.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    Exclamation 12-13 годишна много си пада по мене

    Хора да се радвам ли какво да правя

  2. #2
    Зависи ти на колко си и в кви отношения сте

  3. #3
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    купи и играчка повече ще се зарадва

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от PoisonousAlien Виж мнението
    Зависи ти на колко си и в кви отношения сте
    Аз съм на 17 и ми е трудно...и незнам какво да правя...да се пробвам ли дали ще се получи нещо между нас

  5. #5
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Ми, ако те кефи пробвай се, ти си знаеш! Аз като бях на 19 една 13 годишна си падаше по мен, ама беше готина и изглеждаше като на 16! Жалко, че в крайна сметка не се получи кой знае какво!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Не знам какво толкова очаквате да се получи.
    Пробвай, ако те кефи. Сигурно ще скъсате but who cares
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Ми, ако те кефи пробвай се, ти си знаеш! Аз като бях на 19 една 13 годишна си падаше по мен, ама беше готина и изглеждаше като на 16! Жалко, че в крайна сметка не се получи кой знае какво!
    Щом казваш ще пробвам

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Чиста загуба на време и нерви си е това.

  9. #9
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Малко е проурорска, ама ти си на 17, ако ти пусне давай, тия вече се шибат и на по 10 11. Само гледай да не е някоя после да те съди.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  10. #10
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    тия вече се шибат и на по 10 11. Само гледай да не е някоя после да те съди.
    На 10-11 вече знаят всичко до детайли..
    Ако и ти я харесваш защо да не опиташ да се сближите, то и без това повечето връзки до към 18-20 не са много дълготрайни.
    Death is not the end, it is only the beginning

  11. #11
    Ти си на 17,а тя е на 12-13.Каквото и да си говорим има огромна разлика в начина ви на мислене: ти мислиш вече по-зряло (поне така се очаква,но познавам и хора на твойте години,на които мисленето прилича на осмокласник).Другият проблем е разликата в годините.Например ок е ти да си на 25-30, а тя да е на 21-26.Но ти да си на 17,а тя на 13 е някак странно поне за мен.

  12. #12
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от qwerty7842 Виж мнението
    Ти си на 17,а тя е на 12-13.Каквото и да си говорим има огромна разлика в начина ви на мислене: ти мислиш вече по-зряло (поне така се очаква,но познавам и хора на твойте години,на които мисленето прилича на осмокласник).Другият проблем е разликата в годините.Например ок е ти да си на 25-30, а тя да е на 21-26.Но ти да си на 17,а тя на 13 е някак странно поне за мен.
    Защо да е странно разликата в годините е даже доста по-малка 4 години са само? Ако той е на 30, а тя на 20 тогава ще са 10 години, освен това тук не говорим за малко дете, на 13 вече си е започнала да влиза в пубертета!

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Защо да е странно разликата в годините е даже доста по-малка 4 години са само? Ако той е на 30, а тя на 20 тогава ще са 10 години, освен това тук не говорим за малко дете, на 13 вече си е започнала да влиза в пубертета!
    На 13-годишните мисленето е още детско.Ако трябва да се поставя на негово място мисля,че не би ми било комфортно.Бих предпочел да си намеря някоя по-голяма 15-16.Имам чувството,че ако ходя с 13 годишна тя ще ме занимава с всевъзможни проблеми,които изобщо не са важни.Как да ти кажа на тези години децата не са се сблъсквали с истински трудности и нямат такива проблеми като по-големите.За тях проблеми са маловажни спорове и подобни ситуации в училище.Точно това би ме натоварило.Аз в момента съм на 18 и да ти кажа не бих тръгнал с по-малко момиче от 16

  14. #14
    Хора чета ви мненията а последното на qwerty7842 ми грабна ума... Маи трябва да помисля защото наистина мисленето на 13 годишна ще ми докара проблеми.. Много размислях и ще я отрежа ..Благодаря ви за мненията

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от Stiliqn.K Виж мнението
    Хора чета ви мненията а последното на qwerty7842 ми грабна ума... Маи трябва да помисля защото наистина мисленето на 13 годишна ще ми докара проблеми.. Много размислях и ще я отрежа ..Благодаря ви за мненията
    Виж в никакъв случай не ти казвам:"отрежи я'' или нещо такова.Ще ти дам един прост пример.Скоро сестра ми имаше рожден ден (тя е на 14) и се бяха събрали с нейни набори.Аз като нейн брат няма как да не я уважа и да не отида на празника ( изтърпях няколко часа сред 14 годишни).И като ги слушах..техните проблеми са: някой се е скарал с друг в училище,друг не искал да ходи с останалите някъде,а после се тагнал с други хора от въпросното място.Докато мойте проблеми са как трябва да си платя бензина или съм паркирал и са ми идрали колата.Искам да ти кажа,че когато им чух проблемите ми се сториха толкова маловажни в сравнение с проблемите на наши набори.
    Естествено ако и ти имаш някакви чувства към нея няма нищо лошо да се пробваш.

