.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Exclamation Онова момиче

    Здравейте наскоро постнах една тема със заглавие: "Проблем с момиче".С въпросното момиче изяснихме проблема като седнахме и поговорихме.Оказа се, че скоро имала проблеми в семейството и затова се държала малко по-дръпнато и не била в особено настроение.Питах я дали съм я обидил или досаждал с нещо, въпреки че знам, че не съм.Тя каза не.
    .Сега имам друг въпрос.Вече съм го решил със сигурност, че ще й кажа какво чувствам към нея и нищо не може да ме спре.Въпроса ми е как да й го кажа.Ако й го кажа в училище мисля, че би било неловко и за двама ни (този вариант със сигурност отпада).Наскоро й намекнах нещо.Разговорът протече така:
    Аз: Скоро имах малко работа в квартала ти и мислех да ти звънна да се видим,но се оказа,че ти нямам номера.
    Тя: изстреля бързо номерът си и веднага ме пита за моя (отговорът й беше учудващ за мен)
    Аз: Странно мислех,че го имам,но съм останал с грешно впечатление
    Тя с усмивка: Е нищо сега вече го имаш.
    На следващият ден в училище тя пак с тънката си прекрасна усмивка ме пита: "Записа ли си номерът ми"
    Въпросите ми към вас са два:
    Първо: Дали ми пуска сигнал,че няма нищо против да й звънна и да се видим след училище или например уикенда?
    Второ:Къде точно да й споделя чувствата си.Училище не е вариант както казах по-горе.
    Та явно борбата за сърцето на въпросното момиче продължава , което ме мотивира и амбицира още повече

  2. #2
    Да, определено ти пуска сигнали.
    Избери някое място, където да няма много хора, но да е красиво. Някой парк например ще свърши работа и говори това, което чувстваш, не мисли много.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Дам, разкарайте се в някое паркче и виж кво ще се получи.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си