.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    not-an-angel
    Guest

    Объркана съм

    Здравейте! Ще опитам да бъда кратка. Зпознахме се, той си ме хареса много (аз го усещах, а и моята приятелка, която ми го каза никога не греши). Досега съм нямала приятел и реших, че ако я карам както досега едва ли ще се получи, затова му звъннах да се видим, а това за мен е трудно (много съм стеснителна). По думите на друга много близка приятелка той усещал, че някакво момиче го харесва, но му било неудобно, защото не изпитвал същото. Не казал име, но се разбрало, че съм аз. Мисля, че когато му показах, че и аз имам интерес към него реши, че е твърде лесно и не си струва и сега нямам представа как да върна този негов интерес към мен. Вие какво мислите? Имате ли съвети?

  2. #2
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Може и той да е стеснителен. Или да бъркаш в преценката си за него. Ти как му показа, че имаш интерес. Ти как му показа, че имаш интерес?
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  3. #3
    not-an-angel
    Guest
    Първо му се обадих, че имам два билета за театър, след, който му казах, че имам малко време и можем да се разходим. После му звъннах да го поканя да дойде при мен и една приятелка на кафе, защото тя ме накара всъщност. Но и винаги гледам да съм да по-близо до него, да си говоря точно с него. Той разбира. Аз обаче не мога да разбирам от тези неща.

  4. #4
    not-an-angel
    Guest
    Така или иначе двамата са говорили. Далеч съм от мисълта, че е излъгал. Иска ми се само да си го върна.

  5. #5
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Продължавай в същия дух. Понякога интереса се гради постепенно. Ако пък нищо не излезе... да не ти пука

  6. #6
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Направила си необходимото. Той ако не разбира си е негов проблем. Не трябва да се притесняваш от тези работи. Всичко в моя опит е било на проба грешка, пробвам стане, пробвам не стане, ама и в двата случая пробвам. Та ако не стане с пича, като си харесаш някой друг, пробваш и това е. Макар че по принцип мъжа според мен трябва да "атакува" ма в днешно време знаеш ли
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  7. #7
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от not-an-angel Виж мнението
    Аз обаче не мога да разбирам от тези неща.
    Спокойно и аз грам не разбирам от тези неща!

  8. #8
    Кажи му директно,че го харесваш. Ако те харесва ще отговори, ако ли не, не е единственият.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си