.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Exclamation Изключиха ме

    Така,7 клас съм и учех в едно частно у-ще седем години. Общо взето имах добри оценки,само по математика нищо не ми вървеше,не разбирам и не мога да уча по математика,просто сядам,гледам и нищо не разбирам,което си е голям проблем и затова търся помощ тук.. Та,освен това,изключиха ме вчера,защото съм се държала зле в часа,което не е много вярно,но основно ме изключиха защото показах реден пръст на мой приятел и то на шега,и след това едно момче се пръскахме с някакъв препарат и общо взето заради това. И сега по цял ден си стоя вкъщи,докато не ме запишат в ново училище,но не мога да наваксам с материала по математика.. Какво да правя?

  2. #2
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    щом имат вашите пари за частно училище, не е зле да те запишат на уроци по математика, някой да ти помогне
    иначе са те изключили за пълна тъпотия
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #3
    Ами,ходих на уроци,ама нямах много време,защото съм на училище от 8 до към 5 всеки ден, а като ходих пак - НИЩО. нищо не мога да разбера,просто стоя и гледам тъпо и не мога да реша нищо ..

  4. #4
    ето го и начинът да се подобриш по математика: сядаш във вас, отваряш тетрадката където си решавала задачите и започваш да ги преписваш, следейки как стават решенията и после самостоятелно и така
    Бъди себе си! - Така виждаш, как хората влизат в живота ти и излизат по същия начин, опитвайки се да те излъжат, че ще успеят да те издържат.

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    4 пъти са ме изключвали, тва по никакъв начин не се отрази на образованието ми

  6. #6
    Супер фен Аватара на JDeel
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 626
    Ами зарежи я тая математика. Човек е добре да се развива в областта в която го бива. Някой ден мозъка ти ще "уври" и ще можеш да се върнеш на проклетата математика. Ама сега и да се напъваш, най-много да я намразиш и така хептен никога няма да научиш.

    Между другото и аз съм много зле по математика, две числа едва събирам, а се подвизавам като програмист

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си