.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    Може ли съвет, много съм срамежлив

    Става въпрос за едно момиче което много ми допадаше,по-малка е от мен на 17( аз 21г), чаках чаках и се престраших да и пиша.. малко мудно вървеше разговора и приключи на бързо.. след 2-3 дни се оказа,че има рожден ден.. писах и честитих и и пожелах приятно изкарване, писахме си още малко и спряхме...

    Някак си тромаво и бавно вървеше разговора, но разбираемо срамежлив съм и трудно се отпускамм.. както и да е..

    След две седмици я видях в дискотеката да влиза и се оказа,че масите са ни една до друга и на няколко пъти погледите ни се засичаха, но аз глупака не се престраших да я заговоря... и си тръгнах..

    Разпитах малко за нея, оказа се че тя въпреки,че е много красива и симпатична е била много срамежлива... Да ли да пробвам пак да и пиша? Не съм Фб звезда,но не бях качвал или публикувал от година снимка или статус.. реших е така да пробвам и аз малко.. качих две снимки някаква песен.. , ноо забелязах че именно тя харесва ми харесва публикациите..

    Знам,че е глупаво но да и пиша пак? не,че ми пука и да ме одреже,но е тъпо,че не я заговорих и ся знам ли... по-някакъв начин да и се извиня за това, че съм такъв тъпир... да ли ще звучи жалко или? ;хх

  2. #2
    Повече от фен Аватара на KREED
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    373
    Мааааайййчице! Майчице! AIDS, AIDS,AAAAIDS!

  3. #3
    Не си толкова срамежлив щом ходиш по дискотеки и т.н. Затова я заговори и я покани да излезете, пък каквото стане после.

  4. #4
    снощи и писах, на едното го "seen-na" на другото напълно го игнорира..

  5. #5
    Ами значи не си прави труда.Ако е искала щеше да ти отговори.

  6. #6
    Бе и аз тва си викам... пробвах като човек ;х... за кво аджеба изобщо ми харесва снимките wtf... аре довиждане

  7. #7
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Цитирай Първоначално написано от sp0rt666 Виж мнението
    да и се извиня за това, че съм такъв тъпир... да ли ще звучи жалко или? ;хх
    Абсолютно. Хем е жалко, хем и няма смисъл - тя не ти е искала извинение за нищо. Никога, ама никога не се извинявай за такива глупости.

    Твърде дръпнато подхождаш и по този начин ти гарантирам, че нищо няма да се получи. От опит знам Давай по-смело и не мисли дали се представяш добре или зле.

    Проблема ти е, че през цялото време мислиш за себе си. Когато едно момиче си пада по едно момче, тя би му казала "караш ме да се смея". Но това е по-особен смях... по-скоро е радост от това да те вижда. Но докато се чудиш как да не се изложиш и докато се самонавиваш колко е готина, ще пропуснеш да я накараш да се "смее". Ако се усещаш досадно скучен за себе си, значи и за нея си досадно скучен

  8. #8
    Благодаря за отговора, проблема е със сигурност е в мен и това,че много ги мисля нещата понякога, какво как да направя... ам явно съм си такъв..
    да се опитвам да се променя - не става пробвал съм.... ;( Вече усещам как това премисляне на нещата и случките доста ми врееди, защото винаги гледам да помисля малко и след това да действам(попринцип така е правилно-но не винаги)...

  9. #9
    Няма смисъл да се променяш заради някого другиго. Бъди себе си, ако някой ще те хареса, нека е заради това, което си. Вярвай повече в себе си и няма да сгрешиш.

  10. #10
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Ама разбира се, щом някой ти харесва снимките значи е готов да се ожени за теб.

  11. #11
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Цитирай Първоначално написано от Free Soul Виж мнението
    Няма смисъл да се променяш заради някого другиго. Бъди себе си, ако някой ще те хареса, нека е заради това, което си.
    Доброто старо клише Но той е себе си, не му се е вселил някакъв зъл дух. Това че премисля прекалено и в известен смисъл се самосъжалява е просто неговата реакция на ситуацията. Даже това е стратегия. Вътрешно си мисли, че като се направи на много мил и добричък и мацката ще клекне. И колкото повече не му се получават нещата, толкова повече стратегии ще му се въртят из главата (всяка по-калпава от предишната). През цялото време обаче остава "себе си" и е добре да поеме тази отговорност. А не после като оплеска работите да каже "ама това не бях аз, не бях себе си, значи ми е простено". Всички сме себе си и в глупостите, които правим

    Най-добрата стратегия в случая е просто да няма стратегия и да се държи нормално. Това в известен смисъл значи да е "себе си"... но онова "себе си", което му е нормалното и което просто се забавлява без да забърква стратегии. Но колкото по-голяма важност вкарва в ситуацията, толкова по-трудно ще му е да бъде това нормалното "себе си".

