.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27
  1. #1

    Unhappy Защо може да изгуби интерес БЕЗ ВИДИМА ПРИЧИНА ??

    Така.. Здравейте.. Отново съм тук да се оплаквам и да се самосъжалявам като лайно, но имам нужда..Дори малко се съмнявам след като напиша темата да вляза да проверя отговорите защото просто искам да се "изповядам". Моля без "хейт" ако може..
    Ще започна със CV -то си : на 17 години,нормален тиийнейджър въздържащ се от пороци.Не ходя по чалготеки,Не пия,не пуша,не ям вредни храни, не съм агресивен, ненавиждам скинари,ултраси и всякакви филмари от тия "касти",чета книги,рационален човек съм,почитател на философията и психологията.Интелектът ми е над средното ниво особено на тийнеиджър. Физиката ми също е над средното ниво ако съдя по мнението на женската аудитория и усмивките които улавям когато случайно засека погледа на някое момиче.Обща оценка като обикновен индивид от хомо сапиенс е около 8 по десетобалната система. Извинете ако ви се струва арогантно или дръзко да говоря за себе си като чели съм нещо повече и нямам "Ефектът на Дънинг Крюгер".Просто се старая да дам обективна оценка на себе си като оценяване на животно от даден биологичен вид.

    Хроничния проблем: Не съм имал приятелка от около 4-5 години.Харесвал съм само 2 момичета без това за което ще говоря сега и проблемът винаги е бил там че "не ми стиска". Стискаше ми да се татуирам,но не ми стиска да целуна момиче което харесвам..Мога да целуна момиче към което нямам чувства макар да е малко грубо но се спичам здраво като става въпрос за "избраната" и така докато се престраша е вече късно и "искрата е изгаснала".На всичкото отгоре съм девствен и последния път като се "опитах" да правя секс не можа да ми стане 1 час,което ми скапа самочувствието от всякъде и вече съм още по плах.

    Настоящия проблем:Накрая хванах та си харесах момиче. Този път не се целех много високо. Не е някаква невероятна,а просто обикновенно момиче,но си ми хареса невероятно много! Всичко вървеше идеално и сега като се замисля оплесках пак нещата с хроничния ми проблем да се бавя.. Мисля вече месец и половина. Излизахме на кафе около 5-6 пъти с нея,сестра й и един мой приятел. Според езика на тялото ме харесваше и още как ( казах че съм привърженик на психологията) очния контакт при разговор обикновенно е между 30-60%,а ако е повече очния контакт повреме на разговор с повече от 1 събеседник първите предположения са две: или ще се сбият всеки миг,или са влюбени.Също така когато ме гледа й се разширяваха зениците,оправяше коса,кокетничеше и облизваше устни.. Таа малко отклоних темата с тая психология.. Проблема е там,че както всичко беше като по вода изведнъж за една седмица дори по-малко охладня.. Като й пиша започна да връща много бавно, а вече не си и пишем.Не показва голям интерес напоследък и като се видим,също така започва и да ме избягва..Хей така без причина от нищото.. Не то причина има де,просто аз не я знам.Причина винаги има. Обмислих хронологията на събитията за последните 2 седмици и с нищо не съм я обидил или раздразнил,сестра й (която си пада по приятеля ми) също съм сигурен,че не говори против мен.

    КАКВА МОЖЕ ДА Е ПРИЧИНАТА ЧОВЕК, така де жена,ДА ИЗГУБИ ИНТЕРЕС САМО ЗА ЕДНА ШИБАНА СЕДМИЦА?
    причини в списъка според мен: а)разбрала е нещо лошо за мен
    б) приятелките й ( на които тя държи много) са я надумали срещу мен
    в) просто е в лошо настроение ( малко вероятно)
    Знам че темата е доста зле формирана,но се фокусирайте върху ПРИЧИНИ МОМИЧЕ ДА "ОХЛАДНЕЕ"!! Вие изредете няколко причини според вас пък аз ще ги обмисля. Всъщност написах темата повече с цел да се изповядам защото не споделям тези неща с никого,а всяко човешко същество иска да бъде разбрано.


