.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Моля помогнете!!

    Привет, имам проблем :/ с приятеля ми сме от известно време заедно и той не иска да правим секс.. как да го накарам да ми пусне?! Отказва да правим секс докато не си изкара пресата.. плс дайте ми идеи, мерси!!

  2. #2
    Купи му някой от стимулантите за ерекция. Това ще го поддържа надървен и евентуално ще му е по-трудно да не ти пръсне сака. Но според мен друг е проблемът, или е плах и неопитен или нещо друго което го смущава. То пресата може да я чакате и 8 месеца, дотогава ще издържиш ли без шибане?

  3. #3
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    трол левел нол слап
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  4. #4
    Аз съм сериозна той наистина отказва всеки път.... не знам как да го предразположа at all..... винаги му е надървен, но отказва да правим секс. Ще съм ви много благодарна ако можете да ми помогнете с проблема, мерси !!

  5. #5
    Как разбираш, че винаги му е надървен? Свирки правиш ли му ? Пробвай, ако не.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от mikity_sladky Виж мнението
    Как разбираш, че винаги му е надървен? Свирки правиш ли му ? Пробвай, ако не.
    да, човек .. винаги е с ерекция , всичко съм му предлагала, но отказва..... винаги отказва не знам кво се случва....

  7. #7
    Сменяй го. Или го питай първо защо? Много момчета има които ще искат със сигурност.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от mikity_sladky Виж мнението
    Сменяй го. Или го питай първо защо? Много момчета има които ще искат със сигурност.
    първо искал да изкара преса ..... тва е обяснението всеки път и не е на базик.. наистина го мисли :/ ... а пък аз наистина искам да съм с него ....

  9. #9
    Еми сигурно е девствен и му е сложна тема. Ти пак си бъди с него, просто като неще да се чука си намери по-смел хуй.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Ахахахаххаха "искал да изкара преса".
    Това вече е нещо ново.

  11. #11
    Фен Аватара на EffinSick
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Кофата.
    Мнения
    223
    Вероятно има комплекси относно тялото си.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от skandalno_vkusen Виж мнението
    Еми сигурно е девствен и му е сложна тема. Ти пак си бъди с него, просто като неще да се чука си намери по-смел хуй.
    не, не е :Д вие пък много сте груби :/ защо да си намирам друг, аз си искам него.....

  13. #13
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Wickedxo Виж мнението
    не, не е :Д вие пък много сте груби :/ защо да си намирам друг, аз си искам него.....
    Ми като си искаш него тогава ще се примириш без секс, явно човека не иска!

  14. #14
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Пък може просто да е с теб за под прикритие и да си пада по мъже ..... вземи го питай !

  15. #15
    Ми Обади ми се, аз не отказвам....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си