.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1

    Question Въпрос към момичетата

    Днес се замислих за един въпрос дето изобщо не знам как ми дойде на главата.При момчетата е нормално да ходят с някое по-малко момиче.Та въпросът ми към момичетата е: "Бихте ли тръгнали с момче,което е няколко месеца или година по-малко от вас?".Много се чудих днес и ми е интересно да видя отговорите.

  2. #2
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    Да. Ако момчето ме привлича достатъчно защо не?
    Don't judge my story by the chapter you walked in on.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Не.
    Не виждам какво би могъл да ми предложи накой на моята възраст, още повече по-малък.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    Не.
    Не виждам какво би могъл да ми предложи накой на моята възраст, още повече по-малък.
    А какво трябва да ти предложи? Сигурност?

  5. #5
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ходила съм три години и кусур с момче, което е около година по-малко от мен. По-скоро не бих повторила.
    квак

  6. #6
    Попринцип е нормално момичето да е по-малко от момчето, защото се очаква той да е по-зрелия, по-разумния и по-силния, за да може да се грижи за нея и да я защитава. Но пък и зависи от това в ко години сте, примерно ако е 14 годишен, а ти 15, тогава надали ще се получи защото именно тези години са най-важните от живота на човек, а ако той е на 34, а ти на 35 така е малко по-възприемливо.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    Не.
    Не виждам какво би могъл да ми предложи накой на моята възраст, още повече по-малък.
    Добре,но защо си мислиш,че момче на твойте години не би могъл да ти предложи нищо?Мисля,че ако е достатъчно сериозно би могло да ти предложи доста неща.

  8. #8
    Да, аз вчера се обвързах с едно момче месец по-малко от мен. Възрастта няма значение. Важно е да го обичаш толкова силно ,че да няма значение възрастта и ръста. Дано съм помогнала )

  9. #9
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    1г не се усеща
    иначе, има 2 аспекта, в които ако сме в сходно положение, да. Но обществото ни в момента отглежда 23 годишни деца, не възрастни - нито в живота, нито във взаимоотношенията с хората.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  10. #10
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    Не.
    Не виждам какво би могъл да ми предложи накой на моята възраст, още повече по-малък.
    А ти какво можеш да предложиш на по-възрастен от теб?

  11. #11
    Ако е симпатяга и ме привлича няма проблем ... Няколко месеца или една година добре, но ако става въпрос за повече , не бих...

  12. #12
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Roza_bez_bodli Виж мнението
    Ако е симпатяга и ме привлича няма проблем ... Няколко месеца или една година добре, но ако става въпрос за повече , не бих...
    Защото се притесняваш какво ще си помислят хората нали?

  13. #13
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    А ти какво можеш да предложиш на по-възрастен от теб?
    да кажем, че учи, бачка, и сама си плаща квартирата
    може да готви чудесно
    знае много добре какво е да имаш сериозна, отговорна дълга връзка и е имала такава
    разговаря на такива теми, че може да те засрами по много въпроси дори и на 40 да си
    яка мадама е

    очаква се момчето да е поне така, нали трябва все пак и да е малко отгоре, че да затвърди мъжката позиция
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  14. #14
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    очаква се момчето да е поне така, нали трябва все пак и да е малко отгоре, че да затвърди мъжката позиция
    И къде е написано, че момчето трябва на всяка цена да доминира, ами ако не си намери такъв какво сама ли трябва да седи?
    П.П. Ако си хареса някой, но е по-голяма, или по-богата, или по-оправна от него непременно трябва да му бие шута макар и да се харесват и също така да си пасват в секса? Това ли казваш?
    Последно редактирано от sladura89 : 03-28-2017 на 15:02

  15. #15
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    не.
    казвам, че всеки има право на високи критерии, и като цяло лични предпочитания без обосновка

    ака се харесват и пасват, този въпрос няма да е на дневен ред

    но, много жени харесват по-големе е по-силни мъже;
    както много мъже харесват поддържани и скромни жени, или пък отракани и секси

    това е.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  16. #16
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    да кажем, че учи, бачка, и сама си плаща квартирата
    може да готви чудесно
    знае много добре какво е да имаш сериозна, отговорна дълга връзка и е имала такава
    разговаря на такива теми, че може да те засрами по много въпроси дори и на 40 да си
    яка мадама е

    очаква се момчето да е поне така, нали трябва все пак и да е малко отгоре, че да затвърди мъжката позиция
    ехех, малко се поизхвърли, но мс ;**

    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    И къде е написано, че момчето трябва на всяка цена да доминира, ами ако не си намери такъв какво сама ли трябва да седи?
    П.П. Ако си хареса някой, но е по-голяма, или по-богата, или по-оправна от него непременно трябва да му бие шута макар и да се харесват и също така да си пасват в секса? Това ли казваш?
    Аз предпочитам той да доминира.
    Предпочитам той да ме вдъхновява да се развивам още, отколкото обратното.
    Дори и да си харесам някой по-малък етц, с когото да си пасваме в секса, едва ли ще издържа много, бидейки водеща във връзката ни.
    Не, че не мога. Просто не искам, не ми е комфортно и не виждам смисъл да го правя, при положение, че съм водеща в самостоятелния си живот.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  17. #17
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    хехехехехе
    номном сватовницата
    за цялото тва хвалене Боряната трябва да ти направи поне торта
    и тортата да е само за теб, не тя да изяде две трети преди да ти я даде
    задава се Великден, козунаци и всякви сладки, не ми се мисли как ще се измъчи

    А за годините, ем, не виждам проблем, с удоволствие бих излизал със Салма Хайек

  18. #18
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    кака салма е муц
    ами кака белучи?
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  19. #19
    Супер фен Аватара на MarkKnight
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 821
    Какво сте се филмирали за годините?!
    Всичко е индивидуално. Лично аз съм виждал и от двата пола 30тина годишни, дето се държат като типични пубери, както и малки, които са надминали възрастта си по разсъждения и действия. Никога не съдете хората на хартия, а в действителност.