    (НЕ ВКЛЮЧВАЙТЕ В ПРИЧИНИТЕ СТРАННОТО МИ ГОВОРЕНЕ ТУК,ПРЕД ХОРАТА СЕ ДЪРЖА КАТО ОБИКНОВЕН ТИЙНЕЙДЖЪР! )

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    495
    Хареса ми как се определяш като свръх интелигетен. Хубаво е човек да има искрено и високо мнение за себе си. След като познаваш езика на тялото защо не разсъждаваш по него като се видите. Интересно ми е до какъв извод ще стигнеш. Според мен мацката си е намерила друг по-интересен/може да си се държал прекалено философски и това да й се е сторило прекалено/просто не си нейн тип. Познавам хора, които губят интерес за ден-два в това число съм и аз. Хора всякакви ще срещаш и невинаги ще намираш адекватно обяснение за държанието им.

  3. #3
    покани я да излете и я питай кво става.
    може просто да е кифла? в днешно време хората рядко се държат човешки, сменят се като носни кърпи и като дойде някой/някоя по-подходящ/а и тотално заебават, не се чувстват отговорни пред другия

    бтв коя зодия си
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  4. #4
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Най-доброто, което можеш да направиш, е да зарежеш и да не се занимаваш изобщо. Има много риби в морето. Трябва да си наясно (ама наистина и да го излъчваш), че имаш опции и да не съжаляваш, че с някоя не ти се е получило. Иначе причината може да е, че не си предприел нищо. И защо не сте излизали само двамата?! Пробвай това и ако се дърпа (дали няма да иска да излезете, дали на срещата ще се държи дръпнато), й тегли майните (ама не буквално ;д и без сцени, просто спираш да се занимаваш). Друго, което можеш да направиш, е да я игнорираш една седмица и след това да потърсиш контакт. По-хард вариант е да й направиш забележка и да покажеш, че няма да търпиш такова отношение (но да не е твърде грубо нали). А ако си мекушав и обичаш да ти се качват на главата, и да те разиграват, се направи на загрижен и се поинтересувай дали всичко е наред с нея (съществува минимален шанс поведението й да се дължи на лични проблеми).

  5. #5
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Не се тревожи, всички момичета са такива, днес показва интерес към теб, а утре даже те избягва и не иска да ти отговори във ФБ, без да си направил нищо и без да има каквато и да е причина за това, за това не се тревожи проблемът едва ли е в теб! И в женското държание както се казва не търси никаква логика, защото такава няма, много често и те самите не знаят какво искат!

  6. #6
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Що? Ем, щото в главата на тийнейджъра е пълен бълвоч и изобщо не знае какво иска. В този период тийнейджърът просто е залят от хормони и не знае какво иска, какво прави... Действа по-инстинктивно, по-емоционално и е съвсем нормално пиклата просто да е намерила някой друг за по-интересен от теб.

    Моят съвет - зарежи нещата и си тръгни с високо вдигната глава. Щом тя не иска да се занимава, ти няма да ходиш по диря ѝ.
    Също така - lose the attitude малко...

  7. #7
    вместо да мрънкаш, намери си друга

  8. #8
    Първо да си кажа, че част от CV-то ти противоречи на останалата част от текста. Рационален? След като е така изобщо нямаше да се чудиш по тези глупави въпроси. Да, глупави са. Защо? Защото не е нужно едно момиче да "охладнее" към теб, само защото е чуло нещо лошо за теб (ако наистина те харесва, няма да ѝ пука, какво говорят другите, същото се отнася и за точка Б/) И тъй като съм момиче ще кажа, че може би ѝ е минала "треската". Има ги едни такива еднодневки, които си падат по тялото на момчето, а не по характера, мисленето му и т.н. Разбираш. А и този хроничен проблем за който спомена, може да е чула за това и да се е отказала (по принцип еднодневките това гледат). А и не го приемай лично, има време за секс, само на 17 си

  9. #9
    Емии за причина изключваме това че съм "философски настроен" защото такъв е само вътрешния ми монолог и не говоря така освен ако не споря.. Всъщност с малко термини и много глупаци лесно се печели спор .. Относно съветите които ми дадохте :

    1. Зарежи момичето - Мии това е лесния вариант но ми омръзна да зарязвам нещата недовършени и да не мога да си намеря приятелка.. рядко си харесвам някое момиче и мислех да не се отказвам,но ето че това ще е.. единственото което ми пречи е че много си противоречи.. Оня ден например я срещнах и тогава пък изревнува от друго момиче.Кой нормален ревнува човек към който няма чувства? Не разбирам жените

