.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Мътнини (мушици) в очите

    Здравейте! Момче на 16 години съм и от година и половина имам т.нар. мътнини, които ми се привиждат когато гледам към якра светлина (най - вече когато погледна към небето през деня)..Въпросите са дали тези мътнини водят до нещо по - лошо;от какво се получават и как мога да ги излекувам..
    Благодаря Ви!!

  2. #2
    Не се лекуват , не пречат. Имаш предвид - виждаш нещо , като власинки, когато погледнеш към светла повърхност , небе?

  3. #3
    Да.Най - вече ги виждам когато погледна към небето.Виждам най - много някакви прозрачни точки които се мърдат когато си местя погледа и това ми беше въпроса дали има някакъв лек за това и дали са вредни за очите и възможно ли е да се стигне до слепота.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Върви на очен, но не в поликлиниката, повярвай ми, по-добре да платиш веднъж и да ти кажат какво е, отколото да се влачиш по сто пъти с оплаквания и да те лъжат. А и в частните клиники вече не е толкова скъпо и имат мнооого повече пособия отколкото в поликлиниката.

  5. #5
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    И аз имам такива като точици, нищо сериозно не е, не ми пречи, ако не те дразни, споко, не водят до нищо лошо.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  6. #6
    Това е постепено озгаряне на очната стена. Отиди на лекар.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  7. #7
    Спокойно, така както описваш проблема, ми прилича на така наречените "мушици". Аз също имам. Ходих на лекар преди години, когато се появиха. Говорих и с асистента си по очни болести и по негови думи много хора имат, но не ги забелязват. Въпросът е дали не ги бъркаш с проблясъци. Тогава вече трябва да посетиш офталмолог.
    Но, за да се успокоиш, може да отидеш и да те прегледат.

  8. #8
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    И аз винаги съм имал такива, няма нищо страшно. Ето и какво са (на английски) https://www.youtube.com/watch?v=Y6e_m9iq-4Q

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си