    И освен това всички се променяме всеки ден така или иначе. Той и да не иска, пак ще се промени. Така че няма какво да се мъчи да остава константа, когато може просто да се променя към по-добро

  12. #12
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Провери канала Based Zeus в Ютюб. На мен ми помогна доста с няколкото си клипчета. Няма да свърши работа за мадамата, но за другите да.

  13. #13
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от sp0rt666 Виж мнението
    снощи и писах, на едното го "seen-na" на другото напълно го игнорира..
    Пробвай да я заговориш на живо мани го ФБ, той е за писане с приятели или хора, които сте далеко и нямате възможност да се срещнете на живо, иначе като цяло интернет чатовете доста убиват тръпката!

  14. #14
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от sp0rt666 Виж мнението
    Благодаря за отговора, проблема е със сигурност е в мен и това,че много ги мисля нещата понякога, какво как да направя... ам явно съм си такъв..
    да се опитвам да се променя - не става пробвал съм.... ;( Вече усещам как това премисляне на нещата и случките доста ми врееди, защото винаги гледам да помисля малко и след това да действам(попринцип така е правилно-но не винаги)...
    Мхм от една страна проблема може и да е при теб, но не на 100%, защото една връзка пък било тя и само сексуална е двустранна отговорност, щом и тя не предприема нищо и с нищо не ти показва, че има интерес, нито те заговаря значи проблема в случая е и на двамата!

  15. #15
    Вече не мисля и че има смисъл и да се опитвам да я заговорям, имала си приятел, до колко са сериозни нещата не съм се интересувал, но все тая... Преодолях вече едно момиче с което си пишехме и си лафехме като луди И накрая се оказах с пръст в уста, та това ли момиче няма да преодолея...

    Впрочем днес я видях в движение с колата, но никаква файда... Решил съм напълно да се променя, пък квото такова..
    Изцяло сменям режима на спане..(рано лягане и рано ставане, а аз винаги на обратно правех..) тея компютри като цяло ми изпиха мозъка... и да съжалявам и да не съжалявам станалото станало..

    Толкова години тренирам, а винаги съм се хранил като прасе(не съм дебел) и ям всякакви боклуци, е вече го няма това изцяло наблягам на полезни храни и правилно хранене. Постоянство

    Имах работа която не мога да нарека,че е тежка, но вече се ориентирам за още една работа ( целта ми е за запълване на многото свободно време)

    Започнах курс за език

    Трябва да разгледам изобщо и някакви други курсове какви има..(ДОРИ ПРИЕМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ) за мога напълно да съм заагажиран и да не мисля, за глупости от рода на това по-горе В ТЕМАТА

    Ограничавам ползването на компютър до минимум, само за работа, и малко релакс някоя музичка или Филмче.. Игри и приложения и фб.. няма смисъл.. КРАЙ..... интернет приятелства имам, но не ми вършат работа в реалния живот... майната му...

    Не знам, да ли ще ми помогне да се осъзная, но просто последно време бях адски депресиран и винаги тъжен

    В бъдеще може да пиша отново, Поздрави М.
    Последно редактирано от sp0rt666 : 03-28-2017 на 19:35

  16. #16
    От части съм съгласна с теб, но в днешно време малцина от мъжкия пол сте искрени в отношенията си с жените. Иначе е хубаво човек да се променя щом е към по-добро.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от sp0rt666 Виж мнението
    Вече не мисля и че има смисъл и да се опитвам да я заговорям, имала си приятел, до колко са сериозни нещата не съм се интересувал, но все тая... Преодолях вече едно момиче с което си пишехме и си лафехме като луди И накрая се оказах с пръст в уста, та това ли момиче няма да преодолея...

    Впрочем днес я видях в движение с колата, но никаква файда... Решил съм напълно да се променя, пък квото такова..
    Изцяло сменям режима на спане..(рано лягане и рано ставане, а аз винаги на обратно правех..) тея компютри като цяло ми изпиха мозъка... и да съжалявам и да не съжалявам станалото станало..

