.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1
    MrEndomorph
    Guest

    Какво им става на жените в България

    Здравейте!
    От доста време насам ме тормози един въпрос,а именно той е:Какво им има на жените в България.От доста време съм сам и не смея да си търся приятелка поради факта че имам мечта която е в чужбина и само чакам да ми светне зелено за да тръгна (все пак не искам да се заобичваме и да трябва да си тръгна... това е просто гадно).Нека се върнем на въпроса:Какво им има на жените?Защо в днешно време една жена колкото и да и се прави секс би отказала от колкото да се позабавлява в един "1 night stand" както му се вика на запад.Защо има хиляди жени в сайтовете за запознанства които буквално ако им намекнеш за среща или недай си боже секс,минават с номера(не си търся нищо ,убивам време).Според мен време се убива във фейсбук/ютуб и тем. подобни а не в сайтове за запознанства като елмаз или гепиме.Знам темата звучи доста просташка и може би това се държи поради големите нива на тестостерон в мен,но защо жените се правят на недостъпни при очевидните им биологични нужди.Много ме съмнява една жена да бяга от оргазъм...Бих разбрал ако бях грозен.. но смея да кажа че съм добре изглеждащ млад мъж 5,5-6/10.Знам доста се отклоних... но може би целият този текст води до въпроса:
    Има ли жени в България които да искат само секс?Без връзки и тем подобни романтични глупости?И ако да къде е най-правилно да се намерят?(онлайн,в дискотеки,в библиотеки и т.н?)Какъв е правилния начин един мъж да си поиска секс?Нека не се лъжем когато един мъж заговори една жена и двамата са наясно че са в играта,а именно че жената още първата минута решава дали иска да спи с него или не.

  2. #2
    Аз имам отговор на всичките ти въпроси ;д, известно време и мен ме мъчеше това, мислех си че в мъжете е пробемът и че изобщо има проблем, но всъщност проблем няма. Проблемът се създава от там че не преценяме реално ситуацията и винаги накланяме везната през нашата призма, а именно онази в която искаме всичко онова което жените не могат да предложат. С други думи, да, хората (мъжете и жените са объркани). Живеещи в механизма на дилемите, дилема между собствен усет, възприятия, искания и възпитания и възгледи на които сме обучавани и са ни нахвърляни. Разбира се че и жените им се ебе на куче, просто това е задължително лицемерие. Някак, рядко си го представяш жената да ти каже "Ами в сайта за запознанства съм за да се поизчукам с тоз оня". Според мен натуралното желание и нужда от импулсивна случка кара мъжете да скачат и да атакуват, като се сблъскат с 2-3,5-6, 10-18 случая на камък. На роботи които наистина казват едно и също "убивам време, само гледам, нищо не правя, не знам и аз защо съм тук" и това желание вече не е натурално ами е инатливо, естествено жените не ги търси един мъж с такива желания затова те си създават картинката "Ох, всички мъже са нещастници, всички мъже са едни и същи, бла бла бла", а ние отиваме на другия бряг, че жените са ебахти пасивните, ебахти скучните желания дето имат и още и още и още. С други думи, аз единствения начин по който една жена ми е интересна ако умее да издържи това да съм й на главата. Защото аз несъмнено се чувствам над жените, а на тях им е трудно да приемат, още повече да признаят ако наистина някой е над тях. Именно с тази банална тема аз им се качвам на главата, секс и чукане, и ако те ни определят като едни и същи заради нея, то същото можем да го използваме срещу тях. Те са едни и същи. Да хванеш например едни жени тука от форума. Мяцат из оргазмични теми кога са ебани, кога са мастурбирали, дрънкат неща правейки се на отракани, отворени, широкоскроени и прочие, а всъщност е просто усещането че някой е воайорствал над техния текст, прост почесано его от изпръскан провокативен текст в input поле и реално опитай да достигнеш директно до тях самите, да видиш че ядрото им е същото. Пряко, неосъзнато може би нужно лицемерие в объркани хора от объркан свят. Та, почти винаги е било така де, освен в робски времена. Аз лично мисля че женската путкае по-властна над хуя отколкото обратното и оттам тръгва оплитането. Може би текстът лееко ще ти се стори несвързан ;д и е така, опитай се да си го разбереш някак но, да.. има жени които искат само секс. Просто си го искат по техния начин, както и ние нашия.. с тази разлика.. че те ще си го получат по техния начин на раз, на два, на три.. докато мъжете ако не са изключително търпеливи и умели в селекцията ще си го получат на 15тия, 20-тия... 50-тия опит, и докато си го получиш, ти вече си започнал да искаш нещо по-различно отколкото в самото начало

  3. #3
    Темата ти, изобщо не е просташка. Това което казваш, си е чиста истина. Донякъде е добре, че жените са предпазливи но мисля, че е прекалено. Както каза един юзер в един сайт - "Тука жени няма, има само пе.ераси!"

