.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 41 от общо 41
  1. #26
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Rabalka Виж мнението
    много е яко и вазбуждашто и не знаеш кво става
    То и като някоя те отреже, напсува те и ти покаже среден пръст едновременно пак е яко и пак не знаеш кво става!

  2. #27
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103
    Относно това дали е опасно, силно зависи с кой :д Но според мен част от играта е да нямаш контрол, и другият да може да прави каквото си поиска с теб. Това е сладкият вкус на безграничността. Същевременно, освен дълбоко еротично изживяване е и силно психично тласкане също. Това да подлудяваш другия, да го тласкаш до лимити, на някои хора силно ги изпълва с еуфория :Д

  3. #28
    Аз съм за стига да имам всякакви права, бих пробвал ))

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от LoveInfect Виж мнението
    Относно това дали е опасно, силно зависи с кой :д Но според мен част от играта е да нямаш контрол, и другият да може да прави каквото си поиска с теб. Това е сладкият вкус на безграничността. Същевременно, освен дълбоко еротично изживяване е и силно психично тласкане също. Това да подлудяваш другия, да го тласкаш до лимити, на някои хора силно ги изпълва с еуфория :Д
    щом казваш

  5. #30
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Връзвали са ми ръцете на гърба или над главата с колан и ми хареса, но едва ли ще ми хареса със всеки. Допада ми идеята да съм под негов контрол и той да може да си прави с мен каквото поиска без да мога да избягам. Относно връзването на очите, не съм опитвала все още, но съм си мислела да вържа неговите някой път. Притъпяването на едно от сетивата по този начин, обостря другите и по този начин преживяването ще е много по-възбуждащо за него.
    Хубава темичка, подсети ме за връзването на очите. Ще го пробвам при следващия удобен случай, че и без това не знам дали ще има друг такъв.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  6. #31
    Banned Фен
    Регистриран на
    Dec 2016
    Мнения
    281
    Още по-готино е с вързани очи и да се намеси още някой или няколко

  7. #32
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Yoana_01 Виж мнението
    Още по-готино е с вързани очи и да се намеси още някой или няколко
    Готино е също да те завърже и да си нямаш на идея какво ти мисли и какво ще ти направи!

  8. #33
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Готино е също да те завърже и да си нямаш на идея какво ти мисли и какво ще ти направи!
    Искаш ли да те завържа?

  9. #34
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Искаш ли да те завържа?
    Абе търси си някой друг с твоите наклонности, не ме занимавай мен!

  10. #35
    Фен Аватара на EffinSick
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Кофата.
    Мнения
    223
    На мен лично не ми допада. Не обичам да не знам какво се случва и да нямам контрол над ситуацията. Освен това секс без контакт очи в очи е някак..тъпо

  11. #36
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от EffinSick Виж мнението
    На мен лично не ми допада. Не обичам да не знам какво се случва и да нямам контрол над ситуацията. Освен това секс без контакт очи в очи е някак..тъпо
    Ами разчиташ само на усета! Факт е, че когато притъпим някое от сетивата си другото ни сетиво се усилва многократно, което в случая е допира и фантазирането! Освен това да не би и много да имаме контрол над живота си или над взаимоотношенията с другият пол?

  12. #37
    Абе искам да гледам аз. Красивото трябва да се наблюдава. Възбужда ме да гледам.

  13. #38
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от mikity_sladky Виж мнението
    Абе искам да гледам аз. Красивото трябва да се наблюдава. Възбужда ме да гледам.
    Говорим когато достатъчно добре се познавате и сте се гледали 10-ки пъти, а не още от първия път без да се и познавате, тогава ще е кофти да, по-добре да се гледате иначе това е за разнообразяване на секса!

  14. #39
    Фен Аватара на EffinSick
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Кофата.
    Мнения
    223
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Ами разчиташ само на усета! Факт е, че когато притъпим някое от сетивата си другото ни сетиво се усилва многократно, което в случая е допира и фантазирането! Освен това да не би и много да имаме контрол над живота си или над взаимоотношенията с другият пол?
    Всъщност имаме до някаква степен, а и тук говорим конкретно за секс. Не казвам нищо, всеки си има предпочитания.

  15. #40
    Секс със заъврзване и завързани очи
    =========================

    Yoana не иска да гледа нещото грозно по време на секс!?

  16. #41
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Според мен това си е едно доста хубаво преживяване, стига да е с готина мадама де!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си