  20. #20
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    да кажем, че учи, бачка, и сама си плаща квартирата
    може да готви чудесно
    знае много добре какво е да имаш сериозна, отговорна дълга връзка и е имала такава
    разговаря на такива теми, че може да те засрами по много въпроси дори и на 40 да си
    яка мадама е

    очаква се момчето да е поне така, нали трябва все пак и да е малко отгоре, че да затвърди мъжката позиция
    Това, което изброи няма нищо общо с годините. Има мъже, които още на 18 години започват да се оправят сами с живота, учат, работят, развиват се и бързо напредват. Има и такива, които и на 35 по цял ден цъкат на компютъра и чакат мама и тате да ги издържат.

    Тук ми прилича повече на това, че някой момичета искат мъж, който вече е постигнал нещо материално (има апартамети, коли, сметки, постоянна работа).. и искат да се настанят в живота му и да ползват всички тези облаги на готово. А не да тръгнат с момче, което тепърва ще извърви този път, с всичките трудности, падения и успехи и да бъдат до него и да го подкрепят. В замяна на това те могат да предложат единствено тялото си, като средство за задоволяване на либидото и егото на избранника.

  21. #21
    Мега фен Аватара на Ewok
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    The Moon of Endor
    Мнения
    5 775
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Това, което изброи няма нищо общо с годините. Има мъже, които още на 18 години започват да се оправят сами с живота, учат, работят, развиват се и бързо напредват. Има и такива, които и на 35 по цял ден цъкат на компютъра и чакат мама и тате да ги издържат.
    а всъщност има много общо с годините и другите са по-скоро изключения


    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението

    Тук ми прилича повече на това, че някоИ момичета искат мъж, който вече е постигнал нещо материално (има апартамети, коли, сметки, постоянна работа).. и искат да се настанят в живота му и да ползват всички тези облаги на готово. А не да тръгнат с момче, което тепърва ще извърви този път, с всичките трудности, падения и успехи и да бъдат до него и да го подкрепят. В замяна на това те могат да предложат единствено тялото си, като средство за задоволяване на либидото и егото на избраНика.
    А на мен ми прилича повече на удобно извъртане на казаното, за да не се чувстваш твърде ощетен от липсата на приятелка.

    Повечето пъти материално постигнатото е свързано и с определени личностни качества, които са всъщност търсените от жените.

    А това да се хванеш рано с някого и тепърва да го държиш за ръката през трудния му път от 18-годишен има много голям шанс да завърши преждевременно и ми е излишно и съм го коментирала на други места.
    Всеки ден ми е екзистенциална криза.

  22. #22
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от RapExotic Виж мнението
    Тук ми прилича повече на това, че някой момичета искат мъж, който вече е постигнал нещо материално (има апартамети, коли, сметки, постоянна работа).. и искат да се настанят в живота му и да ползват всички тези облаги на готово. А не да тръгнат с момче, което тепърва ще извърви този път, с всичките трудности, падения и успехи и да бъдат до него и да го подкрепят. В замяна на това те могат да предложат единствено тялото си, като средство за задоволяване на либидото и егото на избранника.
    То и на мен точно на това ми прилича, да не говорим, че повечето хора имащи апартамент в днешно време или са го придобили по наследство или се занимават с някакви незаконни дейности, малко са хората, които могат да си позволят примерно жилище в столицата при тази огромна разлика между заплата и цена на жилището или трябва да го изплащат минимум 40 години за да е вече тяхно!

  23. #23
    Мега фен Аватара на RapExotic
    Регистриран на
    Nov 2013
    Мнения
    4 760
    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    А на мен ми прилича повече на удобно извъртане на казаното, за да не се чувстваш твърде ощетен от липсата на приятелка.

    Повечето пъти материално постигнатото е свързано и с определени личностни качества, които са всъщност търсените от жените.
    Не мисля, че извъртам нещата. Казвам го от гледна точка на човек, който в момента има приятелка, собствен апартамент, кола.. работи и учи. Който е постигнал нещо за 23 годишното му съществуване, но му предстои да се бори и постига още много неща и приятелката му е до него дори, когато има неуспехи.

    Цитирай Първоначално написано от Ewok Виж мнението
    А това да се хванеш рано с някого и тепърва да го държиш за ръката през трудния му път от 18-годишен има много голям шанс да завърши преждевременно и ми е излишно и съм го коментирала на други места.
    Преди години, когато е имало "истински мъже" (както казват някой) са се женели още на по 18-20 и то за техни връстници. Именно това им е давало стимул да се развиват за да могат да се грижат за жената и децата си. А сега се получава така, че на голяма част от младежите от 20-30г. изобщо не им пука за такива неща, водят безразборни "връзки", или по-точно "сексове" и си харчат парите по барове за алкохол, като си мислят, че това ги прави много яки. И понеже техните връстнички с подобно мислене, като твоето, не ги забелязват те ходят по курви или с малки ученички. В един момент стават бащи и се чудят какво да правят, понеже не могат да се разделят с "бурния" живот, който са водили до момента и не са свикнали на връзка тип "семейство" - с взаимна любов, подкрепа и преспективни взаимотношения.

    Шанс връзката ти да завърши преждевременно има, когато си избереш неправилния партньор, а не заради възрастта му.

  24. #24
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    че конкретно за евок това не важи, тя си има живот вече
    какво й приписваш мислене, за което не става дума при нея
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    че конкретно за евок това не важи, тя си има живот вече
    какво й приписваш мислене, за което не става дума при нея
    Ще я продаваш ли?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си