.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394

    Unhappy Отбягва срещите на живо

    Здравейте съфорумници, отдавна не съм писал на подобна тематика, но пак опрях до форума за мнение.

    Говорим за момиче на 15 с което се запознахме в интернет. Виждали сме се на живо но не сме имали контакти до тогава. Пишем си от 3 седмици и нещата в чата са повече от добре. Правим си намеци шегички и така нататък. Миналата сряда я поканих и излязохме, направихме малка разходка и всичко си беше супер. Но следващата седмица, при същата покана момичето започна да се държи доста несигурно и отклончиво. Питам я дали иска на кафе а тя хем иска, хем все си намира работа-съмнително. Отговаря, че не може да каже със сигурност кога ще излиза, а го прави редовно с приятелките си. Наред съм с това, но не и че ме пренебрегва. Фактор е, че е срамежлива дори на живо веднъж се засякохме просто така и тя беше като уплашена. Днес като свободен ден трябва да излезем пак в ранния следобед ама.... дали? Не смятам че е изгубила интерес и не ми се иска да се отказвам. Смятам че си струва момичето, но как да продължим напред??

    Благодаря на тези които ще коментират. Ще отговарям ако има въпроси.

  2. #2
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Следващият път направо й определяш среща и ако се дърпа, ще бъдеш твърд. Може първо на шега да кажеш, че не приемаш отказ и после втвърдяваш тона, ако се наложи. Ако и това не свърши работа, пробваш още един път така след някво време и после спираш да се занимаваш, ако продължава да те мотае.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  3. #3
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ама разбира се, няма да си губиш времето с някъв бот

  4. #4
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Следващият път направо й определяш среща и ако се дърпа, ще бъдеш твърд. Може първо на шега да кажеш, че не приемаш отказ и после втвърдяваш тона, ако се наложи.
    тва може и да става при педалите, ама той пита за момиче
    ако някой педал пита как да си хване друг педал
    тогава вече можеш да му даваш съвети

  5. #5
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Ало, детската градина, спести си смешните затапки.
    А ти що не му дадеш акъл, 40-годишен сапун ? Може да си му полезен с педофилските си наклонности, момичето е на 15 все пак. Колко зле трябва да си, че да си пишеш с 12-годишни момиченца, докато си на 30+?! А знаеш ли, че същите момиченца, вече пораснали, те коментират по чатове? Жалка картинка си.

    Цензурирано.
    Последно редактирано от Indistinct : 04-04-2017 на 06:06
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  6. #6
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Следващият път направо й определяш среща и ако се дърпа, ще бъдеш твърд. Може първо на шега да кажеш, че не приемаш отказ и после втвърдяваш тона, ако се наложи. Ако и това не свърши работа, пробваш още един път така след някво време и после спираш да се занимаваш, ако продължава да те мотае.
    Ммм схващам подхода но не мисля че е добър за несигурно момиче. Ако направя така само ще избяга.
    '
    Смятам да оставя малко пространство за ден два и ще пробвам пак.

  7. #7
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Ало, детската градина, спести си смешните затапки.
    А ти що не му дадеш акъл, 40-годишен Сапун ? Може да си му полезен с педофилските си наклонности, момичето е на 15 все пак. Колко зле трябва да си, че да си пишеш с 12-годишни момиченца, докато си на 30+?! А знаеш ли, че същите момиченца, вече пораснали, те коментират по чатове? Жалка картинка си.
    Сапун
    , направо си си 100% Сапун сигурно сутрин си правиш гаргара с Сапун преди още зъбите да си си измил
    с 12 годишни не съм си писал, Сапун
    12 годишни никога не са писали тук, Сапун
    всичките ми писания са видни, за разлика от теб
    ти си свикнал да те затапват с Сапун отзад, не смятам да го правя, та и не се надявай да ти се сбъднат мечтите


    Цензурирано.
    Последно редактирано от Indistinct : 04-04-2017 на 06:05

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Какво да ти кажа, бях същата, само че на 17 И срамежливи трябва да има. Моят съвет е да я оставиш два дена, ама изобщо да не я отразяваш. Ще започне да осъзнава какво е имала и евентуално загубила( от личен опит ти казвам и не само) После започваш да и пишеш пак, но не до степен да досаждаш, после я каниш някъде, но не на нещо притенциозно. Просто да се поразходите, да не да сте само двамата един вид. Притеснява се от нещо, но какво, не знам (аз примерно заради срам какво ще каже тате съм отказвала ) затова едно е да кажеш отивам да се разходя с един приятел по центъра, друго е отивам с момче на кафе. Може малко тъпо да ви прозвучи, ама това са мислите на едни малки, неориентирани и срамежливи момиченца.
    Последно редактирано от anonimna:D : 03-28-2017 на 04:01

  9. #9
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Благодаря за разяснението.
    За жалост обаче ми сподели че не и се излиза. Ще отстъпя малко и ще пиша пак. Повече от това не мога да загубя. Има губещ но не съм аз.

