.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    "Оптимална" възраст за първи път?

    Здравейте, момче 14. Искам да знам кога е "нормално" или общоприето или нещо от тоя род да се прави секс за първи път или поне да се започват сексуални отношения (от рода на мацката да ти дава да я целуваш по бюста, да и ровиш в панталонките и т.н.) ?
    Знам естествено че първо трябва да сте гаджета и все пак кога е "нормално" за първи път?

  2. #2
    Няма такова нещо като нормално. Има 14 годишни момичета дето са ебани.. има и 25 годишни девственици. Персонално е, според усетът... това как се чувстваш.. дали си израстнал психически достатъчно с времето, защото сексът е силна емоция и е хубаво да се осъзнае, да не те води сама към пътища над които нямаш власт. Няма правило което ти казва чакай до 21.. в днешно време сякаш нещата са по-отворени с този интернет. Запознанствата стават по-бързо, информирането.. съответно е нормално и средната граница да се сниши... Ако имаш момиче с което сте се опознали достатъчно и имате някакво влечение... не е грешно да се запознаете със светът на интимното. Но саамо ако сте мега убедени и чувстващи го. Насила няма смисъл, по-хубаво да се изчака година, две, три, четири.. докато изскочи подходящия симпатичен момент. Съди по себе си, вярвай в себе си.. разчитай на себе си, така най-сигурно ще усетиш какво можеш, какво искаш и какво предстои

  3. #3
    Мерси, ама в момента нямам никакво гадже (скоро не съм и имал понеже са съм в 8 клас и сменях даскалото та от новото никоя не връзва мн са трудни )
    Иначе аз питам попринцип щото ще ходя на зелено след има няма месец и половина та да ти знам

  4. #4
    Охо, приятелю!
    Нормално бих казал между 12 и 20, ама тва ше е като нормалното в темите за размера на пениса.
    Аз бях на 17 като правих сефтето и имах чувството, че съм супер закъснял. На всички разправях, че съм ебал още като бях на 15. Обаче аз наистина много исках да пробвам още от 13-14 годишен, просто така се стекоха нещата. Чекиите ги бях открил сам във втори клас и предполагам, че просто си ме влече към плътските удоволствия
    Сега съм на 27 и съм говорил с много хора на тая тема. Има момичета, които съжаляват, че са го направили на 14 и такива, които не съжаляват. Има такива които имат лоши преживявания и такива, които нямат. Впрочем познавам и мъже/момчета които са почнали от 13-14 годишни, но никой от тях не ми е казал че съжалява
    Ta нека не ти е фикс идея, че е спешно, щото не е. Иначе ако ти се прави секс - натискай ги там мацките. Лагерите и зелените училища са от малкото неща, които ми липсват от даскало

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    378
    По - принцип не те насърчавам или да ти набивам комплекси , но колкото повече опит от рано , толкова повече Не се притеснявай , имаш време.

  6. #6
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от PoisonousAlien Виж мнението
    Здравейте, момче 14. Искам да знам кога е "нормално" или общоприето или нещо от тоя род да се прави секс за първи път или поне да се започват сексуални отношения (от рода на мацката да ти дава да я целуваш по бюста, да и ровиш в панталонките и т.н.) ?
    Знам естествено че първо трябва да сте гаджета и все пак кога е "нормално" за първи път?
    Първо не е нужно да сте гаджета и второ, не мисля, че има определена възраст за това, всеки когато се почувства готов и когато разбира се има с кой да го направи, но все пак е хубаво да е поне след навлизане в пубертета, а не преди това, че иначе вече звучи извратено!

  7. #7
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от skandalno_vkusen Виж мнението
    Няма такова нещо като нормално. Има 14 годишни момичета дето са ебани.. има и 25 годишни девственици. Персонално е, според усетът... това как се чувстваш.. дали си израстнал психически достатъчно с времето, защото сексът е силна емоция и е хубаво да се осъзнае, да не те води сама към пътища над които нямаш власт. Няма правило което ти казва чакай до 21.. в днешно време сякаш нещата са по-отворени с този интернет. Запознанствата стават по-бързо, информирането.. съответно е нормално и средната граница да се сниши... Ако имаш момиче с което сте се опознали достатъчно и имате някакво влечение... не е грешно да се запознаете със светът на интимното. Но саамо ако сте мега убедени и чувстващи го. Насила няма смисъл, по-хубаво да се изчака година, две, три, четири.. докато изскочи подходящия симпатичен момент. Съди по себе си, вярвай в себе си.. разчитай на себе си, така най-сигурно ще усетиш какво можеш, какво искаш и какво предстои
    Да и аз съм съгласен тук! Аз примерно го направих на 21 чак, но не по мое желание да чакам толкова много, ако зависеше от мен щях още на 16-17 да съм го направил, но за съжаление за секс се искат поне двама души иначе няма как! Другото, което ти пропусна да кажеш и аз ще допълня е, че е нужно и да са запознати с предпазните средства за да не стане някой фал като са още малки и да им се обърка живота!

  8. #8
    Е, естествено, знам че трябват кондоми. Само исках да знам кога (сега и без тва не ми се иска на 14 ама все пак да си попитам)

  9. #9
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Мисля, че 30 години е приемливо.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  10. #10
    Ако ти се прави секс-прави. Обаче съм убедена , че ще ти хареса много повече с някоя какичка, отколкото с някоя девствена от твоя клас. Имам впредвид да си избереш хубаво мацката , а не да го направиш с някое момиче просто така , защото и нея я е сърбяло. Възможно е да има някое момиче , което те харесва примерно , да не е правило секс до сега и да се поддаде . Съветът ми е да не го правиш за пръв път с такава , понеже сам сподели , че нямаш приятелка . С това искам да кажа , че няма нищо лошо в това и двамата да сте девствени и да го направите , но виждам , че ти по-скоро го искаш,защото ти е време,явно, а не защото си привлечен от конкретно момиче и изпитваш нещо към нея. Причината да не го правиш с такова момиче е , че може след време да е от онези, които съжаляват за първия си път .

  11. #11
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Може да изчакате да станете на 18, примерно. Не обичам да виждам разврат, особено сред непълнолетни.

  12. #12
    Banned
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    83
    Аз бях на 13 когато ми беше първият път. Но не дъжалявам

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от pinkblood Виж мнението
    Ако ти се прави секс-прави. Обаче съм убедена , че ще ти хареса много повече с някоя какичка, отколкото с някоя девствена от твоя клас.
    Лош съвет - какичките развалят хубавите млади момчета. С девственици е по-чисто и невинно! ^^

    към автора: Когато стане - тогава.
    Ако ти се прави секс - прави.
    Ако чувстваш натиск от обкръжението си, че "трябва" да правиш секс сега и веднага, по-добре изчакай докато си сигурен, че ти самия го искаш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си