  4. #4
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Така е всичко е точно и на място, нямам идея къде могат да се намерят такива жени, които да искат само секс и нищо друго може и да няма такива, но едва ли правилното място е сайт за запознанства там шанса е 1 на милион да се срещне нещо, или няма да получиш отговор, или ще получаваш само откази, или пък ще те разглеждат и ще ти пишат някакви педали само, там е безмислено губене на време и пари според мен!

  5. #5
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Абсолютно сте прави.
    Обаче пропускате нещо.

    Ако жена тук прави секс ей така, веднага е заклеймена като курва. (тази дума изричам веднъж годишно вероятно)
    Тук не е прието да излезеш с някого след 10 минути чат и да си легнете бързо ( при положение, че търсите само секс)
    Ако някоя жена го направи, то предполагам са големи нерви и стрес от притесненията - какво ще си помисли той, какво ще си помислят другите, ако разберат, ако сподели на приятелки, ще я нахранят. Самият мъж, ако е тъпанар, ще се възползва и няма да се отнесе уважително ( общо взето,щом си е легнала с него, може той да прави каквото иска без да пита, защото е такава или пък ще я укорява)

    Та, при тези обстоятелства, трудно.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  6. #6
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    не знам на жените какво трябва да им става но щом ''мъжете'' вече се чудят какво може да им стане на жените нещата не са добре

    а си мислех че само на единия пол им става нещо
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #7
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    след няколко години ще започне да ми става, ако продължаваме в този дух
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  8. #8
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    след няколко години ще започне да ми става, ако продължаваме в този дух
    тъкмо ще ходим по жени двамата
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  9. #9
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Цитирай Първоначално написано от MrEndomorph Виж мнението
    Защо има хиляди жени в сайтовете за запознанства които буквално ако им намекнеш за среща или недай си боже секс,минават с номера(не си търся нищо ,убивам време).
    Защото в същите тези сайтове има още повече мъже, отколкото жени => жените имат особено богат избор => ако твоите намеци им правят въобще някакво впечатление, то явно не е добро.

    И защото ако на теб ти покажат снимки на 10 жени, ти вероятно веднага би се съгласил да опънеш поне 9. Но за жените външния вид е на края на опашката по значение.

    Цитирай Първоначално написано от MrEndomorph Виж мнението
    ...(не си търся нищо ,убивам време)...
    Точния превод на това е "Не си ми интересен".

    Цитирай Първоначално написано от MrEndomorph Виж мнението
    Много ме съмнява една жена да бяга от оргазъм...
    И защо да не бяга, след като може да си го позволи? Аз познавам 2-3 жени, които определям като нимфоманки, и въпреки това подбират.

    Цитирай Първоначално написано от MrEndomorph Виж мнението
    Нека не се лъжем когато един мъж заговори една жена и двамата са наясно че са в играта,а именно че жената още първата минута решава дали иска да спи с него или не.
    Едва ли точно в сайтовете за запознанства нещата стават толкова одма. Ако жените бяха толкова лесни, колкото ти се иска, то най-древната професия щеше отдавна да е изчезнала. Просто приеми, че жените във всички случаи имат нужда от "навиване".

  10. #10
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Абсолютно сте прави.
    Обаче пропускате нещо.

    Ако жена тук прави секс ей така, веднага е заклеймена като курва. (тази дума изричам веднъж годишно вероятно)
    Тук не е прието да излезеш с някого след 10 минути чат и да си легнете бързо ( при положение, че търсите само секс)
    Ако някоя жена го направи, то предполагам са големи нерви и стрес от притесненията - какво ще си помисли той, какво ще си помислят другите, ако разберат, ако сподели на приятелки, ще я нахранят. Самият мъж, ако е тъпанар, ще се възползва и няма да се отнесе уважително ( общо взето,щом си е легнала с него, може той да прави каквото иска без да пита, защото е такава или пък ще я укорява)

    Та, при тези обстоятелства, трудно.
    Ами никой не казва да си легнат на 10-тата минута, ама поне да му даде някакъв шанс да се опознаят, а не ако и пише или, ако я заговори и директно да го реже! Освен това какво ни пука мнението на хората, ние за себе си ли живеем или за другите хора, виж сега важно е какво ще си помисли човека, с който искаш да се виждаш, но на другите майната им какво
    ще кажат или мислят! И стига с това заклеймяване като курва, и на мъжете им лепят етикет женкар, ама не се плашат от това и си правят секс без да се замислят!