    Толкова години тренирам, а винаги съм се хранил като прасе(не съм дебел) и ям всякакви боклуци, е вече го няма това изцяло наблягам на полезни храни и правилно хранене. Постоянство

    Имах работа която не мога да нарека,че е тежка, но вече се ориентирам за още една работа ( целта ми е за запълване на многото свободно време)

    Започнах курс за език

    Трябва да разгледам изобщо и някакви други курсове какви има..(ДОРИ ПРИЕМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ) за мога напълно да съм заагажиран и да не мисля, за глупости от рода на това по-горе В ТЕМАТА

    Ограничавам ползването на компютър до минимум, само за работа, и малко релакс някоя музичка или Филмче.. Игри и приложения и фб.. няма смисъл.. КРАЙ..... интернет приятелства имам, но не ми вършат работа в реалния живот... майната му...

    Не знам, да ли ще ми помогне да се осъзная, но просто последно време бях адски депресиран и винаги тъжен

    В бъдеще може да пиша отново, Поздрави М.
    Това е най-правилното решение, което взе, но пък и не спирай напълно контактите си с хората по този тип отношение, защото може да изпуснеш правилния човек, точно когато се появи.

  18. #18
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    На 21 пишеш така?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    На 21 пишеш така?
    Физическите години, не винаги съвпадат със душевните

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Free Soul Виж мнението
    От части съм съгласна с теб, но в днешно време малцина от мъжкия пол сте искрени в отношенията си с жените. Иначе е хубаво човек да се променя щом е към по-добро.
    Жалкото,е че аз съм наистина искрен и не желая еднодневки или едноседмични "връзки" и "гаджета" и чукане само за вечерта...
    Ако имам симпатии към момиче то те ще са именно точно обратното на това ^^.

    Може би това ми е най-голямото желание и не виждам какво друго би ми трябвало и за в бъдеще.../ А доста неща са ми минали през главата са минали и хубави и лоши/ Но едно разбрах колкото по-мил си и искрен с едно момиче толкова повече шанса ти се намалява... Хах Ебаси парадокса.


    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    На 21 пишеш така?
    22, явно съм допуснал грешка в писането, но както и да е.

  21. #21
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от sp0rt666 Виж мнението
    Но едно разбрах колкото по-мил си и искрен с едно момиче толкова повече шанса ти се намалява... Хах Ебаси парадокса.
    Мхм това отдавна съм го разбрал, но въпреки това продължавам да бъда себе си не желая да се превръщам в някакъв грубиянин и първосигнален само и само за да привличам момичетата, ако си се държа естествено все ще се появи подходящото момиче за мен някога, ако ли не майната му в следващия живот тогава!
    П.П. Освен това този парадокс не го разбирам, но все пак в жените не може да търсиш някаква логика, а явно тези, които сме силни в логиката много не ни връзва с жените, но поначало не само при жените в България е така, а като цяло една голяма част от народа ни са си мазохисти и това много лесно си проличава като видим например резултатите от изборите, винаги се избират партии, които най-много са омазали нещата изложили са се на макс и въпреки това са на първо место е в това каква логика има???
    Последно редактирано от sladura89 : 03-29-2017 на 23:19

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от sp0rt666 Виж мнението
    Жалкото,е че аз съм наистина искрен и не желая еднодневки или едноседмични "връзки" и "гаджета" и чукане само за вечерта...
    Ако имам симпатии към момиче то те ще са именно точно обратното на това ^^.

    Може би това ми е най-голямото желание и не виждам какво друго би ми трябвало и за в бъдеще.../ А доста неща са ми минали през главата са минали и хубави и лоши/ Но едно разбрах колкото по-мил си и искрен с едно момиче толкова повече шанса ти се намалява... Хах Ебаси парадокса.
    Не съм много съгласна. Ако си мил с еднодневка, тя най-много да ти се изсмее, а ако си мил с сериозно момиче тя ще се изнерви или ще ти благодари. Грешката ти е, че не разбираш, кога, как и с кого да се държиш по-определен начин.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  23. #23
    Аз със еднодневки изобщо не се занимавам... ще чакам пък все някога ще ми се усмихне късмета Хайде лека ви,че вече стана късно.

  24. #24
    А така.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си