  10. #10
    губиш си времето с тая

  11. #11
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Ъпдейт колеги.
    Както казах писах и цяла седмица и я поканих чак в петъка да излезем. Тя беше с кака си после намери време за мен и после с нейната компания. Прекарахме около час заедно. Поиска да сме в една детска на близо. Изкарахме супер и я изпратих и си я гушнах Момичето остана доволно, смя се прави ми комплименти.
    Май не всичко е загубено, само искам да ми отделя повече време.
    Последно редактирано от tochko : 04-01-2017 на 07:09

  12. #12
    Повече от фен Аватара на Iphigenia
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    331
    Имайте виртуална връзка, разменяйте си виртуални подаръци, прегръщайте се виртуално и имайте виртуални деца.

  13. #13
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Цитирай Първоначално написано от Iphigenia Виж мнението
    Имайте виртуална връзка, разменяйте си виртуални подаръци, прегръщайте се виртуално и имайте виртуални деца.
    Какво си тръгнала да хейтиш не разбирам??? Хем питам как да не сме виртуални, хем ти се правиш на отворена и забиваш в проблема. Не си ми интересна.

  14. #14
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Като продължение пак излизахме. Ходихме да ядем запозна ме със сестра и но както каза анонимната явно я е срам все още.

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Нормално да отбягва срещите на живо, ти си на 19 тя на 15.
    Ако сте от малък град знаеш, че ще започне много лесно да се говорят всякакви неща по неин адрес.

  16. #16
    зависи какво искаш от нея и тая връзка

  17. #17
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Нормално да отбягва срещите на живо, ти си на 19 тя на 15.
    Ако сте от малък град знаеш, че ще започне много лесно да се говорят всякакви неща по неин адрес.
    Ебах това говорене то ли ви управлява вярно живота??? И правите неща, които другите очакват от вас, а не това което искате и което на вас ви харесва???

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Сладурче, ти ще защитиш всяка една тема в тоя форум, която е и с малко близка до педофилия, нали?

  19. #19
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Благодаря колеги! Май истината е посредата. Хем трябва да не изглежда лесна хем да излизаме. Вчера пак бяхме навън за два часа и си беше 6. Приятелките и знаят за мен което е напредък.

  20. #20
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Сладурче, ти ще защитиш всяка една тема в тоя форум, която е и с малко близка до педофилия, нали?
    Защо да е педофилия бре той е на 19, а не на 40, а и тя е на 15 вече е си е настъпила сериозно в пубертера, не е примерно дете на 9-10 години тъкмо в разцвета на силите си! Разлика само 4 години напълно нормално и напълно естествено, има хора и с по 15-20 години разлика, които живеят заедно и са щастливи, но тук вече навлязохме в друга тема!

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    *някви глупости*
    Дори няма да се занимавам с теб, не си заслужава просто.. :с

  22. #22
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Дори няма да се занимавам с теб, не си заслужава просто.. :с
    Абе с комплексари като тебе и аз не искам да се занимавам като са ти глупости кво ми пишеш и ми споменаваш името аре у лево!
    Знаеме, че си падаш по жени значително по-големи от теб, ама не налагай мнението си и на останалите!

  23. #23
    Супер фен Аватара на tochko
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 394
    Нова информация! В четвъртък има рожден ден. Мисля да и взема цвете с панделка. Други идеи
    ?

  24. #24
    Banned Фен
    Регистриран на
    Apr 2017
    Мнения
    104
    Плюшено мече, за да може да покаже после на полицаите къде са я пипали.. Впрочем една жена и на 30 не може да обясни как се чувства, защо смяташ, че като е на 15 може да излезе нещо сериозно дори и да има интерес ? Единственото нещо до което ще стигнеш е може би секс 1 2 пъти, пък за нея ще си просто един вид тренировъчна кукла за по късно като си търси някой по сериозен.. Възрастта е такава просто, чувствай се предупреден... Господи, все едно говоря на пристрастен към кокаин защо не трябва да взема кокаин, докато междувременно е надрусан
    Последно редактирано от PathToOuroboros : 04-18-2017 на 17:57

  25. #25
    вземи и нещо друго освен цветето, не е нужно да е скъпо, а нещо което да остане за повече време и като го види да мисли за теб
    колкото повече мисли за теб, толкова по-добре

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си