  11. #11
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    само дета мъжете искат да им се носи име на женкар
    а жените не искат на "лека"
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  12. #12
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    само дета мъжете искат да им се носи име на женкар
    а жените не искат на "лека"
    Явно там е проблема, че трябва да си живеят живота и да се забавляват без да им пука какво ще си помисли някой за тях, важното е да им е хубаво!

  13. #13
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Явно там е проблема, че трябва да си живеят живота и да се забавляват без да им пука какво ще си помисли някой за тях, важното е да им е хубаво!
    Пфф, само дето социалната стигма няма махане после. Социума е такъв, че не прощава на жените това, което прощава на мъжете. Свиквай.

  14. #14
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Iphigenia Виж мнението
    Пфф, само дето социалната стигма няма махане после. Социума е такъв, че не прощава на жените това, което прощава на мъжете. Свиквай.
    Ех, този страх значи какво ще си помислят другите е голяма пречка май за секса!

  15. #15
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Има и друго нещо, което не разбирам! След като ви е толкова важна репутацията защо тогава жените винаги се захващат с мъже където са отворени един вид постоянно обичат да се хвалят и да разправят с коя, къде и как са се чукали, а не обръщат внимание на такива като мен, които са по-затворени и не се хвалят не обичат да говорят много за личния си живот, камо ли пък за интимния си живот, да не би да искат подсъзнателно да се говори за тях и да бъдат разнасяни насам натам, не го разбирам това честно!!!

  16. #16
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Първо сайтовете за запознанства не са мерило за поведението на жените като цяло. В тях преобладават мъжките профили, а повечето мъже, които киснат там са невъзпитани и действат под въздействие на тестостерона. Нали се сещаш, че добре сложен човек, с приятели, работа, учене, хобита.. няма да седи по 12 часа на ден и да пише на всяка "zdr, ai se ebem". Та за това и малкото готини мацки, които влизат там са свикнали да им досаждат такива индивиди и трябва да си много креативен в началото на разговора за да покажеш, че не си като другите.

    И второ ако всяка жена започне да си ляга с всеки прилично изглеждаш загореняк, който и предложи, то тя ще се превърне в курва. Помисли малко - един ден ще си намериш сериозна приятелка, ще искаш да създадеш семейство с нея, би ли бил съгласен да се чука с всеки, който и предложи или на времето преди теб да е спала с повече мъже, от колкото чикии си си бил ти през живота си?

  17. #17
    на мен пък изобщо не ми пука с колко е спала

  18. #18
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Ех, този страх значи какво ще си помислят другите е голяма пречка май за секса!


    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    И второ ако всяка жена започне да си ляга с всеки прилично изглеждаш загореняк, който и предложи, то тя ще се превърне в курва. Помисли малко - един ден ще си намериш сериозна приятелка, ще искаш да създадеш семейство с нея, би ли бил съгласен да се чука с всеки, който и предложи или на времето преди теб да е спала с повече мъже, от колкото чикии си си бил ти през живота си?
    но поне
    Цитирай Първоначално написано от Jack_Reacher Виж мнението
    на мен пък изобщо не ми пука с колко е спала
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  19. #19
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Помисли малко - един ден ще си намериш сериозна приятелка, ще искаш да създадеш семейство с нея, би ли бил съгласен да се чука с всеки, който и предложи или на времето преди теб да е спала с повече мъже, от колкото чикии си си бил ти през живота си?
    Честно казано няма никакво значение с колко е спала преди да бъдем заедно, все пак е било преди и все пак живота си е нейн, кой съм аз че да я съдя! Освен това пък по-хубаво ли е да си с момиче където не е спала с почти никой и няма и грам опит в секса? Или пък е прекалено стеснителна и ѝ е трудно да говори с теб на тема секс, което значи, че винаги ти трябва да започваш разговора и да си искаш, макар да сте в сериозни отношения, а това убива тръпката все пак искаш понякога и ти да се почувстваш желан не само ти да искаш! Или пък с такава, която я е срам да се съблече пред други и винаги да го правите на огасена лампа, или това да си избръсне космите за нея да е тема табу!

  20. #20
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Първо сайтовете за запознанства не са мерило за поведението на жените като цяло. В тях преобладават мъжките профили, а повечето мъже, които киснат там са невъзпитани и действат под въздействие на тестостерона. Нали се сещаш, че добре сложен човек, с приятели, работа, учене, хобита.. няма да седи по 12 часа на ден и да пише на всяка "zdr, ai se ebem". Та за това и малкото готини мацки, които влизат там са свикнали да им досаждат такива индивиди и трябва да си много креативен в началото на разговора за да покажеш, че не си като другите.
    А това да те определят какъв си без дори да те познават само говори за интелекта им, защото изобщо не е правилно да поставяш всички под общ знаменател, и да им лепнеш етикет без изобщо да ги познаваш!

