. Дори да е с цел зарибявка, много по-интелигентно е от "здр бепце кп".
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  4. #4
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Зависи дали е феймъс...

  5. #5
    Бихте ли се заговорили или просто ще благодарите?

  6. #6
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Е разбира се, че ще го питам по какъв повод и така нататък.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  7. #7
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Бих се зарадвала ама нищо повече
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от hobby93 Виж мнението
    Бихте ли се заговорили или просто ще благодарите?
    Бих се заговорила с него, ако нямам приятел. Ако имам ще ти благодаря и в зависимост от причината ще реша дали да взема цветенцето. И един съвет, стига с тези клиширани рози. На младо момиче се подаряват младежки цветенца, не типичната за даскалите розичка

  9. #9
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    От една страна би ми станало някво яко, че някой ми подарява цвете, щот е отделил шибани два лева, за да накара някоя женска да се усмихне ей така, без повод. Ако съм в добро настроение, най-вероятно бих го взела и бих се заговорила с него.
    От друга ще почна да се чувствам зле, че някой ме приближава и ще искам да си ида вкъщи възможно най-бързо, защото не обичам непознати.
    Извода е, че зависи много на какъв рептил си попаднал. Смяташ да подаряваш цветя по улицата ли?
    квак

  10. #10
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    В интерес на истината съм бил свидетел на подобен случай. С един приятел бяхме в един парк да поркаме бира. В един момент нашия видя някаква булка, стана, затърча се, набра някакъв зарзават от парка, догони я и тръгна да й го подарява. Тая реши, че ще я изнасилват явно, разпищя се и избяга по - бързо от Юсейн Болт на финал. От друга страна, случвало се е на осми март да съм взел повече букети за съученички или колежки в университета, да ми хартиса и да го подаря на произволно момиче и то да остане очаровано. Зависи си от контекста.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    От една страна би ми станало някво яко, че някой ми подарява цвете, щот е отделил шибани два лева, за да накара някоя женска да се усмихне ей така, без повод. Ако съм в добро настроение, най-вероятно бих го взела и бих се заговорила с него.
    От друга ще почна да се чувствам зле, че някой ме приближава и ще искам да си ида вкъщи възможно най-бързо, защото не обичам непознати.
    Извода е, че зависи много на какъв рептил си попаднал. Смяташ да подаряваш цветя по улицата ли?
    Интересно ми е да пробвам. Искам да пробвам нови неща (не само относно момичетата) да не ми е сиво ежедневието,искам разнообразие и така.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Направи го. Както казаха това е много по- хубав начин да се запознаеш с някого от това да пишеш " здр искаш ли да се запознаем "
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  13. #13
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Ще го питам колко

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Iphigenia Виж мнението
    Ще го питам колко
    Ти си от онези момичета значи.

  15. #15
    Така,ясно. Друга ситуация - бихте ли излезнали с непознато момче (кафе,разходка,театър и т.н.) ако каза,че има това е заради бас. Един вид да му помогнете да спечели ?

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Момче, подарявай и роза, поговорете си 2-3 минути, ако те е завладяла и с интелект през това време, не само с външния си вид, покани я на среща. Ако и ти си и допаднал, ще излезете, и така. Това с баса е толкова тъпо и детинско. И защо мислиш, че тя няма да се усети, и защо мислиш, че ако я излъжеш, само тогава би излязла с теб?

  17. #17
    Ще се зарадвам и ще му благодаря

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си