.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 43 от общо 43
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от skandalno_vkusen Виж мнението
    Аз не целя да съм компетентен във всяка област. Как можеш да кажеш такова нещо? Нещо се чувстваш докачена ли? Я ми кажи, кожата върху пениса, част от пениса ли е и върху нея може ли да има молускус и кондиломи ? Изпипай нещата черно пате
    *dramatic gasp* Don't talk to me or my son ever again стана работата, не се докачам и приключвам темата, че нещо оставям погрешни впечатления май.

  2. #27
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    ПИШЕ МИ НА ЛИЧНО ДА МИ СЕ ОБЯСНЯВА, ХхХхахахХАХХАХАХ
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ПИШЕ МИ НА ЛИЧНО ДА МИ СЕ ОБЯСНЯВА, ХхХхахахХАХХАХАХ
    Държи да те просвети в тайните на маркетинг-а, бизнеса, ПР-а и т.н.

  4. #29
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Минавам да ви кажа, че сте идиоти.
    Благодаря за вниманието!

  5. #30
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    И аз те обичам Гоше
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #31
    Когато ми дава да избера видове плащания ми дава само това

    Chek sent by mail ( no processing free)
    Payment by direct deposit (Usa only)
    Check send by fed ex ($40,00 processing free,80.00$ international)
    Payment by Wire 25.00$ processing free USA,45.00$ international
    Payment by Paxum 0,50$ processing free
    Payment by Firstchoice 1$ processing free

    ?

  7. #32
    и в бонга и в chaturbate при payment method няма пейпал , излизат само тези варианти

    Wire transfer
    payoneer
    paxum
    ePayments
    WebMoney..?

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от bLackd0naLd Виж мнението
    *dramatic gasp* Don't talk to me or my son ever again стана работата, не се докачам и приключвам темата, че нещо оставям погрешни впечатления май.
    И това прави включването то като цялo безсмислено. Давай де, питаме за тази информация.. просвети ни ти в кое е и кое не е гениталиите и пенис? Що дърпаш назаде, тъкмо някаква функция да ти се открие да извършиш и ти да избереш да си останеш просто интригантка? Кажи нещо полезно черно пате, не се свивайе в черупката. А ти подредено момче разбира се че ще ти пиша, досега не си казал нищо по темата. Цялото ти врякане е "колко не ти дремело", всъщност те умолявам да престанеш да проверяваш темата за поредното си крякане или се включвай по същество. Шото така излиза че имитираш. И все пак спокойно, мъдростта ми знае че това е загуба навреме. Просто включването ти не намясто заслужава провокация.
    Последно редактирано от skandalno_vkusen : 03-23-2017 на 20:25 Причина: Блъб

  9. #34
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    пак ли ми се обясняваш?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  10. #35
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Минавам да ви кажа, че сте идиоти.
    Благодаря за вниманието!
    да, просто нереално развитие на темата
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  11. #36
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Толкова ли сте пропаднали, че бихте продали най-интимното ви? Смях и позор ..

  12. #37
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Толкова ли сте пропаднали, че бихте продали най-интимното ви? Смях и позор ..
    Има всякакви хора с различни интереси. Това, че техния интерес за теб е неприемлив, не значи, че са пропаднали.

  13. #38
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    То с тези интереси по-добре да излизат и двамата на магистралата, поне повече пари ще спечелят

  14. #39
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Без да искам да те подтиквам да се пускаш на живо та разни загорели пъпчиви геймъри чикиджии да лъскат и да ти пишат глупости, ще отговоря на въпроса ти. Не знам как е схемата, ама щом знаеш, че има българи, вероятно си влезнала в сайта и си ги видяла. Щом са там, значи имат оферта, значи взимат кинти. В тия сайтове можеш да им пишеш разни неща. Ми фани напиши на някой или някоя българка или румънка да ти обясни как стоят нещата, логично е. И сериозно, толкова ли няма с какво да се захванете да вадите някакви кинти, че ще ходите да си веете гъзовете на камера и после като изтече видеото и някой ви види познат да ви е срам да идете на даскало, университет, работа и при майка си и баща си?
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от skandalno_vkusen Виж мнението
    И това прави включването то като цялo безсмислено. Давай де, питаме за тази информация.. просвети ни ти в кое е и кое не е гениталиите и пенис? Що дърпаш назаде, тъкмо някаква функция да ти се открие да извършиш и ти да избереш да си останеш просто интригантка? Кажи нещо полезно черно пате, не се свивайе в черупката. А ти подредено момче разбира се че ще ти пиша, досега не си казал нищо по темата. Цялото ти врякане е "колко не ти дремело", всъщност те умолявам да престанеш да проверяваш темата за поредното си крякане или се включвай по същество. Шото така излиза че имитираш. И все пак спокойно, мъдростта ми знае че това е загуба навреме. Просто включването ти не намясто заслужава провокация.
    Dude, calm your tits...стига се ежи и раздава "правосъдие" наляво надясно. Щом включването ми е безсмислено защо пък трябва да си "извършвам функцията". Благодаря ти са резюмирания психопрофил, който си ми спретнал в бързината, ама честно...не разбираш много от хумор май, да не говорим за сарказъм, макар че се опитваш да го прилагаш. Инъф.

  16. #41
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    И нямаш против да продаваш достойнството си за жълти стотинки?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #42
    Супер фен Аватара на Pug_306
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    1 526
    Виж, явно няма да стане това, дето го мислиш, поне излезте на някой път с приятелката си, там ще ги поизкарате може би кеш даже ! Пробвай и на някое централно място в родния си град, чудни ще сте !

  18. #43
    Комплексирани глупаци от българското общество. През сайта ще изкарат много повече пари отколкото на "пътя". Чисто физически там печелиш пари от много за едно и също, а на пътя по единично и с много повторения. Съществува такава индустрия и някои хора могат да я ползват за да генерират пари за себе си, други могат да плуват в догми. Момче, трябва да се регистрираш в Paxum или Payoneer, вторите пращат дебитна карта до адреса ти. Това е като онлайн банкова сметка която оперира и с банкомати в цял свят.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си