    Аа.. иначе Free Soul.. хич не ми е за секса.. всъщност даже вече нямам настроение за това.. последния опит направо ме смачка като не успя да ми стане оная работа..Направо се изходи на самочувствието ми.. Не бях предполагал че някога ще се случи точно на мен.. Просто взе да ми става самотно вече.. Всички са с приятелки.. Излизаме вечер и срещу мен само двойки.. Седят и си говорят,карат се,правят си планове,а аз седя срещу тях и се блещя докато ям крем карамел и си мисля "добре как винаги избират някой друг,а не мен..Явно има нещо което правя погрешно"..


    jghgh относно въпроса ти.. Везни съм
    Последно редактирано от Marksman : 03-27-2017 на 11:20

  10. #10
    Зодиака само предполага какви може да сме, а вече сами решаваме дали да бъдем по-добри от това, което се предполага, че сме или по-лошо. Всичко е въпрос на избор. Всеки си има проблеми, но не всеки се решава да ги реши и преодолее, а просто се опитва да избяга от тях.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от 0wn3d Виж мнението
    Хареса ми как се определяш като свръх интелигетен. Хубаво е човек да има искрено и високо мнение за себе си. След като познаваш езика на тялото защо не разсъждаваш по него като се видите. Интересно ми е до какъв извод ще стигнеш. Според мен мацката си е намерила друг по-интересен/може да си се държал прекалено философски и това да й се е сторило прекалено/просто не си нейн тип. Познавам хора, които губят интерес за ден-два в това число съм и аз. Хора всякакви ще срещаш и невинаги ще намираш адекватно обяснение за държанието им.
    Емии чак свръх интелигентен Не.. IQ-129 а само 2,4 % от хората са с IQ над 130 така че мога да се нарека просто интелигентен млад мъж.. А иначе вече казах,че езика на тялото й вече не говори за привличане като преди.. Все по често извърта поглед в страни..Не на горе.. Не на долу..А на страни или както пише в книгите "търси път за бягство".. Сключва пръсти и стиска ръце пред гърдите си в защитна позиция.Избягва очен контакт..
    Ааа иначе много съжалявам ако ви дразни да говоря така.. просто се изказвам по сложно за да покажа че не съм просто от тия с обръснатата до кожа глава които ходят и се правят на тешкари без капка акъл и знаят 2-3 изречения които са от типът на "Ъъъ... Брат циганите са виновни за всичко..ЦИГАНИТЕ НА САПУН" и говорят с празел поглед все едно гледаш теле..Ще взема забележката ти в предвид и ще говоря по нормално.. Мерси за изказаното мнение

  12. #12
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от Marksman Виж мнението
    1. Зарежи момичето - Мии това е лесния вариант но ми омръзна да зарязвам нещата недовършени и да не мога да си намеря приятелка.. рядко си харесвам някое момиче и мислех да не се отказвам,но ето че това ще е..
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    А ако си мекушав и обичаш да ти се качват на главата, и да те разиграват
    Мда, точно такъв си.
    Оставяй да те правят на глупак и си губи достойнството. Тва, щото си много интелигентен нали...
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Мда, точно такъв си.
    Оставяй да те правят на глупак и си губи достойнството. Тва, щото си много интелигентен нали...
    Явно доста са те разигравали, че да говориш така.

  14. #14
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Авторе в подобно положение съм и аз. Изброените предположения са много на място. Помисли и за момента в който ти и пишеш първи, звъниш и да излезете първи и така те приема за даденост. Ако можеш избегни това.

  15. #15
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Free Soul Виж мнението
    Явно доста са те разигравали, че да говориш така.
    той е обратен, те пенделите си имат свои свалки, които са неразбираеми за нормалните хора

