.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Unhappy времетраене при секс

    здравейте !
    Аз съм момче на 15 г. (ще правя 16 тази година) с гаджето ми правим секс, а тя е колкото мен.
    Може ли да ми даденте някакви съвети, защото не издържам достатъчно в леглото. Издържам от около 5 до 10 мин.

  2. #2
    Съветът е че това е нормално. Ще израстваш с времето и годините. Прави си една чекия преди секс да притъпиш малко първосигналния импулс и така може би ще издържиш повече. Не го приемай като нещо което едва ли не е в ущърб на твоето мъжество. Приеми го, осъзнай го.. и лека полека може би ще увеличаваш самоконтрола си

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Абе само на мен ли не ми е готино да правя секс по петдесет часа. С моя, без играта, като го правим по 10-20 минути ми е супер и много хубаво. След това време ми омръзва и вече не ми е и толкова хубаво. Каква е тази мания да се млатите по няколко часа

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    минимум 6 часа трябва

    иначе никакъв мъж не си
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Харии

  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    и да допълня трябва да ти е най-малко 21см
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #7
    Значи - даваш ми момичето, пръскам я и после ше толко широка, че нищо няма да усещаш и ше я лашкаш поне час, час и десет.

    Но нека не бъдем тролове. Не знам от скоро ли правиш секс, но аз лично в началото на кариерата си - преди 10 години това - свършах и за под 5 минути първите 3-4 пъти, първия тек. После почна постепенно да става до 10-15 минути. И после изведнъж му хванах цаката и лашках по колкото си искам, ама обикновено момичетата не щат повече от 20 минути. Поне тия с които аз съм бил може да има некви маратонки. (женското на маратонец, маратонка ли е бе ?)
    Та прави повече текове, ако моеш, и ако твоята иска.
    И ако не моеш или не иска, гледай и тя да свърши по някакъв начин ако искаш да я задържиш.
    Всичко добро, ma man!

  8. #8
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Начи дурекс екстендед плежър или вкарваш две мастики преди това (ама да не се отрежеш, ще си знаеш лимита) и си тигър. Пък като видиш, че тръгваш да свършваш, изкарай го малко, вкарай пръсти, целувки, езици а у, продължи после.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си