.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Angry Самотно момче.

    Здрасти на всички , ко да ви кажа сам съм на 23 живея с нашия нашите разведени . Те са си семейство ходят си навсякъде аз сам нямам брат сестра. Бачкам... положението е много шиб....но. Имах приятелка омръзна ми усетих че е използвачка и я оставих. Без родители без приятелка, всички завиждат познати....Общо взето живея един провален живот , който са създали родителите ми.

  2. #2
    Живота никой не ти го проваля, сам го правиш. И вместо да търсиш вината в някого, просто промени положението си.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Free Soul Виж мнението
    Живота никой не ти го проваля, сам го правиш. И вместо да търсиш вината в някого, просто промени положението си.
    +1

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    не виждам нищо провалено
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    чакай пич, на 23 си, на тази възраст вече няма за какво да обвиняваш родителите си, всичко си е в твоите ръце
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  6. #6
    Незнам кво да ви кажа аз не виждам бъдеще тук, кой искал в бг да влиза да гласува, заплатите малки, за това което работя глупа,,,,,ците и вредни дори не плащат.Всичко е нищожно тук, дано по скоро да си оправям нещата и да хващам пътя на някъде САМ... по-добре сам отколкото с човек който да те използва да ти яде и пие парите. Всичко е ПРЕЦАКАНО ХОРА 40 години ще работя и общ работник да съм кво ?? 160лв пенсия ха ХА ха храна ли ще е, хапчета боже боже, та цените са трЕпач в кауфланд бе 15лв ония ден гледах чушки люти, цените са убииствени краставици 3.50 домати 5.00 лв .Та да се върна на въпроса ми ще работя 40 години за 150лв минимална пенсия за кво... чувал съм от познати в ЧУЖБИНА за 5 години СТАЖ хващаш минимална пенсия 400е,, това са 800лв в българия бе хора,,,, аз тука 80 години да работя, пак няма да взема 800лв пенсия.. Всичко е измислено и прецакано. Тва е бг все пак..

  7. #7
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ??
    ами влагай пари някъде, спестявай
    ако искаш да не живееш мизерно, тр да се напънеш, иначе може да стоиш и да чакаш на държавата, и да се оплакваш, ти си избираш
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  8. #8
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    След 40 години шансовете са да няма нито левове, нито евро, нито долари, нито дори пенсии. Икономиката на държавите се променя всяка година. Не знаеш какво ще бъде догодина, камо ли след 40.

    Вместо да се жалваш, започвай да изучаваш парите, личните финанси и такива неща. Пък и кой те спира да идеш в чужбина, нали още сме в европейския съюз

    Цените на доматите и краставиците се променят през годината - лятото са по-ниски, зимата са доста по-високи. При други плодове положението е даже още по-фрапиращо. Иди да си купиш сега диня от някой магазин например

  9. #9
    Мега фен Аватара на LittleDude
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    bs™
    Мнения
    4 167
    Цитирай Първоначално написано от Avatarcho0 Виж мнението
    Здрасти на всички , ко да ви кажа сам съм на 23 живея с нашия нашите разведени . Те са си семейство ходят си навсякъде аз сам нямам брат сестра. Бачкам... положението е много шиб....но. Имах приятелка омръзна ми усетих че е използвачка и я оставих. Без родители без приятелка, всички завиждат познати....Общо взето живея един провален живот , който са създали родителите ми.
    брат бачкай, прави си парите, хич да не ти пука...

  10. #10
    Толкова ли е трудно в тая смо..т.ана бг да си осигуриш един живот. Дом и семейство. Всички мангаля грабят и им дават на 10.те им деца.... а аз работя 26 дена и се чудя с 500лв къде по напред да плащам телефон ли по колата ли , на дядо ли да дам че пенсията не му стига.ЕМИ тука раотата нестава.Обмислям да питам в бюрото по труда за някоя работа навън и гуудбай мада фака

  11. #11
    Мега фен Аватара на LittleDude
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    bs™
    Мнения
    4 167
    в България е така

  12. #12
    Ти си на 23, което означава, че животът е в собствените ти ръце и ти си единственият способен да го промениш. Самотата рано или късно ще отмине просто се фокусирай в това да си осигуриш добро бъдеще и да се реализираш. Всичко ще си дойде на мястото след време не се притенявай.
    "Only a fool learns from his own mistakes. The wise man learns from the mistakes of others."

  13. #13
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Цитирай Първоначално написано от LittleDude Виж мнението
    в България е така
    " До трийсе години мятат салфетки по дискотеките, а после мрънкат за държавата"-от Пабло

  14. #14
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    днес в радиото в колата точно говореха
    че не искат да ходят на неплатени стажове хората ( а там учиш неща, за които иначе доста трябва да платиш)
    обаче се мръщят на 1к стартова
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  15. #15
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от Avatarcho0 Виж мнението
    Толкова ли е трудно в тая смо..т.ана бг да си осигуриш един живот. Дом и семейство. Всички мангаля грабят и им дават на 10.те им деца.... а аз работя 26 дена и се чудя с 500лв къде по напред да плащам телефон ли по колата ли , на дядо ли да дам че пенсията не му стига.ЕМИ тука раотата нестава.Обмислям да питам в бюрото по труда за някоя работа навън и гуудбай мада фака
    какво бюро по труда, няма кой да те гони да ти търси работа
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Avatarcho0 Виж мнението
    Толкова ли е трудно в тая смо..т.ана бг да си осигуриш един живот. Дом и семейство. Всички мангаля грабят и им дават на 10.те им деца.... а аз работя 26 дена и се чудя с 500лв къде по напред да плащам телефон ли по колата ли , на дядо ли да дам че пенсията не му стига.ЕМИ тука раотата нестава.Обмислям да питам в бюрото по труда за някоя работа навън и гуудбай мада фака
    Не на всякъде в БГ дават толкова малко. Ето например миналото лято точно за един месец и пет дена изкарах 750 лв., което дефакто е нормално за сам човек. Стига си се оплаквал и просто се потруди малко, за да постигнеш целите си.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  17. #17
    Записах се карам тук едни неща, дано да взема изпитите без да ме скъсат, и да си търся някоя такава работа в моя град, не е много голям 100к жители.И да видим какво ще стане, тая работа която бачкам не ми харесва 12ч на крак,,,, супер токсична е за здравето, вредна ... + ТВА вредни не плащат,, да си факат майката ...

  18. #18
    Да не ти пука, като изкараш изпита положението ще се подобри.
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си