  16. #16
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Marksman Виж мнението
    Емии чак свръх интелигентен Не.. IQ-129 а само 2,4 % от хората са с IQ над 130 така че мога да се нарека просто интелигентен млад мъж.. А иначе вече казах,че езика на тялото й вече не говори за привличане като преди.. Все по често извърта поглед в страни..Не на горе.. Не на долу..А на страни или както пише в книгите "търси път за бягство".. Сключва пръсти и стиска ръце пред гърдите си в защитна позиция.Избягва очен контакт..
    Ааа иначе много съжалявам ако ви дразни да говоря така.. просто се изказвам по сложно за да покажа че не съм просто от тия с обръснатата до кожа глава които ходят и се правят на тешкари без капка акъл и знаят 2-3 изречения които са от типът на "Ъъъ... Брат циганите са виновни за всичко..ЦИГАНИТЕ НА САПУН" и говорят с празел поглед все едно гледаш теле..Ще взема забележката ти в предвид и ще говоря по нормално.. Мерси за изказаното мнение
    Ем всъщност и моето IQ е някъде към 130 поне до колкото са обективни тези IQ тестове нямам идея колко вярно показват, но!
    Явно тези с високо IQ имаме проблем с момичетата това си е факт, явно прекалено много мислим нещата, даже ако се сещаш за един сериал Малкълм където IQ-то му е над 160, на него същи не му върви особено с момичетата!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Ем всъщност и моето IQ е някъде към 130 поне до колкото са обективни тези IQ тестове нямам идея колко вярно показват, но!
    Явно тези с високо IQ имаме проблем с момичетата това си е факт, явно прекалено много мислим нещата, даже ако се сещаш за един сериал Малкълм където IQ-то му е над 160, на него същи не му върви особено с момичетата!
    Емии всъщност оцели десятката.. Провери в интернет за "ефектът на Дънинг Крюгер".. Обобщено казано: Умните се подценяват и се притесняват от резултата което ги възпрепятства,а глупавите не могат да осъзнаят просто колко са прости и действат смело без да се замислят което явно е печеливша тактика за съжаление..

  18. #18
    Такаа.. има развитие в събитиятаа... Момичето Х започна да показва интерес,а още по странното е ,че и приятелките й започнаха да ме гледат с „добри очи”. Срещам я в гимназията ни,а тя намусена и попитах просто какво има отново и защо е в лошо настроение,а приятелката й (която попринцип гледа като сериен убиец) ми се усмихва (не вярвах че е способна на да се усмихва) и казва „емии ела и я развесели..оправи й настроението”... Според мен значи за да отправя такива закачливи забележки трябва да са се разменили по някоя др дума за мен.. Също така започна да се мота около мен повече (говоря за момичето Х) макар че все още се инатя и, не искам да я поканя на кафе за да не си помисля че се „натягам” и да вземе да охладнее отново.. Също така приятелката й беше писала един, от тия глупавите фб статуси „харесай и ти давам име на лс. А тии ще кажеш дали би тръгнал с него/нея” и момичето беше Х беше написало „Да” и там плюс някакви глупави емотикони..знам че звучи глупаво и детинско.. и аз не подкрепям тия глупости ,но все пак може дада се приеме за улика! А и го сложиха тоя статус точно в деня в който приятелката й ми намекна да я цитирам: „развеселиш”
    И идват въпросите на които искам вашата помощ.
    1.Дали не е „охладняла” заради друго момче (за това за което говореха в статуса)?
    2.шанса момчето за което говорят да съм аз?
    3.Приятелките й сериозно ли ми намекват да действам или по скородруг иронично и ми се подиграват по някакъв странен изврътен начин?

    Също така знам че отново няма да направя нищо.. Вчера имахме 10 минути на саме и така и не можах да подхвана темата.. Голямо съм лайно..Явно съм много мекушав....Не знам..искам да действам ама просто не знам кога и как.. и последни въпрос

    КАК ДА ПОДХОДЯ КЪМ НЕЯ ? Директно целувка?Разговор ?

  19. #19
    Пропусни първите три и направо я целуни, има 3 варианта:
    1. Да ти отвърне.
    2. Да се отдръпне, защото не чувства нищо към теб.
    3. Да те удари, защото си я обидил.
    Така, че направо действай.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  20. #20
    Ох мамка му Free Soul.. прав/а си НООО ....(барабани моля) АЗ СЪМ ПРОСТО МЕКОТЕЛО .. Чак сега се убедих в това Ако става въпрос за някоя долна фуста в някоя кръчма нямам проблем,но става ли въпрос за някоя на която държа много се спичам..Няма да стане,а докато продължавам да си търся оправдания си губя времето за да прецакам нещата и да мога да после да се съжалявам и да съм "жертва".. А започнах сега и да хленча.. Направо си е ебало майката.. Ще се постарая в близките дни !! Попринцип съм много общителен и не стеснителен човек,няма нещо за което да не мога да говоря с някого ОСВЕН когато става въпрос за признаване на чувства.. Започвам да се спичам,спирам да мисля и почвам да говоря като идиот,а само като си помисля да я целуна и имам чувство подобно на това "да ти падне пердето".. Леко ми притъмнява и изтръпваш и оставаш на автопилот.. Доообре стига съм се оплаквал МЕРСИ МНОГО за мнението ще се постарая и ще кажа резултатът до 3-4 дни