  21. #21
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Освен това пък по-хубаво ли е да си с момиче където не е спала с почти никой и няма и грам опит в секса?
    Има разлика между това да е опитна и да е разпоретина. Може да е спала само с един-двама, но да са правили много различни неща и да се преминали през много ситуации и пак да има опит. Също и има разлика да е била с много мъже, но в сериозна връзка или в добре осъзнат избор на сексуален партньор и това да си ляга с всеки срещнат, който и предложи секс и я черпи едно уиски. Аз не виждам какво може да очакваш от момиче, което си е лягало с всеки срещнат - да се промени ли?

  22. #22
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Има разлика между това да е опитна и да е разпоретина. Може да е спала само с един-двама, но да са правили много различни неща и да се преминали през много ситуации и пак да има опит. Също и има разлика да е била с много мъже, но в сериозна връзка или в добре осъзнат избор на сексуален партньор и това да си ляга с всеки срещнат, който и предложи секс и я черпи едно уиски. Аз не виждам какво може да очакваш от момиче, което си е лягало с всеки срещнат - да се промени ли?
    То по тази логика и мъжете къде си лягат с всяка срещната трябва да не бъдат желани, но напротив те най-често са като магнит за мацките, а тези на които ни една не им връзва обикновено си отиват така и продължават да не им връзват, освен това при мъжете се смята за престижно, ако спят с много жени, а при жените тъкмо обратното, нали уж говорим за някакво равенство между половете или това е само на приказки? При мен например има много мацки, които може да ми харесат визуално, но все пак и аз си имам някакъв критерии не бих си легнал с всяка срещната, трябва да ми хареса поне как изглежда в лице и тяло или поне в тяло и да има някаква тръпка, страст инак нищо няма да стане!

  23. #23
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    То по тази логика и мъжете къде си лягат с всяка срещната трябва да не бъдат желани, но напротив те най-често са като магнит за мацките
    То е така, но момичетата го осъзнават в един по-късен етап. В началото им е интересно да спечелят вниманието на такъв мъж и смятат, че до такава степен ще го накарат да ги хареса, че ще успеят да го променят. Но това не става и после само реват, че им бил изневерил и нямало истински мъже. Човек щом има склонност да изневерява нищо не може да го спре, дори семейството. За това не виждам какво общо бих могъл да имам с момиче от този тип.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от MrEndomorph Виж мнението
    Здравейте!
    От доста време насам ме тормози един въпрос,а именно той е:Какво им има на жените в България.От доста време съм сам и не смея да си търся приятелка поради факта че имам мечта която е в чужбина и само чакам да ми светне зелено за да тръгна (все пак не искам да се заобичваме и да трябва да си тръгна... това е просто гадно).Нека се върнем на въпроса:Какво им има на жените?Защо в днешно време една жена колкото и да и се прави секс би отказала от колкото да се позабавлява в един "1 night stand" както му се вика на запад.Защо има хиляди жени в сайтовете за запознанства които буквално ако им намекнеш за среща или недай си боже секс,минават с номера(не си търся нищо ,убивам време).Според мен време се убива във фейсбук/ютуб и тем. подобни а не в сайтове за запознанства като елмаз или гепиме.Знам темата звучи доста просташка и може би това се държи поради големите нива на тестостерон в мен,но защо жените се правят на недостъпни при очевидните им биологични нужди.Много ме съмнява една жена да бяга от оргазъм...Бих разбрал ако бях грозен.. но смея да кажа че съм добре изглеждащ млад мъж 5,5-6/10.Знам доста се отклоних... но може би целият този текст води до въпроса:
    Има ли жени в България които да искат само секс?Без връзки и тем подобни романтични глупости?И ако да къде е най-правилно да се намерят?(онлайн,в дискотеки,в библиотеки и т.н?)Какъв е правилния начин един мъж да си поиска секс?Нека не се лъжем когато един мъж заговори една жена и двамата са наясно че са в играта,а именно че жената още първата минута решава дали иска да спи с него или не.
    Много мъже им обръщат внимание и е нормално че няма да правят секс със всеки. Придават си голяма важност изградена на едното нищо - фотошоп, грим, сутиени за увеличаване на гърдите, скъпи и секси дрехи. Правещите се на важни жени се правят на важни абсолютно навсякъде.

    Има и много обратни жени.

    Остава и една малка част от жени, които търсят нормален мъж и изглеждат средно спрямо другите жени и не всички мъже ги забелязват. Търси тях и няма да сбъркаш.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си