  16. #16
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от qwerty7842 Виж мнението
    На 13-годишните мисленето е още детско.Ако трябва да се поставя на негово място мисля,че не би ми било комфортно.Бих предпочел да си намеря някоя по-голяма 15-16.Имам чувството,че ако ходя с 13 годишна тя ще ме занимава с всевъзможни проблеми,които изобщо не са важни.Как да ти кажа на тези години децата не са се сблъсквали с истински трудности и нямат такива проблеми като по-големите.За тях проблеми са маловажни спорове и подобни ситуации в училище.Точно това би ме натоварило.Аз в момента съм на 18 и да ти кажа не бих тръгнал с по-малко момиче от 16
    Е то в твоят случай нямаш и много голям избор, защото вече си пълнолетен и не бива да ходиш с под 14 години, че е противозаконно, и все пак зависи какво правите де, ако само се целувате!
    Е не мисля, че на 17 човек мисли като кой знае колко зрял, то си е до човека има хора и на 30 пак са с детско мислене, има си и хора на 15-16, а мислят като 40 годишни!

  17. #17
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от qwerty7842 Виж мнението
    Виж в никакъв случай не ти казвам:"отрежи я'' или нещо такова.Ще ти дам един прост пример.Скоро сестра ми имаше рожден ден (тя е на 14) и се бяха събрали с нейни набори.Аз като нейн брат няма как да не я уважа и да не отида на празника ( изтърпях няколко часа сред 14 годишни).И като ги слушах..техните проблеми са: някой се е скарал с друг в училище,друг не искал да ходи с останалите някъде,а после се тагнал с други хора от въпросното място.Докато мойте проблеми са как трябва да си платя бензина или съм паркирал и са ми идрали колата.Искам да ти кажа,че когато им чух проблемите ми се сториха толкова маловажни в сравнение с проблемите на наши набори.
    Естествено ако и ти имаш някакви чувства към нея няма нищо лошо да се пробваш.
    Абе те проблемите им може да ти се струват маловажни, ама не е точно така, това социума се изгражда от малък, дали ще си комуникативен, дали ще те уважават другите хора, или ще лицемерничат и пред теб ще говорят едно нещо, а зад гърба ти друго, така че поне аз не смятам тези теми за маловажни добре са се ориентирали от малки с какво трябва да се запознаят и сблъскат!
    П.П. И все пак искам да кажа, ако си я харесва няма лошо да опита, ако нищо не се получи приключват и това е, ама може да се получи, а и тя нали ще порастне няма да седи все на 13, освен това така се трупа опит после с друга ще има повече познания и опит и ще се справя по-добре, на мен като ми липсва опит да не мислиш, че ми е добре, а съм станал на колко години! Ей сега ако бях на 15-16 какви неща щях да върша, не като преди нищо да не вдявам за момичетата!
    Последно редактирано от sladura89 : 03-22-2017 на 17:02

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    П.П. И все пак искам да кажа, ако си я харесва няма лошо да опита, ако нищо не се получи приключват и това е, ама може да се получи, а и тя нали ще порастне няма да седи все на 13, освен това така се трупа опит после с друга ще има повече познания и опит и ще се справя по-добре, на мен като ми липсва опит да не мислиш, че ми е добре, а съм станал на колко години! Ей сега ако бях на 15-16 какви неща щях да върша, не като преди нищо да не вдявам за момичетата!
    Може би пребързах със коментара по горе но просто незнам какво да правя..От една страна ми е симпатична..красива е но
    проблема е там както каза qwerty7842 че мисли по детски начин..незнам може да опитам да видя какво ще стане...все пак отново ви благодаря за мненията...

  19. #19
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Stiliqn.K Виж мнението
    Може би пребързах със коментара по горе но просто незнам какво да правя..От една страна ми е симпатична..красива е но
    проблема е там както каза qwerty7842 че мисли по детски начин..незнам може да опитам да видя какво ще стане...все пак отново ви благодаря за мненията...
    Моля няма проблем, радвам се че съм бил полезен с нещо!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Само не слушай сладура. Пича си пада по малки момиченца, което е доста притеснително.

  21. #21
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Само не слушай сладура. Пича си пада по малки момиченца, което е доста притеснително.
    Е пък ти сигурно си падаш по момчета, това май е още по-притеснително! Съвсем естествено е да си падаш по момичета, които примерно имат женско излъчване и усещаш страст от тях и други неща все пак човек да не е от стомана, ами като малък, ако имаш неизживяни неща, нормално е да те привличат по-малки, ти ако искаш си хвани някоя 60-70 годишна може би си падаш геронтофил не те знам! И за твое сведение не бих се забъркал с някоя под 18!

  22. #22
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Хората трябва да се шибат, пък кой с кого и как, вече е въпрос на личен избор и конституция.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  23. #23
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Хората трябва да се шибат, пък кой с кого и как, вече е въпрос на личен избор и конституция.
    хехе

    До автора:
    17 годишен с 12-13 годишна... Според съвременната психология, ако си в юношеските години и изпитваш сексуално влечение към някого с поне 5 години по-малък от теб, има възможност да си педофил... Taка, че сам си прави изводите
    "Абсурд - това е грях без Бог"
    Сартр.

  24. #24
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Хората трябва да се шибат, пък кой с кого и как, вече е въпрос на личен избор и конституция.
    +1

  25. #25
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Dwyd96 Виж мнението
    хехе

    До автора:
    17 годишен с 12-13 годишна... Според съвременната психология, ако си в юношеските години и изпитваш сексуално влечение към някого с поне 5 години по-малък от теб, има възможност да си педофил... Taка, че сам си прави изводите
    Интересно, аз като бях на 15 се бях влюбил в 11 годишна, сега обаче не се заглеждам в такива под 17-18 интересно защо ли не съм станал педофил и защо ли не се заглеждам и сега в 12-13 годишни както ти твърдиш, май нещо теорията ти куца!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си