  21. #21
    По-добре да действаш и да се издъниш, отколкото да не го направиш и да се питаш ,,Какво би станало ако?''. А и понякога това идиотско говорен и спичането пред признаване на чувства изглежда интересно пред погледите на някои типове момичета. Добре.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  22. #22
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Цитирай Първоначално написано от Marksman Виж мнението
    КАК ДА ПОДХОДЯ КЪМ НЕЯ ?
    Поне като нормален човек. Само че няма да можеш, поради прекалено многото размисли и страсти. Когато нямаш опит, каквото и да направиш все ще е сбъркано, защото придаваш прекалено голяма важност на всяко събитие. Затова не ти е станал инструмента, но след някой и друг опит ще стане. Е, ако девойчето също е притеснително и неопитно, има шанс твоята притеснителност да мине покрай капките почти незабелязано. Само недей и пред нея да се самосъжаляваш. Нали сте млади, отдайте се на страстта... ако я има. Разсъжденията хвърляй на боклука.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от JDeel Виж мнението
    Поне като нормален човек. Само че няма да можеш, поради прекалено многото размисли и страсти. Когато нямаш опит, каквото и да направиш все ще е сбъркано, защото придаваш прекалено голяма важност на всяко събитие. Затова не ти е станал инструмента, но след някой и друг опит ще стане. Е, ако девойчето също е притеснително и неопитно, има шанс твоята притеснителност да мине покрай капките почти незабелязано. Само недей и пред нея да се самосъжаляваш. Нали сте млади, отдайте се на страстта... ако я има. Разсъжденията хвърляй на боклука.
    Mдаа.. Съгласен съм с теб. Само се осложнявам положението като мисля. И го осъзнавам, но просто съм такъв в това отношение.. А иначе не хленча пред хората.. И пред притялите ми не хленча. Всъщност това е главната причина да съм тук. Просто с никой друг не говоря за тези неща,а много ми се иска някой да ме чуе.Всеки иска да бъде разбран. Мерси се пак. Ще се пробвам да не го мисля

  24. #24
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Marksman Виж мнението
    Ох мамка му Free Soul.. прав/а си НООО ....(барабани моля) АЗ СЪМ ПРОСТО МЕКОТЕЛО .. Чак сега се убедих в това Ако става въпрос за някоя долна фуста в някоя кръчма нямам проблем,но става ли въпрос за някоя на която държа много се спичам..Няма да стане,а докато продължавам да си търся оправдания си губя времето за да прецакам нещата и да мога да после да се съжалявам и да съм "жертва".. А започнах сега и да хленча.. Направо си е ебало майката.. Ще се постарая в близките дни !! Попринцип съм много общителен и не стеснителен човек,няма нещо за което да не мога да говоря с някого ОСВЕН когато става въпрос за признаване на чувства.. Започвам да се спичам,спирам да мисля и почвам да говоря като идиот,а само като си помисля да я целуна и имам чувство подобно на това "да ти падне пердето".. Леко ми притъмнява и изтръпваш и оставаш на автопилот.. Доообре стига съм се оплаквал МЕРСИ МНОГО за мнението ще се постарая и ще кажа резултатът до 3-4 дни
    То и при мен става така, ако ми хареса някое момиче и забивам, но аз и по принцип не знам как да действам де с момичетата, на последно време се колебаех между 2-3 момичета, но мисля че избрах правилното сега обаче идва момента за действие, честно казано така ме предразполага, че не изпитвам притеснение като съм с нея, което е особено странно, когато някое момиче ми допадне обикновено се сдухвам! Сдухвам се и дори малко да я смятам за привлекателна, а тук е различно май!

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    на последно време се колебаех между 2-3 момичета, но мисля че избрах правилното
    Защо винаги си мислите, че вие избирате момичетата, а не те вас?
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си